IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
          Нищо и аз съм сръдла днес...

          ...l]
          Има и такива дни...Особено когато наближават празници, а работата не свършва....
          Днес така се ядосах, че щях да се гътна - добре че се отвориха капилярите на носа а не в тиквата ......
          Пих едно розово хапче и си представям "божествен масаж" след горещо джакузи....
          ПОМАГА....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
            Нищо и аз съм сръдла днес...

            мисля да си ходя на топло, нещо ми криво, гладно и студено

            п.п. Чичо искам кисело зеленце, три пъти купувам и все не е кисело ами само попарено и безвкусно тази година не съм правила кисело зеле..един път се пробвах, стна хубаво и го изядох преди да дойде празника... после пак нямаше

            Знаете ли мирише ми на мляко с какао, коледни бисквитки, топло юрганче, домашна баница...подаръци...елха

            All I Want - http://www.youtube.com/watch?feature...bo4VDEH-U&NR=1
            Кой бе слънчице те ядосва ???
            Само му кажи адреса на кръчмето, да се явИ за справка ...
            Тва,че не пиша, НЕ значи че не следа нещата и ще оставя некой да ни закача момите !!!
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Се бех изнервИл, щото ме бехте оставИли сам толкова време. сори ако съм те засегнАл.Коняк има.Ако искаш пий, ако не искаш ....Не знам.
              Остъй я бря Да си се фрънцка колкот иска Ще го изпием конЬяка няма да става бедава

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Се бех изнервИл, щото ме бехте оставИли сам толкова време. сори ако съм те засегнАл.
                Нищо и аз съм сръдла днес...

                мисля да си ходя на топло, нещо ми криво, гладно и студено

                п.п. Чичо искам кисело зеленце, три пъти купувам и все не е кисело ами само попарено и безвкусно тази година не съм правила кисело зеле..един път се пробвах, стна хубаво и го изядох преди да дойде празника... после пак нямаше

                Знаете ли мирише ми на мляко с какао, коледни бисквитки, топло юрганче, домашна баница...подаръци...елха

                All I Want - http://www.youtube.com/watch?feature...bo4VDEH-U&NR=1
                There is no right way. Only your own way!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                  тъй шЪ говориш на жена си Благодаря, но не искам коняк!
                  Се бех изнервИл, щото ме бехте оставИли сам толкова време. сори ако съм те засегнАл.Коняк има.Ако искаш пий, ако не искаш ....Не знам.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                    тъй шЪ говориш на жена си Благодаря, но не искам коняк!
                    "МА" идва от любима...
                    Ти си ни АРТИшокчето на масата и затова се е объркал с писанието колегата......

                    А боза да ти се пие...?
                    Или киселичко зеленце да ти се яде...?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Кодовото име на таз кръчма е "Сам дойдох и сам ще си тръгна ако мога да ходя"
                      Няква вялост и писимизъм лъха от думите ти ...
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Няма " не искам", няма "недей"! Ши пийш кво ти се сипи в чашата!
                        И дан намесваме половинките си. Кодовото име на таз кръчма е "Сам дойдох, мъ не е ясно с кого ще си хода"
                        Кодовото име на таз кръчма е "Сам дойдох и сам ще си тръгна ако мога да ходя"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                          тъй шЪ говориш на жена си Благодаря, но не искам коняк!
                          Няма " не искам", няма "недей"! Ши пийш кво ти се сипи в чашата!
                          И дан намесваме половинките си. Кодовото име на таз кръчма е "Сам дойдох, мъ не е ясно с кого ще си хода"
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            К'во вино ма?Скивай къф коняк съм взел.
                            тъй шЪ говориш на жена си Благодаря, но не искам коняк!
                            There is no right way. Only your own way!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Ейййййй серсемиииииии ..... къде сте,бе?
                              http://profit.bg/news/Naj-stariyat-k...nid-99890.html
                              Бе, сипи там една чаша. Кат няма Бакарди, ши пия коняк.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • К'во вино ма?Скивай къф коняк съм взел.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X