IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Колко романтично .... Но аз както знаеш съм съм праволинейно меркантилна и предпочитам да е отворена банковата ти сметка
    Наздраве!
    Тя е с три врати затворена, три ключа заключена и с три змея пазена....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      ... помните ли имаше едно "чичовото" му казваха....
      Днес направо ги разкова бефебаците - заливам се от смях ! Ако продължиш още 3-4 дни така и "борсата" ще трябва да хлопва кепенците.Наскоро се чудих има ли правила при големи сривове спрямо предходния ден, търговията временно да се спира?
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Моята врата е винаги отворена.....и душата...
        Колко романтично .... Но аз както знаеш съм съм праволинейно меркантилна и предпочитам да е отворена банковата ти сметка
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Моята врата е винаги отворена.....и душата...
          аааа такива чичови приказки са опасни, помните ли имаше едно "чичовото" му казваха, което беше казало,. че който не го харесвал да духа супата
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Що рече...?
            Ангажираните момци кучета ни яли...Така ли ??? ( - като си спомня е буквално вярно....)
            Уффф, хайде още един, дет не може да направи разлика между "неангажиран" и "необвързан".
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Дано си заключил вратата на офиса
              Моята врата е винаги отворена.....и душата...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Мдъъ.
                Ама аз си мисля, че ако въпросната дама освен пиенето, хапването и гледането не се е отказала и от некое друго стойносно изживяване, то тя се явява като твърде атрактивен субект за неангажираните момъци от Кръчмата.
                Наздраве!
                Що рече...?
                Ангажираните момци кучета ни яли...Така ли ??? ( - като си спомня е буквално вярно....)

                Коментар


                • В лошо време е грехота да не се пие

                  Luke Bryan - Drink A Beer - http://www.youtube.com/watch?v=RM5aW83L_DE
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Здравейте трезвеници.....
                    Една бутилка с уиски замина ( от 4-5 човека ) и аз съм загинал.....
                    Де има син потник се изниза и аз вдигнах крака за да изтрезнея ...........................
                    Дано си заключил вратата на офиса
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Разбира се, поукрасих описанието, но идеята е ЯСНА ...
                      Мдъъ.
                      Ама аз си мисля, че ако въпросната дама освен пиенето, хапването и гледането не се е отказала и от некое друго стойносно изживяване, то тя се явява като твърде атрактивен субект за неангажираните момъци от Кръчмата.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Здравейте трезвеници.....
                        Една бутилка с уиски замина ( от 4-5 човека ) и аз съм загинал.....
                        Де има син потник се изниза и аз вдигнах крака за да изтрезнея ...........................

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Тая жена ще да направила неква революция в еволюцията на чувешкия организъм.
                          Така както ми я описваш физиологично, нема начин да не е открила за себе си фотосинтезата.
                          Забелезваш ли некви зеленикави отенъци у нея?
                          Разбира се, поукрасих описанието, но идеята е ЯСНА ...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Треба, те запозная с една колежка.
                            Тя НЕ пие, не яде, не гледа ... нам си кво ...
                            Със сигурнос, ше живее, поне 950 години...
                            Въпроса е ЗАКВО ?
                            таков жиуот ?

                            Тая жена ще да е направила неква революция в еволюцията на чувешкия организъм.
                            Така както ми я описваш физиологично, нема начин да не е открила за себе си фотосинтезата.
                            Забелезваш ли некви зеленикави отенъци у нея?
                            Last edited by tnm; 16.04.2014, 12:36.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Треба, те запозная с една колежка.
                              Тя НЕ пие, не яде, не гледа ... нам си кво ...
                              Със сигурнос, ше живее, поне 950 години...
                              Въпроса е ЗАКВО ?
                              таков жиуот ?
                              E аз не съм толкова хрисимо, само казах, че искам малко да попостя до великден, требе сме човеци да си зачитаме желанията. А и намирам, че интересни мисли ми се явиха откакто съм тъй хрисимо и споделих, че дори се чудя аз ли съм, не ли.
                              Даже и кафе не съм пило още, може и за това да ти изглеждам малко леко кисело- сънено, но за бате Колчо и за маншафта винаги ще кимна за добри пожелания, просто за 2-3 дена ще се въздържам да е с алкохол в ръката. А и греъм го няма да каже "по едно ирландско кайве" така, че за живоtа каквото дойде, може и с, може и без алкохол. Душата може да иска, но мозъка не ще, вреди му.
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Aми ... и аз това се чудя. Осениха ме свише някакви еретични мисли и се чудя аз ли съм или не съм.
                                Треба, те запозная с една колежка.
                                Тя НЕ пие, не яде, не гледа ... нам си кво ...
                                Със сигурнос, ше живее, поне 950 години...
                                Въпроса е ЗАКВО ?
                                таков жиуот ?
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X