IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Естети ...( снобчета.)
      Една ракия от мен....
      Ми, благородството задължава
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар



      • И салата за ракията.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Перфекто!
          Наздрави от моито Бакарди на твоя Кептан!
          Естети ...( снобчета.)
          Една ракия от мен....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            От едно 1 до 5 - "Ма......а ви ше ........, ей"
            Така става ли
            Перфекто!
            Наздрави от моито Бакарди на твоя Кептан!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Наздраве и от мен. Върнах се при изкилиферчените питиета дома. След толкова домашни ракойки по празниците едно малко Хенеси тази вечер
              http://www.youtube.com/watch?v=OOO4ROO_sPM

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Може ли да са няколко /ко не е твърде нахално, де/?
                Ся:
                1. Едно младо момче от служба КОС, дето един час ми обяснява как съм в нарушение, дет не съм си подала заявление за подновяване на разрешителното за чифтето в срок.
                2. Интернет доставчика, който срещна голяма трудност да си упрай някаква "точка", че де ми дойде нетя.
                3. Тел. оператор Х, който си е закодирал телефона и той сега не ще да тръгне с картата на оператор У.
                4. Служителите на Бърза поща /много бърза/, дето трябваше да ми донесат една пратка в 9:00, мъ успяха в 14:30. Другият път смятам да ползвам услугите на някой пощенски гълъб.
                5. Мое да теглиш една и цифровата телевизия, дето е пуснала два нови канала и ми е объркала цялата стройна подредба.
                Гореизброените си ги псувах на ум по няколко пъти, доста време ..., ама друго си е да го прочета черно на бяло

                П.П. Не се оплаквам. Яд ме е, че не ми прилича да псувам
                От едно 1 до 5 - "Ма......а ви ше ........, ей"
                Така става ли
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Една дама не псува.Ти кАжи кой трябва а ше го напсувам аз.
                  Може ли да са няколко /ко не е твърде нахално, де/?
                  Ся:
                  1. Едно младо момче от служба КОС, дето един час ми обяснява как съм в нарушение, дет не съм си подала заявление за подновяване на разрешителното за чифтето в срок.
                  2. Интернет доставчика, който срещна голяма трудност да си упрай някаква "точка", че де ми дойде нетя.
                  3. Тел. оператор Х, който си е закодирал телефона и той сега не ще да тръгне с картата на оператор У.
                  4. Служителите на Бърза поща /много бърза/, дето трябваше да ми донесат една пратка в 9:00, мъ успяха в 14:30. Другият път смятам да ползвам услугите на някой пощенски гълъб.
                  5. Мое да теглиш една и цифровата телевизия, дето е пуснала два нови канала и ми е объркала цялата стройна подредба.
                  Гореизброените си ги псувах на ум по няколко пъти, доста време ..., ама друго си е да го прочета черно на бяло

                  П.П. Не се оплаквам. Яд ме е, че не ми прилича да псувам
                  Last edited by tnm; 28.12.2012, 19:49.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Благодарско за проявеното разбиране!
                    Щот нали тук мъже се държите кат джентлимени, желателно е и аз на се държа кат дама
                    Наздраве!
                    Една дама не псува.Ти кАжи кой трябва а ше го напсувам аз.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Малко бех отлипсал, но сега се включвам веднага с греяна ракийка и царска туршийка!
                      Колчо, сипвай от мен на всички, кой какво душа му сака! На годин ша плащам!
                      Ако не ви "видя" до по-други ден - весело посрещане на Тринайстата!
                      Наздраве!
                      Ракията каква е?
                      Ко не е няква пърцуца, сипи една чашка и на мене.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Няма невъзможни неща.
                        Благодарско за проявеното разбиране!
                        Щот нали тук мъже се държите кат джентлимени, желателно е и аз на се държа кат дама
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Малко бех отлипсал, но сега се включвам веднага с греяна ракийка и царска туршийка!
                          Колчо, сипвай от мен на всички, кой какво душа му сака! На годин ша плащам!
                          Ако не ви "видя" до по-други ден - весело посрещане на Тринайстата!
                          Наздраве!
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Е ли възможно да тегла една ... в тази тема /а не в Кавги и ругатни/ на всички Интернет доставчици, телефонни оператори и бързи пощи?
                            Няма невъзможни неща.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Е ли възможно да тегла една ... в тази тема /а не в Кавги и ругатни/ на всички Интернет доставчици, телефонни оператори и бързи пощи?
                              Едно голямо Бакарди, моля!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Гледам аз вече е 11,30 а никаква сделка на БФБ-то ... ....Викам си "Ебати пазара".... а то фокса се бъгнал .....Та това е щото не минАх през Кръчмата сутринта...
                                Ай' дайте един "Капитан Морган" за начало.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X