IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Нещо на украински сценарий ми мирише.
    Тц! Трябва да поддържаме 4i40 у кондиция
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Добре ... ма си обуй маратонките, щото ще ти се наложи да бягаш на зиг заг из двора на вилата
      Каска си земи ... и лопата. Ще са ти необходими за кръговата отбрана
      Наздраве!
      Ще ползвам тунелите на сляпото куче.....

      Като си помисля колко работа имам ме втриса....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Това е мъдро решение. И аз така ще сторя. Оставила съм другите 2/3 пълноправни членове на фамилията да одят да карат ски.
        Мъ..., не искат да вземат псето ...
        Офтика не го ли лови
        После ше го пишем инцидент
        Страхът трудно се преодолява само със знания

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Пийте бе серсемиииии.... Стига планове за уикенда.Аз нямам такива.Просто ще го проспя.Така ми изтощи акумулатора тая работа, че едвам ми издържат нервите.Ще има "Уикенд: Презареждане"
          Това е мъдро решение. И аз така ще сторя. Оставила съм другите 2/3 пълноправни членове на фамилията да одят да карат ски.
          Мъ..., не искат да вземат псето ...
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добре ... ма си обуй маратонките, щото ще ти се наложи да бягаш на зиг заг из двора на вилата
            Каска си земи ... и лопата. Ще са ти необходими за кръговата отбрана
            Наздраве!
            Нещо на украински сценарий ми мирише.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              А ве гледай до неделя следобед да си се презаредил, че ще са нужни свежи сили за защита на каузата.
              Неделята няма да се пропусне.Дъртия Трафорд ще прави цирка.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Глей ся... Разсадът от айсберг е като луковиците на лалетата в Холандия преди 100г....Много му се вдигна цената.....
                Тааа, карабината вървяла с карабинерката....:rolleyes:
                Наздраве !
                Добре ... ма си обуй маратонките, щото ще ти се наложи да бягаш на зиг заг из двора на вилата
                Каска си земи ... и лопата. Ще са ти необходими за кръговата отбрана
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Пийте бе серсемиииии.... Стига планове за уикенда.Аз нямам такива.Просто ще го проспя.Така ми изтощи акумулатора тая работа, че едвам ми издържат нервите.Ще има "Уикенд: Презареждане"
                  О,моето презареждане е вече факт
                  Най-лесно се презареждам,когато работодателят преведе парички,а това беше днес
                  За добаФка ще требе да му се явя пред очите чак у Фторник
                  Така че и търсенето на съкровища ще е релност,ама у пондрелник
                  А сега ...
                  Наздраве!
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Не ви давам съвети, щото сте умни момчета.....
                    Аз моята истина съм си я намерил - презареждане само сред природата..!!!
                    И без жената....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Пийте бе серсемиииии.... Стига планове за уикенда.Аз нямам такива.Просто ще го проспя.Така ми изтощи акумулатора тая работа, че едвам ми издържат нервите.Ще има "Уикенд: Презареждане"
                      А ве гледай до неделя следобед да си се презаредил, че ще са нужни свежи сили за защита на каузата.

                      Аз поне ще имам 2-3 часа в повече за горното

                      Ха наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Ся ... не мое да се излагаш! Шъ ти пратя едната си карабина за временно ползуване. В замяна на разсада от айсберг.
                        Наздраве!
                        Глей ся... Разсадът от айсберг е като луковиците на лалетата в Холандия преди 100г....Много му се вдигна цената.....
                        Тааа, карабината вървяла с карабинерката....
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Пийте бе серсемиииии.... Стига планове за уикенда.Аз нямам такива.Просто ще го проспя.Така ми изтощи акумулатора тая работа, че едвам ми издържат нервите.Ще има "Уикенд: Презареждане"
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Важното е да рипа на мацката а не на Арнолд.....
                            Наздраве !
                            Аз съм на биричка, малка...
                            Утре заминавам на вилата с 5 л вода и ляб...Ще се пречиствам....
                            Ако прочетете, че изрод е убил глиган с голи ръце, да знаете , че ще съм аз...Полу умрял от глад.....
                            Аз пък имах дилема - да се вържа на акъла на Бенджи да му правя компания таз вечер и да се накъркам,или утре да стана рано и да хвана баирите в търсене на съкровища и радване на пролетното слънце и природа.
                            Мъ още не се е раззеленило кат хората и е ма на - с пълна чаша водка
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Важното е да рипа на мацката а не на Арнолд.....
                              Наздраве !
                              Аз съм на биричка, малка...
                              Утре заминавам на вилата с 5 л вода и ляб...Ще се пречиствам....
                              Ако прочетете, че изрод е убил глиган с голи ръце, да знаете , че ще съм аз...Полу умрял от глад.....
                              Ся ... не мое да се излагаш! Шъ ти пратя едната си карабина за временно ползуване. В замяна на разсада от айсберг.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                Ако не реагираха,значи чак тогава има проблем
                                За щастие,набира все още рипа

                                Наздраве!
                                Важното е да рипа на мацката а не на Арнолд.....
                                Наздраве !
                                Аз съм на биричка, малка...
                                Утре заминавам на вилата с 5 л вода и ляб...Ще се пречиствам....
                                Ако прочетете, че изрод е убил глиган с голи ръце, да знаете , че ще съм аз...Полу умрял от глад.....

                                Коментар

                                Working...
                                X