IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Горе главата чичак ! Специален поздрав за тебе и всички стари мераклии !
    https://www.youtube.com/watch?v=-75RUZQWY4Y

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      но само яденето и пиенето ми остава.
      Не е малко,което значи,че си Здрав като вол!

      А питаш ли някои фенове,на които им остава празната надежда,че Клопатаря,че направи мърситата шампиони ,а фалиралата гриша ше вкара цдна-то в А група ?!
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Чиче,стига с това едине и пиенье бе!Удари го малко на живот!!!
        И на него му се иска, ама не може.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Съжалявам, че те разочаровам ...., но само яденето и пиенето ми остава....
          Чиче,стига с това едине и пиенье бе!Удари го малко на живот!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            !?

            Наздраве!
            Съжалявам, че те разочаровам ...., но само яденето и пиенето ми остава....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Как е в кръчмата..?

              Дойде си времето на депресионното пиянство.....Дъждовно, мрачно, подтискащо сетивата....Пийнах 50 гр и се надам утре да мога да стигна до вилата, че днес само на сън го давах...
              Щото след микроинсулта и маикроинфаркта го давам по - спокойно - само за две неща си мисля вече...

              Наздраве !
              !?

              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Как е в кръчмата..?

                Дойде си времето на депресионното пиянство.....Дъждовно, мрачно, подтискащо сетивата....Пийнах 50 гр и се надам утре да мога да стигна до вилата, че днес само на сън го давах...
                Щото след микроинсулта и маикроинфаркта го давам по - спокойно - само за две неща си мисля вече...

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Време е за нещо Специално!...След червено вино,какво му трябва на човека освен Загорка...

                  Извън темата - ето нещо по страшно от тунелите на Витиня!.....



                  https://www.youtube.com/watch?t=56&v=luFgV4nuSxc

                  ПС:Тез миндерчета по долу другояче ги разтълкувах,ама нейсе - както би казал Бай Ганьо!
                  Например!?

                  Миндерчето е в полукръг, така да се каже. Като седнем ще наподобяваме онези момци от Камелот
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Време е за нещо Специално!...След червено вино,какво му трябва на човека освен Загорка...

                    Извън темата - ето нещо по страшно от тунелите на Витиня!.....



                    https://www.youtube.com/watch?t=56&v=luFgV4nuSxc

                    ПС:Тез миндерчета по долу другояче ги разтълкувах,ама нейсе - както би казал Бай Ганьо!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Неска цел ден научавам, че съм неща дето съм бил пък не съм знаял ... баси .... "аз ли съм или не съъъъъъм ....."
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Начи ..., Бенджито е спелиолог или спилеолок или както там му беше точната думичка
                        Фпечатлена съм
                        Нооо ясно, че е сПИЕлеонтолог...
                        Освен тва, на ОНАЯ слимка и беше скапан ракурса и беше праена със скапана апаратка ...
                        дА !!!
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Е, как го събра тоз хол у тая барака дето я показа преди време, умът ми не го хасимилира!?
                          Иначе - миндерчето е твърде добро. Ще ни събере цялата дружина.
                          Наздраве!
                          ЪпгрейдвАх я ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Уф мъ, ТНМъ...
                            ОНОВА, е само за парлама.
                            Само вхот.
                            Сичко друго е пудзимята !!!
                            По-топло е !!!
                            Начи ..., Бенджито е спелиолог или спилеолок или както там му беше точната думичка
                            Фпечатлена съм
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Е, как го събра тоз хол у тая барака дето я показа преди време, умът ми не го хасимилира!?
                              Иначе - миндерчето е твърде добро. Ще ни събере цялата дружина.
                              Наздраве!
                              Уф мъ, ТНМъ...
                              ОНОВА, е само за парлама.
                              Само вхот.
                              Сичко друго е пудзимята !!!
                              По-топло е !!!
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Аре другари у новия хол във вилата на Стария Бен, р'ийш ли ....
                                Е, как го събра тоз хол у тая барака дето я показа преди време, умът ми не го хасимилира!?
                                Иначе - миндерчето е твърде добро. Ще ни събере цялата дружина.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X