IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    И на още един съм късан и на един зачот. Аз да не съм кълвач като Кака. Кака Уда Кълвачката - уааааа... Наздраве, Удке гугутке!
    Гаргуля /умалително от гарга/, Кака ней кълвач, нито зубрач. Природата благосклонно ме надарила с услужлива памет.
    Наздраве, Мрънкало!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ходих да питам чичко Гугъл кво е това "валявица". Горе-долу същото кат перило, но го бъркат с тепавица. Както и да е.
    А ти си срам за ентелегентната ауудитория на Кръчмата. Тук сме отличници, сал ти си късан и скъсван по изпити. Добре се подвизаваш покрай масите и по-често под масите, та да ти се дигне айкюто поне до двуцифрено
    Наздраве, Мрън!
    И на още един съм късан и на един зачот. Аз да не съм кълвач като Кака. Кака Уда Кълвачката - уааааа... Наздраве, Удке гугутке!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Педантка! Аз ти търсех най-красната картинка. Да се не плашиш много кво те чака. Иначе това може да мине за валявица. П.п. Първият изпит, на който ме скъсаха, бе "Етнография". Ма, то щото признаците на Морган не ги знаех дословно.

    Ходих да питам чичко Гугъл кво е това "валявица". Горе-долу същото кат перило, но го бъркат с тепавица. Както и да е.
    А ти си срам за ентелегентната ауудитория на Кръчмата. Тук сме отличници, сал ти си късан и скъсван по изпити. Добре се подвизаваш покрай масите и по-често под масите, та да ти се дигне айкюто поне до двуцифрено
    Наздраве, Мрън!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хисторик, това на снимката е перило. Тепавицата има дървени чукове вътре, де блъскат и степват вълнения плат. Личи си, че едвам си издрапал по етнография.
    Наздраве, Мръни!

    Шта водя на Етъра, да развалиш некой лев.
    Педантка! Аз ти търсех най-красната картинка. Да се не плашиш много кво те чака. Иначе това може да мине за валявица. П.п. Първият изпит, на който ме скъсаха, бе "Етнография". Ма, то щото признаците на Морган не ги знаех дословно.

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ти сега ше речеш, че са ги прали на тепавицата. Дервентдиванетата, де, не ризите. Е, след такова изпиране бесилката е била формалност за назидание и сеир на подрастващите. Наздраве, Д-р–ън на хистъриън!
    Хисторик, това на снимката е перило. Тепавицата има дървени чукове вътре, де блъскат и степват вълнения плат. Личи си, че едвам си издрапал по етнография.
    Наздраве, Мръни!

    Шта водя на Етъра, да развалиш некой лев.

    Напиши коментар:

Working...
X