IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде за рожденника ...
    https://www.youtube.com/watch?v=Xg6iQxpdgLI
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Вече е 10,40 а Роджърс още не е подал оставка, баси .......
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Наздраве банда !
        Оцелях...
        пп За съжаление безценните напътствия на Тнм, ги чета със закъснение....
        Важното е че си оцелял.Сега сИпи нещо, че ми изгорЕ душата ....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Наздраве банда !
          Оцелях...

          пп За съжаление безценните напътствия на Тнм, ги чета със закъснение....

          Коментар


          • бях гледам видео то телевизията за някакмо момче спечелило олимпиада по химия от пмг васил друмев. а нямало пари за книги на задълбочено ниво по химия
            1 min · Like
            Dobri Krumo еми защо от ДДС-то не се купуват и дават на учениците без пари такива книги. в БГ ДДС-то е 20% в Италия,Испания за храна дрехи обувки книги е 10% ДДС-то в Германия за същите стоки 12% за Англия 8%. в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни
            Like · Reply · 2 mins

            Dobri Krumo без ззадълбочено учене на диференциална геометрия диференциални уравнения, матрици,тройни интеграли ,органична химия,комплексен анализ по математика не може да има в България производство на машини,електроника а без това не може да живеят добре хората и да има високи заплати и без диференциални уравнения не може да има земеделие.един учебник на задълбочено ниво от горе споменатите науки е от 200 евро нагоре. от нашите данъци трябва партиите да купят такива учебници от САЩ,западна европа и и да ги дадат безплатно на хората да се учат
            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

            Коментар



            • image posting
              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

              Коментар


              • Звъни ми снощи телефона и аз със целият си умен акъл взех, че се обадих.
                Едно стадо състуденти се позиционирали на границата на ареала ми и ще празнуват 24 май /на 23 май, разбира се/
                Понеже знам какво ще последва, учтиво отказвам. Оказва се обаче, че групичката е започна да празнува около обяд и не склонна да приеме моят отговор. След 20 минутни обяснения, разбирам, че няма да я бъде на моята.
                Ставам, разплитам си косата, обличам си червената рокля, покачвам се на високите токчета и се обаждам на племенника да ме закара до мястото на срещата.
                Докато пътувам се сещам, че е наложително да предупредя пълноправните членове на домочадието за събитието. По-едрата 1/3-та, който е изпратен с мисия у Чужденеция, разбира от първата дума, по-дребната 1/3, който си почива от мен у баба си и дядо си, изисква повече обяснения - с кого ще съм, къде ще съм, в колко ще се прибера ... опитва си да си присвой моите контролни функции.
                И така ...
                Влизам у реалната кръчма и поръчвам си ром. Изненада - това питие го нямат.
                Тогава коняк!? Ъъъъ ... само Плиска и Метакса. Слушам и не вярвам на очите си.
                Ама уиски имат поне 10 вида!!!!
                Следват песни и танци на народите. Колегите са избрали кръчмата с конкурц - цяла вечер само чалга, а за почивка гръцко и сръбско. Наложи се да ходя и да си поговоря с момъка, дето пуска музиката.
                Когато звездите започнаха да избледняват, а небето на изток да розовее, си повиках едно такси и кротко се прибрах у пещерата. След като приех приветствията на дебелото псе, се тръшнах и заспах.
                Да, ама не.
                В 07:30 на мама безценното камъче ми звъни да ме попита как съм. Как може да съм, като съм си легнала в 5 часа!? Изсъсках му и затворих.
                Баща му, милият, издържа до 08:30 и ми се обади да ме попита как да си приготви пуешкото филе за обяд ...
                С ужасТ установих, че само дебелото псе ми влиза у положението.

                П.П. Честит празник и наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Имам питане....
                  Ще пътувам утре за чужденеция и ще има голямо пиене на 23.05....
                  Как да си махна остатъчния алкохол в кръвта след 4ч от пиенето.... Трябва да пътувам на 24.05....

                  Туканка ми се обеснява научно, но аз на наука не вервам...
                  Ся, малко практика ... като нямаш вяра на науката, де.
                  Първо - по възможност не пий "цветни" питиета. Танините се явяват примес, който при ферментация образува конгенери. Това са вещества, които засилват действието на ацеталдехида /нещо като отрова, която е резултат на разлагането на алкохола в човешкото тяло/. Начи - пиеш водка или джин.
                  На сутринта за закуска - яйца на очи. Съдържат цистеин. Това е аминокиселина, която неутрализира действието на ацеталдехида. И задължително цитросов сок с лъжичка мед. За да си оправиш електролитния баланс на тялото.
                  И банане може да хапнеш, щото калия в него се усвоява най-бързо от тялото А калия е част от електролитния баланс на тялото.
                  Сигурно после ще се сетя за още нещо. Засега и това ти стига
                  Наздраве!

                  П.П. Срещите на випуска са хубаво нещо. Отиваш да видиш колко са остарели и погрознели съучениците или състудентите, а ти не си "мръднал"
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Ти наред ли си ...?
                    Това ти предложение е за три тримесечия....
                    Май е време да си смениш ника на дядо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Секс, секс и пак секс!
                      Ти наред ли си ...?
                      Това ти предложение е за три тримесечия....

                      Коментар


                      • А ве вие за "дефекация", "вомотиране" и "правене на любов" не сте ли чували бре!?
                        Ей нема го тука бат' Космо да ви обясни някои неща относно етика и начин на изразяване! Виж по основния въпрос на Чичо едва ли би взел отношение - доколкот' помня он не близваше...

                        Ай наздраве!
                        Last edited by kev; 22.05.2015, 19:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Имам питане....
                          Ще пътувам утре за чужденеция и ще има голямо пиене на 23.05....
                          Как да си махна остатъчния алкохол в кръвта след 4ч от пиенето.... Трябва да пътувам на 24.05....

                          Туканка ми се обеснява научно, но аз на наука не вервам...
                          Секс, секс и пак секс!

                          Коментар


                          • Чиче,преди напиване изяж парче сланина,(ся ако ти е гадно,пий цяла вечер лимонада на купона)без нищо друго-някои лекари препоръчват и чаша олио,но от това може да се насереш преждевременно защото действа разхлабително в общия случай! ТНМ-то ще ти обясни,че мазнината забавя реакцията на алкохола с кислорода от кръвта(а то оттам идва напиването и махмурлука постфактум).Другото, което знае всеки келеш,не пий концентрат с газирано!И последно-почнеш ли на едно карай само на него докрай или спри, ако свърши.....
                            Ако обаче въпреки всичко се нафукаш като за изпроводяк,на другия ден яж нещо тежко (пак мазно) за да се изсереш майсторски поне 3 пъти (няма начин,сори за езика,но не съм химик за да обяснявам надълго и широко - важно е да се влезе максимално бързо в кондиция).
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Имам питане....
                              Ще пътувам утре за чужденеция и ще има голямо пиене на 23.05....
                              Как да си махна остатъчния алкохол в кръвта след 4ч от пиенето.... Трябва да пътувам на 24.05....

                              Туканка ми се обеснява научно, но аз на наука не вервам...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                хахааа, кефи ме изтънчената ти провокативност

                                Мисля си, че начинът му е да полегне на голата зелена тревица и музика да трепти наоколо ))

                                https://www.youtube.com/watch?v=2-eclUz-RYI

                                и аз ще си сипя едно червено, Наздраве
                                Уффф, Съни ... ти ме вкара в едно голямо разочарование.
                                Това с тревата - ми то там е пълно с кърлежи, мравки, калинки и разни други инсекти.
                                Пък и сега цъфти - поленовият прашец може да провокира някоя алергия, заблудена пчела да те ужили ...
                                Хайде - музиката дето трепти, може и да се преживее.
                                Както и да.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X