IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Чай ?
    С подобрител!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
      Права си - и ето ползата от анонимния форум! Наскоро лекинко загатнах че съм се планирал(демек никой не се ражда насила,но всеки може да си иде доброволно) и бях порицан,но това не променя Решението...И все пак последната воля е Личната и дано да не(ми) се случи събитие като това с Михаел Шумахер,щото тогава уж си жив за пред близките,но реално си мъртъв и не че има смисъл от ония 125 000 евро на ден лечение,но по-добре е действително да си мъртъв независимо от щетите които ще претърпят застрахователните компании...В тоя ред на мисли ако някой има няква животозастраховка в Бг веднага да я изтегли,а ако няма да не се набутва изобщо подведен от ситуацията с КТБ(препоръката не важи за банков депозит....)
      Не мога да се меся в работата на трите дами. Каквото са ми предсказали, това ще е. Виж, за след това - решението си е мое. Палят ми клечката, а прахолякът ми го разпиляват над мястото, къде сега е заровено сърцето ми.
      http://prikachi.com/images/903/8189903c.jpg

      П.П. Хайде, стига с тези мрачни мисли. Колето да сипи по едно питие, че де се сгреем
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Сипете нещо да се сгреем, че измръзнАх .... баси.
        Чай ?
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Сипете нещо да се сгреем, че измръзнАх .... баси.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            Извинена си и Наздраве!

            Преди месец отказах нацяло хляба - отдавна се канех,но ми беше трудно,след което бързо свикнах.За баланс, спрях безпроблемно и твърдия алкохол - ...Не знам кво е мнението на био-алхимиците,но като човек все още без личен доктор и не ходил на мед.преглед от Втората година в казармата (есента на 1987г.) мисля че се справям добре....Ся карам на бира или вино, и "....получавам нирвана с елемент на кючек..."

            Слави и Ку Ку Бенд - Нирвана кючек (live Арена Армеец) - https://www.youtube.com/watch?v=lSVQUoXWPH8
            Това с временен характер, ели за постоянно ?
            (за твърдака де.. щот ас хляп не ям по принцип и некак не го виждам сато ограничение... незнам що... само редко по некой сандвич си изпера със саламец и кашкавалче, доматче и вегетка.. ама ретко..)
            Инак, ако ида да ми прегледат системите, сигур напрао некролога ще ми залепят на вратата...
            Колкот - толкоз..
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • http://prikachi.com/images.php?images/915/8381915U.jpg

              Това лято ходих по едни места дето нямаше реколта, всичко голо,и голяма суша
              Няма кайсия няма дявол
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Нямам кайсия грам тази година,оказа се,че прасковата най се плющи,и заложих на нея.
                Миналата година намерих евтино грозде без семки и направих,тая не.
                Само праскова, синя слива и череша.

                Не съм фабрика мамуне,ползвам си вилата за това,направих ги на два пъти.
                Компот не се прави трудно,виж лютеницата е друга бира
                Там си е гърч.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Едва ли са много, ако изобщо има - реколтата беше слаба. Виж от грозде може би ще направи пак толкова колкото от прасковите
                  По Чужденеция премина нещо като късна пролетна слана и наистина не можахме да наберем много кайсии. Прасковите обаче се изпочупиха от плод.
                  Повредих си умния телефон. Там имам богат снимков материал и от двата вида овошки.
                  Като го поправят ще ги публикувам.
                  Наздраве!

                  П.П. Намерих снимки на кайсиите. Прасковите - по-късно.
                  http://prikachi.com/images/699/8245699R.jpg
                  http://prikachi.com/images/702/8245702J.jpg
                  Last edited by tnm; 28.09.2015, 22:45.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                    +++
                    Не ми се вярва да е направил 100 буркана компоти от круши. Затова свалих летвата и попитах за кайсии
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      В тази връзка, да вземе да сподели колко буркана компот от кайсии е направил
                      Наздраве!
                      Едва ли са много, ако изобщо има - реколтата беше слаба. Виж от грозде може би ще направи пак толкова колкото от прасковите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        В тази връзка, да вземе да сподели колко буркана компот от кайсии е направил
                        Наздраве!
                        +++

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          а там нещата могат да излязат от контрол.
                          Права си - и ето ползата от анонимния форум! Наскоро лекинко загатнах че съм се планирал(демек никой не се ражда насила,но всеки може да си иде доброволно) и бях порицан,но това не променя Решението...И все пак последната воля е Личната и дано да не(ми) се случи събитие като това с Михаел Шумахер,щото тогава уж си жив за пред близките,но реално си мъртъв и не че има смисъл от ония 125 000 евро на ден лечение,но по-добре е действително да си мъртъв независимо от щетите които ще претърпят застрахователните компании...В тоя ред на мисли ако някой има няква животозастраховка в Бг веднага да я изтегли,а ако няма да не се набутва изобщо подведен от ситуацията с КТБ(препоръката не важи за банков депозит....)
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                            На лято супер ракийца моеш да свариш...
                            В тази връзка, да вземе да сподели колко буркана компот от кайсии е направил
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Какви са тия грамажи бре Чиче
                              Направо ще падна - 8 буркана,5 зелки ,туй само за тестер не стига.
                              Само за сравнение-компотите ми за тази зима,които направих,само от праскови са 160
                              Забранил съм натуралните сокове от магазина-едно,че не са натурални,ами са и вредни.
                              Баси консервения комбинат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Какви са тия грамажи бре Чиче
                                Направо ще падна - 8 буркана,5 зелки ,туй само за тестер не стига.
                                Само за сравнение-компотите ми за тази зима,които направих,само от праскови са 160
                                Забранил съм натуралните сокове от магазина-едно,че не са натурални,ами са и вредни.
                                На лято супер ракийца моеш да свариш...

                                Коментар

                                Working...
                                X