IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Не обича никак чайове милата ми
      Предпочита винце
      Аз съм така. Предпочитам виното пред чая
      Има рецепта с червено вино, но тя изисква технологично време за приготвяне.
      Три глави воден лук - ситно нарязан, три препълнени лъжици с мед, литър вино.
      Две седмици на тъмно и хладно в килера и после по две лъжици сутрин, обед и вечер.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар



      • Не обича никак чайове милата ми
        Предпочита винце
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Пфуууу,пак някой оцапал пейзажа,това си кибер тероризъм

          Не може ли да се направи нещо срещу тази свинщина.?????

          А срещу грозната,упорита кашлица?
          Зависи от какво е грозната и упорита кашлица. Да не се окаже някоя скрита пневмония /пази Боже/.
          Пробвай с чай от волски език. Това е билка, вид папрат. Смеси го с липа, че самостоятелен не е много приятен на вкус.
          Друго, предвид деликатното състояние на сватята не смея да препоръчам. И се грижи по-добре за снахата, че при срещата да не се гледаме смутено
          Ъъъ, наздраве с билкова отвара!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Пфуууу,пак някой оцапал пейзажа,това си кибер тероризъм

            Не може ли да се направи нещо срещу тази свинщина.?????

            А срещу грозната,упорита кашлица?
            Срещу последното, което си е и сериозна работа - лъжичка мед и половинката й канела топло чайче и витамин С поне грам ) ... може и по-късно ...грамове ) греяна ракия

            За първото... дреболия...маскираща пейзажа, така мисля в тез часове) ...

            Добро и свежо утро на всички ....(аз лягам да спинкам, че доста часове пропътувах )

            Коментар


            • Пфуууу,пак някой оцапал пейзажа,това си кибер тероризъм

              Не може ли да се направи нещо срещу тази свинщина.?????

              А срещу грозната,упорита кашлица?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Само с чай работата няма да стане.
                Цялото фемили бухаме като магарета,всички ходили на лекар,всички само гърло.
                Обаче госпожата е в 8-ми месец и докторката и даде само едно хилаво оспамоксче,дето трети ден не помага.
                Давайте домашнте рецепти и илачи,че не можем да спим дори.
                Благодаря предварително.
                Нали сте повече живяли
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Малеей, Kev какви музики е пуснал оттатък. Връхлетяха ме едни спомени като лятна буря на връх Ботев
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    Пак рога . Сигурно е заради милиционера Наздраве , Бен и Кръчма !
                    Рогатия се крие навсякъде .....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Просто исках да изпреваря Бенджи.....Той да си чака на опашката........
                        Какво ...?!??!Как ,.....?!?! Какво...?!?!? Лелееее .......
                        Не съм го очаквАл от тебе, значи .....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Някак си не съм баш фен на такива скоростни изпълнения

                          За теб кафе с две бучки захар /кафява/
                          Благодарско !

                          Просто исках да изпреваря Бенджи.....Той да си чака на опашката....

                          Аз едно на крак и да бягам по задачи....

                          пп Като бяхме в Париж (иии, как звучи само ..) и си пихме кафето по малките улички на Монмартър..... там хората влизаха,казваха по едно добро утро, пиеха на крак и на екс кафето и си тръгваха... - между 10 и 20 сек....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Чак,искам чаййййй, боли гърлото
                            Чай за болния:
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Бенджи, съкровище ... Преди време ровичках из едно учебниче, щото ми трябваше информация за пектин с къси вериги /дълго е за обяснение/, но там прочетоф, че пектина се свързва с холестерола и намалява нивото му /пак е дълго за обяснение/
                              Начи - кофичка кисело мляко, лъжичка мед, лъжица петкин, смлени орехови ядки. Мое да не ти помогне, ама няма да ти навреди.
                              Наздраве!
                              ЧувАл съм за това, ама се ме е мързяло да го правя.Ще трябва да пробвам. Тенк ю че се грижиш за здравето ми, съкровище.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                В програмирането има метод - последен влезнал, пръв излезнал....
                                Някак си не съм баш фен на такива скоростни изпълнения

                                За теб кафе с две бучки захар /кафява/
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X