IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
      Днес не знам - пие ли ми се или не
      За това ше зема да пия,че да не се мина
      Пък ако настина,щото съм прекалил и не съм се завил ..... е то пълно щастие за българина (мен) нема

      Наздраве!
      Ко рече...?

      Пиеш за да не се минеш, че не си пил....

      Катилска му работа....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Е как да е-инфрачервена топлина
        В смисъл ефективна ли е, както я представят по рекламите за продукта или отбиване на номера..?

        Коментар


        • Днес не знам - пие ли ми се или не
          За това ше зема да пия,че да не се мина
          Пък ако настина,щото съм прекалил и не съм се завил ..... е то пълно щастие за българина (мен) нема

          Наздраве!
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
            Някой отоплява ли се с инфрачервени панели, за да каже как е ?
            Е как да е-инфрачервена топлина
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Някой отоплява ли се с инфрачервени панели, за да каже как е ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Объркало си се.Камен Кацата пееше така.
                Да, да - напълно е вероятно. Не им познавам много репертоара. Запомнило съм част от текста А и ги видях в общ концерт, ако може да се нарече така ))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Си ценител. Наздраве!
                  Се старая Наздраве ту ю ту
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    То дозата и физиологията са взаимосвързани така да се каже.А койо е първото яЙцето или кукукошката е друг филм.Ма сега не ми се ,мисли.Съм отпуска и съм си налял крушовица и те така те ....
                    Си ценител. Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Какво пееше оня грозил - барабата?! Боли ме главата - дебелата глава ...
                      Объркало си се.Камен Кацата пееше така.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Какво пееше оня грозил - барабата?! Боли ме главата - дебелата глава ...
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Съкровище, не питието и дозата, а физиологията на ендивида напива. Мъ няма да та товаря в тез празнични дни с излишна информация относно биохимичните процеси у човешкото тяло.
                          Наздраве!
                          То дозата и физиологията са взаимосвързани така да се каже.А койо е първото яЙцето или кукукошката е друг филм.Ма сега не ми се ,мисли.Съм отпуска и съм си налял крушовица и те така те ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Щото явно не знаят, че не питието напива а дозата ....
                            Съкровище, не питието и дозата, а физиологията на ендивида напива. Мъ няма да та товаря в тез празнични дни с излишна информация относно биохимичните процеси у човешкото тяло.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Ми като е факт, що всичко живо реве и се тръшка и обвинява питиета!?
                              Наздраве!
                              Щото явно не знаят, че не питието напива а дозата ....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Ми то е ноторен факт, че глава не боли при пиенето а при изтрезняването ...
                                Ми като е факт, що всичко живо реве и се тръшка и обвинява питиета!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X