IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    .....че най-добрият приятел на жената са диамантите.
    ...
    Ко?Нйе!
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Казват, че най-добрия приятел на жената бил мъжът ... или кучето ....
      Па аз съ чува и си е баш тъй, че най-добрият приятел на жената са диамантите.
      Мъжът требва да е наличен, щото некой требва да ги закупи, пък песа требва да е наличен, щото некой требва да ги пази.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        ...... С най-добрият ми приятел заседнахме откъде късен следобед - на червено вино и мезета.
        .....!
        Казват, че най-добрия приятел на жената бил мъжът ... или кучето ....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Капитан за сички!!!
          А бе тоа серсемин Колчо от` не излаза от склада?!?
          Питам и отговор не ща!
          Откак нае тая новата сервитьорка верно не излизат от склада ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Наздраве на празнуващите !
            В събота бях на едно празнуване...Прибрах се по малките часове и още не мога да се оправя от пиенето и яденето....
            Тва младите г-ци едни танци въртят ....белиданс или нещо такова.....миниера ми се събуди...
            Явно яденето, пиенето и танците са за младите....За нас каквото остане......

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Сипете че ми изгоре душата ......
              Капитан за сички!!!
              А бе тоа серсемин Колчо от` не излаза от склада?!?
              Питам и отговор не ща!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Сипете че ми изгоре душата ......
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Нещо такава. Добре, че съм тренирала гимнастика и въпреки възникналите проблеми с вестибуларния апарат, успях да се добера читава до входа на пещера. От там нагоре по етажите с асансьора беше изключително лесно.
                  Наздраве!
                  Наздраве и хубава почивка...(може един капитан, за окончателно решение )
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Както се казва - вързала си кънките...
                    Нещо такава. Добре, че съм тренирала гимнастика и въпреки възникналите проблеми с вестибуларния апарат, успях да се добера читава до входа на пещера. От там нагоре по етажите с асансьора беше изключително лесно.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Хммъ, да ...
                      Значи, по повод праздника посетих риал кръчма. С най-добрият ми приятел заседнахме откъде късен следобед - на червено вино и мезета.
                      Докато настане навалица в заведението, бехме си честитили студентския живот, обсъдихме международното положение, ситуацията у милата Родина и разни други не толкоз важни теми ...
                      Следствие добре изкараното време в приятна компания, като ме лепна един ентосиазъм - реших да си ходя пеша. Ама навън фърчат разни снегурачки, няква поледица ... без малко да измеря височината си в дължина
                      Наздраве на всички празнуващи!
                      Както се казва - вързала си кънките...
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        За тази седмица мен се пада удоволствието да почерпя за начало, нали тъй - да уважим студенцията!
                        Наздраве!
                        Пък е хубаво като свети зелено, некак си върви на кехлибареното!
                        Хммъ, да ...
                        Значи, по повод праздника посетих риал кръчма. С най-добрият ми приятел заседнахме откъде късен следобед - на червено вино и мезета.
                        Докато настане навалица в заведението, бехме си честитили студентския живот, обсъдихме международното положение, ситуацията у милата Родина и разни други не толкоз важни теми ...
                        Следствие добре изкараното време в приятна компания, като ме лепна един ентосиазъм - реших да си ходя пеша. Ама навън фърчат разни снегурачки, няква поледица ... без малко да измеря височината си в дължина
                        Наздраве на всички празнуващи!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • За тази седмица мен се пада удоволствието да почерпя за начало, нали тъй - да уважим студенцията!
                          Наздраве!
                          Пък е хубаво като свети зелено, некак си върви на кехлибареното!
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Кво става по Чужденеция, братчед? Не съм ви правила скоро посещение на добра воля /не че ми липсва/.
                            Наздраве, с червено вино!
                            Нъл ти казвам - аномалии ... не вали
                            Инак,поради липЦа на Кольовци,и днес не изневерих на мързела
                            Ромецът беше приятен и достатъчен
                            Сега е време за ...

                            Лека нощ!
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                              Иронично,бря ,щот днес се поспря за момент .... и така съм привикнал,че чак ми залипсва,таааа викам да съм тематичен
                              Кво става по Чужденеция, братчед? Не съм ви правила скоро посещение на добра воля /не че ми липсва/.
                              Наздраве, с червено вино!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Убих та...! Ква молитва за дъжд, братчед!? Малко ли ти беше цяла година?
                                Наздраве!
                                Иронично,бря ,щот днес се поспря за момент .... и така съм привикнал,че чак ми залипсва,таааа викам да съм тематичен
                                Страхът трудно се преодолява само със знания

                                Коментар

                                Working...
                                X