IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аре наздраве.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Добре че са Бенджи и Тънъмънчето, че то кръчмата на нищо заприличала - нема барман, нема севитьорки, колът и той ръждясъл....
      Айде донесъл съм малко Радебергерчета, наздраве!
      (Да не се бърка с радегерберчета, мола ви са!)
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        А бе, пожелах си да ми подарят една оптика - хубава работа щеше да свърши.
        Ама кат си рекъл да го раздаваме миролюбиво, нека да я караме по твойта.
        Наздраве!
        Като Ганди ше го даваме.С убеждение.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Е не така.С убеждение или пренебрежение ше ги решаваме нещата.Не с пуцанье.
          А бе, пожелах си да ми подарят една оптика - хубава работа щеше да свърши.
          Ама кат си рекъл да го раздаваме миролюбиво, нека да я караме по твойта.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Колето е виновен. Откак забрани да одим въоръжени из Кръчмата, секви наглеци се навъдиха тъдява.
            Наздраве!
            Ко ?
            Ко ?
            Шо за приказки в кьошето ?
            ...
            Тва, че временно съм невидим, НЕ значи, че не контролирам ситауцията на обекта !!!
            Алоооо !!!!
            НаглециЙ тук НЯМА и НЯМА ДА ИМА !
            ДА !
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Колето е виновен. Откак забрани да одим въоръжени из Кръчмата, секви наглеци се навъдиха тъдява.
              Наздраве!
              Е не така.С убеждение или пренебрежение ше ги решаваме нещата.Не с пуцанье.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                ПочнАха да ни четЪт морал в Кръчмата, представиш ли си?
                Колето е виновен. Откак забрани да одим въоръжени из Кръчмата, секви наглеци се навъдиха тъдява.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Има ли ракиджии в тази тема? http://www.youtube.com/watch?v=JZjdVwSnuYM

                  Коментар


                  • Къде сте бе пияндета?
                    Ето ви специален по-здрав от братска Русия.
                    http://www.youtube.com/watch?v=fp1vfwWxJ6U

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Шъ ма разочароваш крайно, да знаиш.
                      Наздраве!
                      ПочнАха да ни четЪт морал в Кръчмата, представиш ли си?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Бирата е удивително нещо!
                        Винаги ти доставя удоволствие - и когато я поемаш и когато я отделяш...
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Аз обещавам да си посипя главата с пепел и да не правя повече така.
                          Шъ ма разочароваш крайно, да знаиш.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Аз обещавам да си посипя главата с пепел и да не правя повече така.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Напиването се е превърнало в смисъл на живот. Онзи ден чух един комшия на средна възраст да казва на друг от средна възраст следното
                              - Айде да те водя на море да си пиеме.

                              Сякаш човек, където и да е в България, първо трябва да си махне главата и след това да върши каквото трябва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Koлчо сигурно е на море.И там му сервират бамбини по монокини.
                                Хак ме е, нека му мръзне джигера от мастиката
                                Ние туканка сме си екстра
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X