IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
    Черпим сички по един чай с коняк или без кой както иска . Днеска ги навъртам точно 35 лета . ЧРД и на Вежди Рашидов
    Жив, здрав и ....ав!
    За мене също едно, но без чая!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
      Черпим сички по един чай с коняк или без кой както иска . Днеска ги навъртам точно 35 лета . ЧРД и на Вежди Рашидов
      Жив и здрав и много весело изкарване



      http://www.youtube.com/watch?v=yINLKr0IWR8

      There is no right way. Only your own way!

      Коментар


      • Нещо горещо се търси.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
          Черпим сички по един чай с коняк или без кой както иска . Днеска ги навъртам точно 35 лета . ЧРД и на Вежди Рашидов
          Е, що само по един!?. Мое ли да си такава скръндза баш на рождения си ден

          Да си жив и здрав!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Черпим сички по един чай с коняк или без кой както иска . Днеска ги навъртам точно 35 лета . ЧРД и на Вежди Рашидов
            Анализи EUR/USD

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Няма скрито, няма покрито ....
              Пак подаваш реплики ... а после вулгарни сме били
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                Сори за закъснението, ТНМ, с какво уиски го предпочитате?
                Тъй като не съм любител на уискито - няма да капризнича много. Сипвай каквото ти е под ръка
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Е как сичко?Нещо на топло скрито нямаш ли?
                  Няма скрито, няма покрито - сичкото замръзна.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Ква загорска, бре!? Голям студ ..., всичко ми замръзна.
                    Е как сичко?Нещо на топло скрито нямаш ли?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Ми да сложим, ... ама едва лЕ ...
                      Сторм-а със сигурност, вече не пише .... А за другите двама, ако случайно ни зърнат да заят, че са ДОБРЕ ДОШЛЕ !!!!
                      ...
                      Ай кротка наздравичка със загорска ....
                      Ква загорска, бре!? Голям студ ..., всичко ми замръзна.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Малиий, шъ го строша тоз хюлет с пакърт, дето ми прави сЪботажи и ма подвежда ... и ма вкарва в разни размисли.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Емотикони са.Явно ти липсва нек'во приложение ли к'во ли за да ги виждаш
                          Малиий, шъ го строша тоз хюлет с пакърт, дето ми прави сЪботажи и ма подвежда ... и ма вкарва в разни размисли.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Сторм-а със сигурност, вече не пише ....
                            Е,порке? Може да влиза у Кръчмето за по бира.И аз по другите теми избЕгввам да пиша щото новата генерация знае сичко и винаги печели
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Абе Колчо да сложиме един надпис "Wanted" над бара, че стари форумджии изчезАха та се невидеха. Нема ги Стенли,Сторм,Слънчевия ветър и неговото куче .....
                              Ми да сложим, ... ама едва лЕ ...
                              Сторм-а със сигурност, вече не пише .... А за другите двама, ако случайно ни зърнат да заят, че са ДОБРЕ ДОШЛЕ !!!!
                              ...
                              Ай кротка наздравичка със загорска ....
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Абе Колчо да сложиме един надпис "Wanted" над бара, че стари форумджии изчезАха та се невидеха. Нема ги Стенли,Сторм,Слънчевия ветър и неговото куче .....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X