IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Добро утро Чичо от морето.Времето страхотно а водата топличка.Аз подкарах на бирички ама мисля да пийна една ментичка със спрайт и да продължа да чета бисерите на най-големия лузър.Ти се сещаш кой .
    Кефи се на морето, пий си питието, щипи дупето до тебе и не мисли за лузъри и хейтъри, без значение кои са ....
    Наздраве !

    Коментар


    • Добро утро Чичо от морето.Времето страхотно а водата топличка.Аз подкарах на бирички ама мисля да пийна една ментичка със спрайт и да продължа да чета бисерите на най-големия лузър.Ти се сещаш кой .

      Коментар


      • Добро утро трезвеници !

        Аз вчера към 5 ( за да се разкара късната бира) запраших на вилата, поработих по хладното, посрещнах зората към 5.3 на студено, върнах се в Селото, приведох се във вид удобен за логаритмуване и ми е едно лежерно и готино....даже на работата....

        Приятен ден !

        Коментар


        • Сипете, че ми изгоре душата .....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Със закъснение да се чукнем веднъж !!!
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Вярно, че съм пиян като кирка....но да си пиша сам в темата е перверзно....

              Наздраве !

              пп И златната рибка да хвана, повече няма да се повтарям......
              Какво му лошо на повторението!?


              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Вярно, че съм пиян като кирка....но да си пиша сам в темата е перверзно....

                Наздраве !

                пп И златната рибка да хвана, повече няма да се повтарям......

                Коментар


                • Днес поради факта , че Загорка ме почерпи с още един дивидент от 7 лв на акция, изпих две бири и мога да се съглася с мнението на Бенджи....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Кой съм да споря с Наполеон ... Съгласен съм .... Но ти каза
                    С това не съм съгласен.По-добре с жена макар и глупава, отколкото без жена ...
                    Добре, Бенджи! В такъв случай и аз ще се съглася с теб.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Разказвала съм го, но пак ще го разкажа.
                      В мемоарите си адютанта на Наполеон описва предпочитанията му към определен тип дами.
                      Императорът държал дамата, с която ще прекара нощта, освен да е привлекателна да е и интелигентна.
                      Когато адютанта го запитал каква роля играе интелигентността в случая, Наполеон отговорил, че иска между повторенията да води смислен и забавен разговор
                      Наздраве!
                      Кой съм да споря с Наполеон ... Съгласен съм .... Но ти каза
                      Та затова рекох по-добре без хич, наместо глупава.
                      С това не съм съгласен.По-добре с жена макар и глупава, отколкото без жена ...
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Сипете, че ми изгоре душата .......
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Абе не е съвсем така ...
                          Разказвала съм го, но пак ще го разкажа.
                          В мемоарите си адютанта на Наполеон описва предпочитанията му към определен тип дами.
                          Императорът държал дамата, с която ще прекара нощта, освен да е привлекателна да е и интелигентна.
                          Когато адютанта го запитал каква роля играе интелигентността в случая, Наполеон отговорил, че иска между повторенията да води смислен и забавен разговор
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Сипете, че ми изгоре душата .......
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Та затова рекох по-добре без хич, наместо глупава.
                              Абе не е съвсем така ...
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Ни мъ разбра. Аз не искам глупава ама друга нема да се навие ....
                                Идеално те разбрах и затова изразих несъгласие. При един неравностоен в ентелектуално отношение брак, страдат и двамата участници.
                                Та затова рекох по-добре без хич, наместо глупава.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X