IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Тва, като фъф вица..
    Семейство. Сина пита, какво е минет ?
    Майката :
    - Ми.. Това е като правиш фелацио на някого...
    Бащата й извърта един задвратник и :
    - На сина си говориш ма ! Когато ТИ правят фелацио...
    Коле, снощи чух страотен виц.

    Отива мъж на годините на 4i40 при един поп и изявява огромното си желание да бъде кръстен /щото имал такъв пропуск в CV-то/
    - Отче, да вземеш да ме кръстиш, че да не се цепя и аз от колектива.
    - Нямаш грижи. Ще направим ритуала. Няма да те боли, няма да те сърби - от теб ще се иска само да ми отговоряш, когато ти кажа.
    Сложил отчето епатрахиля, награбил в едната ръка Книгата, в другата кандилото и взел да мънка под носа си.
    По едно време спрял пред мъжа и казал:
    - Сега аз три пъти ще те питам дали се отказваш и ти три пъти ще ми отговориш, че се отказваш.
    Мъжът кимнал утвърдително.
    Отчето започнало:
    - Отказваш ли се от Сатаната?
    Мъжът мълчи.
    Отчето пак пита.
    - Отказваш ли се от Сатаната?
    Мъжът пак мълчи.
    Отчето пита трети път и отново среща мълчанието на мъжа. При което му задава нов въпрос.
    - Нещо не ти е ясно ли, синко!?
    Мъжът отговаря.
    - Отче, аз съм дошъл да ме кръстиш, не да ме развеждаш
    -
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Шъ си позволя лекинко да та коригирам - " а за Тнм удоволствията".
      С другото съм съгласна.
      Тва, като фъф вица..
      Семейство. Сина пита, какво е минет ?
      Майката :
      - Ми.. Това е като правиш фелацио на някого...
      Бащата й извърта един задвратник и :
      - На сина си говориш ма ! Когато ТИ правят фелацио...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Ей , Катил .....от мен наставленията, а от Тнм удоволствията....
        От тебе черпенето !
        Шъ си позволя лекинко да та коригирам - " а за Тнм удоволствията".
        С другото съм съгласна.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
          Е,как,глей как друса у Чили
          Ноо ... съм си тук ... и срещата май няма да е пожелателна,а направо се превръща в задължителна . Май ще имам нужда от това де го умееш най-добре (наставления),но не съм сигурен като работа ли ще го приемеш,или като удоволствие Тооо ... си зависи и как ще го възприемеш - като конкуренция или като съмишленик
          Що така се получи накрая ли .... миии,щото точно преди да замина,поради злощастно развитие на събитията,сега аз съм на върха на имането и имуществото ... а то се нуждае от грижи и управление.
          Познай кое мисля да ти поверя Нооо ... преговорите - на вино и пастърма

          Наздраве!
          Братчед, даването на наставления не е това, което го мога най-добре, а е неразделна част от него
          По повод другата част от изложението ти - смятам скромно да се огранича само с удоволствието, пък работата да я възложим на братчед ти. Знаеш, че винаги съм била за баланса и равноправието в семейните взаимоотношения
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Ей , Катил .....от мен наставленията, а от Тнм удоволствията....
            От тебе черпенето !
            Става Но тя все пак посещава редовно Чужденеция и може по обективно да се намесва активно.
            Ти май рядко наминаваш насам ,но акъл и от далеко се приема
            Черпенето,обаче,на място

            Наздраве!
            Страхът трудно се преодолява само със знания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              С тоя коктейл няма да стигна аз до Чикаго .... шъ съ удавя още в Атлантика, мислъ ....
              Отивам да си търся червения бански
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                Е,как,глей как друса у Чили
                Ноо ... съм си тук ... и срещата май няма да е пожелателна,а направо се превръща в задължителна . Май ще имам нужда от това де го умееш най-добре (наставления),но не съм сигурен като работа ли ще го приемеш,или като удоволствие Тооо ... си зависи и как ще го възприемеш - като конкуренция или като съмишленик
                Що така се получи накрая ли .... миии,щото точно преди да замина,поради злощастно развитие на събитията,сега аз съм на върха на имането и имуществото ... а то се нуждае от грижи и управление.
                Познай кое мисля да ти поверя Нооо ... преговорите - на вино и пастърма

                Наздраве!
                Ей , Катил .....от мен наставленията, а от Тнм удоволствията....
                От тебе черпенето !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Да, чужденециий - това звучи гордо.
                  Братчед, де си бре!?
                  Не питам от женско любопитство, ми щото не са споменавали за природно бедствие ни у Англия, ни у Еквадор. Загубих ти дирите с една дума.
                  Пък това ме навежда на едни мрачни и скверни мисли, че с виното и пастърмата ще се получи същото кат с мелбата
                  Наздраве!
                  Е,как,глей как друса у Чили
                  Ноо ... съм си тук ... и срещата май няма да е пожелателна,а направо се превръща в задължителна . Май ще имам нужда от това де го умееш най-добре (наставления),но не съм сигурен като работа ли ще го приемеш,или като удоволствие Тооо ... си зависи и как ще го възприемеш - като конкуренция или като съмишленик
                  Що така се получи накрая ли .... миии,щото точно преди да замина,поради злощастно развитие на събитията,сега аз съм на върха на имането и имуществото ... а то се нуждае от грижи и управление.
                  Познай кое мисля да ти поверя Нооо ... преговорите - на вино и пастърма

                  Наздраве!
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Както и преди съм споменавала - чувствата са взаимни.
                        Ся, да споделя рецептата на един коктейл, дето днес го чух за първи път. Може и да има смелчага у Кръчмата, който да се реши и да я изпробва.
                        Питието се нарича с романтичното име " До Чикаго и назад".
                        Водна чаша - пълна до половината с ракия. След това се допълва догоре с бяло вино.
                        Започва се употребата на коктейла. Пиеш глътка и доливаш с ракия ... и така, докато чашата отново се напълни. Напълни ли се - стигнал си до "Чикаго".
                        Тръгваш назад. Глътка питие и доливаш с вино. Така, докато чашата се напълни с вино. Тогава си стигнал до "назад"
                        Наздраве!
                        С тоя коктейл няма да стигна аз до Чикаго .... шъ съ удавя още в Атлантика, мислъ ....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Само Чужденеций требе да е ... героят де

                          Наздраве!
                          Да, чужденециий - това звучи гордо.
                          Братчед, де си бре!?
                          Не питам от женско любопитство, ми щото не са споменавали за природно бедствие ни у Англия, ни у Еквадор. Загубих ти дирите с една дума.
                          Пък това ме навежда на едни мрачни и скверни мисли, че с виното и пастърмата ще се получи същото кат с мелбата
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Много мразим, некой да ми дава наклон на китката, дето ми стои зад лявото ухо ...
                            Момент, тази вечер за разнообразия е зад десното. Извинете!

                            П.П. Кой това Алеко, че и литературния му образ!?
                            Само Чужденеций требе да е ... героят де

                            Наздраве!
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Я, пробвай и сподели.... в обществото на анонимните пияндета. Това е отвратно, бе! Ракия с бяло вино??? Поне с водка да беше. Но вий сте тръгнали по пътя на Алеко и щете като знаменития му литературен образ се излагате.
                              Много мразим, некой да ми дава наклон на китката, дето ми стои зад лявото ухо ...
                              Момент, тази вечер за разнообразия е зад десното. Извинете!

                              П.П. Кой това Алеко, че и литературния му образ!?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Както и преди съм споменавала - чувствата са взаимни.

                                Ся, да споделя рецептата на един коктейл, дето днес го чух за първи път. Може и да има смелчага у Кръчмата, който да се реши и да я изпробва.
                                Питието се нарича с романтичното име " До Чикаго и назад".
                                Водна чаша - пълна до половината с ракия. След това се допълва догоре с бяло вино.
                                Започва се употребата на коктейла. Пиеш глътка и доливаш с ракия ... и така, докато чашата отново се напълни. Напълни ли се - стигнал си до "Чикаго".
                                Тръгваш назад. Глътка питие и доливаш с вино. Така, докато чашата се напълни с вино. Тогава си стигнал до "назад"
                                Наздраве!
                                Я, пробвай и сподели.... в обществото на анонимните пияндета. Това е отвратно, бе! Ракия с бяло вино??? Поне с водка да беше. Но вий сте тръгнали по пътя на Алеко и щете като знаменития му литературен образ се излагате.

                                Коментар

                                Working...
                                X