IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какви са тия грамажи бре Чиче
    Направо ще падна - 8 буркана,5 зелки ,туй само за тестер не стига.
    Само за сравнение-компотите ми за тази зима,които направих,само от праскови са 160
    Забранил съм натуралните сокове от магазина-едно,че не са натурални,ами са и вредни.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Що думаш таквиз неща....?
      Аз да заблуждавам някого.... Коо..неее...
      Тази година направихме 8 буркана с варене и 1 суров за проба....Последния се оказа супер ..затова споделих....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Малиййй, как се напих от радост....не ща да ви казвам повода, че има 0.0000001 % да не стане работата....
        Тази рецепта с аспирина прави краставичките да изглеждат като сега набрани, посолени и овкусени.....

        Относно зелето....Миналата година ( бах маа му как тече времето..- но щом още помня съм добре..), един форумец сподели рецепта за кисело зеле с лимон....Станаха супер...5 зелки но супеееер....
        Малиий ... как заблуждаваш човека


        Цитат:
        Какво става с врялата вода и аспирина?
        Hemilio, най-важното нещо е, че когато слагаш аспирина в туршията, освен мезе за ракията ти имаш вече и хапче против главоболието, породено от сутришния махмурлук.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Извинена си и Наздраве!

          Преди месец отказах нацяло хляба - отдавна се канех,но ми беше трудно,след което бързо свикнах.За баланс, спрях безпроблемно и твърдия алкохол - ...Не знам кво е мнението на био-алхимиците,но като човек все още без личен доктор и не ходил на мед.преглед от Втората година в казармата (есента на 1987г.) мисля че се справям добре....Ся карам на бира или вино, и "....получавам нирвана с елемент на кючек..."

          Слави и Ку Ку Бенд - Нирвана кючек (live Арена Армеец) - https://www.youtube.com/watch?v=lSVQUoXWPH8
          Човешкият организъм е сложно устроена "машина" и като такава се нуждае от "периодични прегледи" и "текущ ремонт". Без такива се стига до "основен ремонт", а там нещата могат да излязат от контрол.
          Колкото до отказването то хляба, биохимиците ще ти споделят, че лишаваш организма си от редица витамини и резервни въглехидрати, а с това възпрепятстваш синтеза на глюкогена в организма си.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            пп Сега видях, че и Слави препоръчваш.
            Не,нищо не препоръчвам,но музиката е като секса - тялото си го иска(имам предвид различните жанрове, според моментното състояние на духа).

            Със Слави(обратно на теб, мога да му слушам песните,но не мога да го гледам след "Хъшове" по "Седем дни") съм бил в компания и съм говорил веднъж - два пъти още когато бе национално неизвестен и преди да продава мартеници в подлеза пред цум.И понеже спомена че гледаш "шоуто"му по Би ти ви ще ти споделя впечатление от преди(1994-95),че той си е простак по природа,който се подиграва с хората.А това е "хумор" който господ наказва с лихва и резултатите ги виждаме всички към момента.

            За другото напълно съм съгласен и подкрепям! Поздрав - тук вече препоръчвам:

            FOREIGNER "Waiting For A Girl Like You" Live from "Foreigner Live In Chicago" - https://www.youtube.com/watch?v=nQlcDfco_G4
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
              Извинена си и Наздраве!

              Преди месец отказах нацяло хляба - отдавна се канех,но ми беше трудно,след което бързо свикнах.За баланс, спрях безпроблемно и твърдия алкохол - ...Не знам кво е мнението на био-алхимиците,но като човек все още без личен доктор и не ходил на мед.преглед от Втората година в казармата (есента на 1987г.) мисля че се справям добре....Ся карам на бира или вино, и "....получавам нирвана с елемент на кючек..."

              Слави и Ку Ку Бенд - Нирвана кючек (live Арена Армеец) - https://www.youtube.com/watch?v=lSVQUoXWPH8
              Хляба може да откажеш, но житото никога....
              Днешните млади дофтури, по-добре да не ги посещаваш....


              пп Сега видях, че и Слави препоръчваш......

              Недей бе човек, като на брат ти с моля.......
              Гледам шоуто, хиля се на скечовете, но запеят ли, сменям програмите....
              Last edited by 4i40; 28.09.2015, 19:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                сложих ги вече,преди да ви прочета,ама и къде ще търся сега тези листа?
                и зелце утре ще сложа да втасва ,че не мога изчакам димитровден

                Какво става с врялата вода и аспирина?
                да не промени вкуса нещо,че класическите най си ги обичам
                с ракиджана ,ох окапах се
                Малиййй, как се напих от радост....не ща да ви казвам повода, че има 0.0000001 % да не стане работата....
                Тази рецепта с аспирина прави краставичките да изглеждат като сега набрани, посолени и овкусени.....

                Относно зелето....Миналата година ( бах маа му как тече времето..- но щом още помня съм добре..), един форумец сподели рецепта за кисело зеле с лимон....Станаха супер...5 зелки но супеееер....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Ескюзми за което.
                  Извинена си и Наздраве!

                  Преди месец отказах нацяло хляба - отдавна се канех,но ми беше трудно,след което бързо свикнах.За баланс, спрях безпроблемно и твърдия алкохол - ...Не знам кво е мнението на био-алхимиците,но като човек все още без личен доктор и не ходил на мед.преглед от Втората година в казармата (есента на 1987г.) мисля че се справям добре....Ся карам на бира или вино, и "....получавам нирвана с елемент на кючек..."

                  Слави и Ку Ку Бенд - Нирвана кючек (live Арена Армеец) - https://www.youtube.com/watch?v=lSVQUoXWPH8
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Пробвай със следната рецепта....
                    Всичките 7 подправки и на Тнм листата ( само смокиненото остави....), залей с вряла вода и един аспирин на буркан. Разбъркай, обърни и след седмица замезвай ....

                    пп От времето ще да е( или от от адреналина), но съм смъртно гладен и жаден....
                    сложих ги вече,преди да ви прочета,ама и къде ще търся сега тези листа?
                    и зелце утре ще сложа да втасва ,че не мога изчакам димитровден

                    Какво става с врялата вода и аспирина?
                    да не промени вкуса нещо,че класическите най си ги обичам
                    с ракиджана ,ох окапах се
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Бираелиром ?
                      Апнах и пийанх бира .... един Капитан Морган ше ми дойде добре ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Сипете, че ми изгорЕ душата ...........
                        Бираелиром ?
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Сипете, че ми изгорЕ душата ...........
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Добро утро,слагам слънчеви корнишончета на терасата.
                            Нямам търпение за трошетата вече,макар,че доктора ми не дава
                            Пробвай със следната рецепта....
                            Всичките 7 подправки и на Тнм листата ( само смокиненото остави....), залей с вряла вода и един аспирин на буркан. Разбъркай, обърни и след седмица замезвай ....

                            пп От времето ще да е( или от от адреналина), но съм смъртно гладен и жаден....

                            Коментар


                            • Хмммм, да ...
                              Времето се развали, падна мъгла, дъжд заваля и клиентела изпълзя като ойлюви у Кръчмата.
                              Което е добре
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Добро утро,слагам слънчеви корнишончета на терасата.
                                +1
                                Скоро доедох втората вълна слънчеви...
                                Великолепен продукт.
                                С вотшица се У-ТЕ-ПА-ЛО...
                                дА !
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X