IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Aйде Наздраве!!!
    Наздраве!
    Такива многофункционални питиета ми допадат - за пиене, за дезинфекция и за парфюм

    П.П. Чудно!? Амфибията дет ми каза, че я виждам заради някаква настройка на лаптопа, ся взе да се появява да сичките ми компове. Да не е някъв бацил?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      И тва ако е кръчма ...!?
      От снощи никой едно "Наздраве" не е рекъл. Повреде се нещо тоа народ. И да пие вече немое. Само некви банани размята. И некви амфибии.
      Aйде Наздраве!!!
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • И тва ако е кръчма ...!?
        От снощи никой едно "Наздраве" не е рекъл. Повреде се нещо тоа народ. И да пие вече немое. Само некви банани размята. И некви амфибии.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Кат напишеш нов отговор, отдоле ти излиза меню. Пишеш "без известяване" и си готова. И така по всички теми, в които пишеш

          Коментар


          • Арти, имаше некви настройки да не праща всяко мнение в пощата. Сигур някъде в профила. Аз в момента получавам съобщения, само ако някой ми е писал на лични.

            Коментар


            • Артемидке, подаваш реплики и после шъ обвиниш нЕкой , че бил простак ...
              Айде и от мене нещо
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Голям шеф решил, да провери, колко са умни подчинените му.
                Отива при секретарката:
                - Колко е две по две?
                - Искате ли подробен рапорт или така?
                - Давай така!
                - Четири!
                Отива при компютърния специалист:
                - Колко е две по две?
                Оня пуснал Excel и след пет минути кзва:
                - Получава се 4.00 E+0, но не съм сигурен, ще трябва да питам програмиста, той ще помогне!
                Отива при счетоводителя:
                - 2х2?
                - А, да, сега ще го проверим. Значи според мен е някъде между 3.196... и... да кажем... 5.659. Но по-точен отговор мога да дам след две седмици!
                Отива при мениджъра по продажбите:
                - 2х2?
                - А, колко трябва да бъде?
                - Ами аз теб питам!
                - Ммм... значи няма да кажете вашата цена!? Добре, да кажем, че е шест! Не, не, почакайте! Вие добре знаете пазара! Мога да ви го дам за 5.25, като на приятел!
                Отива при юрист-консулта:
                - Колко е две по две?
                - Трябва ли да отговоря?
                - Да!
                - Ами в началото ще кажа 4, но с добра защита може да се получи и 3!
                There is no right way. Only your own way!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Имах този проблем преди година ..но не помня как го реших......

                  Наивника е по-умен, млад и паметлив...той ще ти пише .....
                  Да се стягам...въобще не ми се тръгва, хем съм гладна, хем ме мързи :о) изтрих още десет страници
                  There is no right way. Only your own way!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                    Аа я да ви се оплача опитвам се да премахна безбройните съобщения от форума, заливащи пощата ми обаче при кликване върху съответния линк ме препраща към форума и изписва невалидно ID 10 страници трия и още не съм свършила, другите имейли се губят покрай тези уведомяващи кой, къде и какво е написал
                    Имах този проблем преди година ..но не помня как го реших......

                    Наивника е по-умен, млад и паметлив...той ще ти пише .....

                    Коментар


                    • Аа я да ви се оплача опитвам се да премахна безбройните съобщения от форума, заливащи пощата ми обаче при кликване върху съответния линк ме препраща към форума и изписва невалидно ID 10 страници трия и още не съм свършила, другите имейли се губят покрай тези уведомяващи кой, къде и какво е написал
                      There is no right way. Only your own way!

                      Коментар


                      • Искам нещо солено, стърже ми коремчето няма да се залъгваме сега
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                          Хей ако знаете колко съм гладна...някой да има нещо под ръка?


                          пп Разбра ли ме..?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            Хей ако знаете колко съм гладна...някой да има нещо под ръка?
                            Ееее, ти с тези въпроси....
                            Ае, от мен да мине...

                            Коментар


                            • Хей ако знаете колко съм гладна...някой да има нещо под ръка?
                              There is no right way. Only your own way!

                              Коментар


                              • http://men.hotnews.bg/n/prichini-za-piene.17185.html
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X