IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Чинийката.
    Пак тцъ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Ножът.....
      Тцъ!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Ножът.....
        Чинийката.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
          Един въпрос-гатанка:

          Кое е излишното на тая снимка!?

          Ножът.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Нямаш проблем .Сипах ти едно червено винце и ти нарязах мезенце .Наздраве !
            Един въпрос-гатанка:

            Кое е излишното на тая снимка!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              На У Бе-Ато ли бре !?

              Пази си силите, идваме 2 пъти ние
              Тцъ.На други.Тия УБА са ми бели кахъри.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Сипете, че ми изгоре душата .... мама им ше еба ....
                На У Бе-Ато ли бре !?

                Пази си силите, идваме 2 пъти ние

                Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Сипете, че ми изгоре душата .... мама им ше еба ....
                  Нямаш проблем .Сипах ти едно червено винце и ти нарязах мезенце .Наздраве !
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Сипете, че ми изгоре душата .... мама им ше еба ....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Като казах "Грозданка" ... че се сетих да питам ....онез,в другата одая,дали разбраха каква е разликата между "Грозданка" и "Джибровка"
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • Излезе ми късмета да има Жоланче,апнах,плеснах "Грозданка" два пъти по дупето (в превод - видях дъното на ракиената чаша два пъти )
                        Сега на непонасящите ще кажа,че ми се придямва и ...... и ще си угодя на душата ,но първо ще прикъдя един тУтУн .... за разкош
                        Абе дека е бай Вълчо .... липцва ми нещо

                        Аре Наздраве с още ино малко
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq
                          Нямах предвид оцеляване във връждебна среда , а усещане за приключение само да ти създаде , за да е още по ценно сандъчето после , а бозата сладка
                          По-скоро да ми създаде усещане за напрежение ... пък аз мразя да се се усещам напрегната
                          Нека той да изживява преключениято, че да му сладка после бозата, а аз ша му оценя подобаващо геройзъма, дет ша го вложи.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Охххх,сколасах я
                            Мъ да земем да апнем,че нема ни остане време за пиьене

                            И да спрете да ме годявате със свяка жена у форума,че кат нищо ше ми излезе име .... не че бих им отказал де

                            Надявам се у готовата кухня да имат свинско Жоланче .... намират ми се и кисели домати .....въъъъх,как ми намига една гроздова тукаааааа

                            Още не съм почнал,ама .... Наздраве!
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Поискай приключение Примерно карта с пиратско съкровище и търсенето му . Ама задължително трябва да ти осигури накрая ковчеже пълно до горе с камъчета и злато , които да намериш .
                              Абсурд ... Ша вземи да го скрий това съкровище в някоя екваториална гора, пълна с разни гадни буболечки, змии, хишници. Остави другото, ми ша трябва да сляза от токчетата..., па мое да си повредя маникюра, педикюра, грима и фрезурата... твърде вероятно е да се изпотя!?
                              Тц, не е за мен това шляене из разни джунгли, катерене по баири, прецапване на реки и блата ...
                              Предпочитам да си стоя у Кръчмата, да си пия пиенето, пък Мечо да ми донесе сандъчето
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Хммм, начи и ти забелязваш някакъв унисон в успиването на Кatilarium и Lelq...
                                Много интересно, много. Ща трябва зорко да следим развитието на интригата.

                                Направо имам професионално заболяване - нищо не остава скрито от погледа ми...
                                Душата ми се изпълва с радост...

                                пп Наздраве !
                                Засега с двойна препечена, в близко бъдеще с блага...

                                Коментар

                                Working...
                                X