IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Ся съм се замислила, ходи ли му на кисалото зеле със свинска мръвка, бяло вино от черно грозде / с леко розовеещ цвет/ или трябва да чакам да стане червеното!?
    Наздраве!
    А ич..?.

    Коментар


    • Дубрутру!

      Са, глейте кво стаа - тука също една колежка не знаела дали мое се пие бело с кисеу зеуе...
      При положение, че кога требе сме табиетлии и не мое се даваме на засукани питиета, требе и при необходимост да мааме уиски с шопска, ром с пилешка супа и секакви комбинации! Зер, не е ли престъпление да се остаи киселото зеле с прасешка мръвка самички да си влизат, а да не ги придружи поне нещо с градус?!?!
      (Но не и пиле Градус, де)
      Аре убав ден, наздраве и да илядите!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Ся съм се замислила, ходи ли му на кисалото зеле със свинска мръвка, бяло вино от черно грозде / с леко розовеещ цвет/ или трябва да чакам да стане червеното!?
        Наздраве!
        Никога не поемам вина. Въпрос на мироглед. Знам само, че мръвката трябва да е много МАЗНА, най добре от свински гърди.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Ся съм се замислила, ходи ли му на кисалото зеле със свинска мръвка, бяло вино от черно грозде / с леко розовеещ цвет/ или трябва да чакам да стане червеното!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Бенджи ...


              Наздраве!
              Въйх уби мъ.Тенк ю.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Тънъмънче - тука не валеше вчера и затова я нарекох теменужена. После кога е почнало не разбрах, днеска си е облачно и май нема да е теменужена, а мръчкава.
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Добър ден, банда, от сабалем се наложи да се труди, чак сега отварям храма и кво - таа вълшебна чаша с пура. Напрао ми потекоха лигите, даже може и да припала!
                  Наздраве и убав следобед!
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Бенджи ...


                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Дами ...
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Чиче, Моцарт се приема, но митинг само ако е с един екземпляр (или двама, или кой колко може, при много голема необходимост от откисляване )
                        Един човек с бутилка - алкохолик ( анархист)
                        Двама - приятна компания
                        Трима - митинг...
                        Четирима - митинг с провокатор...

                        пп Аз съм на бутилка червено....ако ще и комунист да ме изкарат....

                        Коментар


                        • Аз съм на уиски и чакам Шампионската лига.Аре наздраве.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            И фланелка си е взел, ама памучна, че ония оригиналните били по ... май каза 90 паунда, или нещо там!

                            Ква убава теменужена вечер се заформя, че го почвам арманяка в реалния хол.
                            На всички убава вечер - маврут, миндер и т.н.
                            Наздраве!
                            Не мое да видя тая теменужена вечер, щот снега е на големи парцали и няма видимост
                            Ама забелезвам, че цел ден харни неща говориш - мавруд, мръвка, миндер...
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Аз съм го докарал само до фанелка и комплект чаршафи.Ше си търся чаша и аз скоро за да викна НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕ .....
                              И фланелка си е взел, ама памучна, че ония оригиналните били по ... май каза 90 паунда, или нещо там!

                              Ква убава теменужена вечер се заформя, че го почвам арманяка в реалния хол.
                              На всички убава вечер - маврут, миндер и т.н.
                              Наздраве!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                ....митинг, Моцарт......
                                Чиче, Моцарт се приема, но митинг само ако е с един екземпляр (или двама, или кой колко може, при много голема необходимост от откисляване )
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X