IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Чшшшш ...мен ме интересуват само шумовете дет'са в главата ми. А и трябва да дадеш за да получиш.Така пише в Библията ... или в нЕкоя друга книга....или .... абе нещо от сорта.
    Туй дет го цитираш не съм го чувала или ако съм го чула, не съм са впечатлила твърде.
    Ши си я карам както съм свикнала - вземам, без да давам
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Ми щот в теб се промъкнаа някакви наченки на размисли, че аз мога да дам /а не да взема/. Обидно е някак си


      Чел ли си "Много шум за нещо"? В пиесата има двама герои - Киселицата и Кучидрян.
      Начина на писане в тази тема ми напомня много на техния начин на изразяване.
      Чшшшш ...мен ме интересуват само шумовете дет'са в главата ми. А и трябва да дадеш за да получиш.Така пише в Библията ... или в нЕкоя друга книга....или .... абе нещо от сорта.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Ми що пък обидни квалификации...?!?!??! Имах предвид че може да се умориш а не друго
        Ми щот в теб се промъкнаа някакви наченки на размисли, че аз мога да дам /а не да взема/. Обидно е някак си


        Чел ли си "Много шум за нищо"? В пиесата има двама герои - Киселицата и Кучидрян.
        Начина на писане в тази тема ми напомня много на техния начин на изразяване.
        Last edited by tnm; 05.11.2012, 19:54.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ся, кат си пием с теб питието, не значи, че мое и да си подвърляме разни обидни квалификации.
          Аз да давам!?Аз!? Дето от цялата аритметика, мога да извършвам само събиране и умужение /айде, и делене, ама само на 1/. Не давам, а съде взимам.
          Ми що пък обидни квалификации...?!?!??! Имах предвид че може да се умориш а не друго
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Ми то ако даваш всичко, което поиска тялото ...... не знам.
            Ся, кат си пием с теб питието, не значи, че мое и да си подвърляме разни обидни квалификации.
            Аз да давам!?Аз!? Дето от цялата аритметика, мога да извършвам само събиране и умнужение /айде, и делене, ама само на 1/. Не давам, а съде взимам.
            Last edited by tnm; 05.11.2012, 19:44.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Язе съм първосигнална. Душата много, много не е броя, важното е какво ще си поиска тялото.

              П.П. Барман, сипи едно на Анон /ако се завърти тъдява/!
              Ми то ако даваш всичко, което поиска тялото ...... не знам.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Хъъъъх, нивгаш!!!
                Нивгаш не казвай нивгаш. Веднъж на Албена се прайхме, прайхме на велики с Бакарди, накрая като се метнахме с рома от олинклузива на сутринта идея нямахме за предната вечер Само си спомняме, че бармана ни наля ром в двулитрови бутилки от пепси преди да затвори))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Къф ти душа иска.
                  Язе съм първосигнална. Душата много, много не е броя, важното е какво ще си поиска тялото.

                  П.П. Барман, сипи едно на Анон /ако се завърти тъдява/!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Не мое. Грог е все пак. Трябва да гравитираме около традицията


                    П.П. Къв ши е червения и къв щи е белия /ако размисла/!?
                    Къф ти душа иска.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Златна котва и Сребърна котва
                      Хъъъъх, нивгаш!!!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Не мое. Грог е все пак. Трябва да гравитираме около традицията


                        П.П. Къв ши е червения и къв щи е белия /ако размисла/!?
                        Златна котва и Сребърна котва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Чай?!?!? Си болна нещо грип ли? Червен ром с капка бел става ли?
                          Не мое. Грог е все пак. Трябва да гравитираме около традицията


                          П.П. Къв ши е червения и къв щи е белия /ако размисла/!?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Бе, нии само ви пробваме дали сте у кондиция. Притрябвало ни е да плащаме данъци, да вземаме управленски решения и да плащаме заплати на персонала.
                            П.П. Грог Косатка е една чаша ром с една капка чай
                            Чай?!?!? Си болна нещо грип ли? Червен ром с капка бел става ли?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Бе, нии само ви пробваме дали сте у кондиция. Притрябвало ни е да плащаме данъци, да вземаме управленски решения и да плащаме заплати на персонала.
                              Ти хондицеята остави на нас ...
                              Вий само се явявайте да украсявате с присъцствието си сивият ни и отруден делник !!!
                              Добре дошле ...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Питале един достолепен жентълмен
                                - Коко е първото нещо, дет ще построиш на необитаемия остроф ?
                                - Два бара !!!
                                - ???
                                - единия е барот, дето ще си пия питието, а другея е барът, дето кракат ми нема стъпи !
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X