IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Това за кучетата кога ги тричате. А дервентите най- много еднъж в живота -.преди да ги обесят. Наздраве, Дрънобсеси!
    Хисторик, пак не си разбрал, ва. Преди бесило са си сменяли ризите. Най-новата или най-чистата.
    Наздраве, Мрън!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Сутринта , с една почти непозната Маруся, пих кафе . Преди известно време , купила апартамент на дъщеря си , близо до нея . Оказало се инвестицията на живота и . Буквално . Открили и рак и близостта на щерката, много и помагала . Искала да благодари , на продавача и ме питаше знам ли как да го намери .. .

    https://youtu.be/YfRCpVxnJe4
    Той е Един, там над нас.

    Напиши коментар:


  • Lelq
    replied
    Сутринта , с една почти непозната Маруся, пих кафе . Преди известно време , купила апартамент на дъщеря си , близо до нея . Оказало се инвестицията на живота и . Буквално . Открили и рак и близостта на щерката, много и помагала . Искала да благодари , на продавача и ме питаше знам ли как да го намери .. .

    https://youtu.be/YfRCpVxnJe4
    Last edited by Lelq; 14.07.2022, 16:48.

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Че малко ли е къпане два пъти в годината - за Коледа и Великден!?
    Наздраве, Мрън!
    Това за кучетата кога ги тричате. А дервентите най- много еднъж в живота -.преди да ги обесят. Наздраве, Дрънобсеси!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

    Дръжте се прилично, господине!!!
    Отблъсквате ми клиентките!
    Напротив, клиентелата се натиска да ги види теа двете мадами, а тех ги нема. Напрежението се напряга!

    Напиши коментар:

Working...
X