IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    жедно ми е
    аз искам.....
    за дупето да я стискам

    Коментар


    • жедно ми е
      аз искам.....
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Коя?

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Шъ ти викна едно пиене, ако ми "разчетеш" финансовия отчет на една фирма
          Коя?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq
            Ако мине с кафе машини , трябва да черпи, че може и цветни камъчета да му искат.
            Мдъъъ, най-вече с цвета на очите на дамата
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Кой черпи днес?
              Шъ ти викна едно пиене, ако ми "разчетеш" финансовия отчет на една фирма
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Ако мине с кафе машини , трябва да черпи, че може и цветни камъчета да му искат.
                Може и безцветни - само да блестят.......( шъ му подарим дръжка от мотика....връщала блясъка в очите....)

                пп Да не плашим допълнително човека.....Все пак има и добри сродни душички.....

                Коментар


                • Кой черпи днес?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    За жалост в този случай "Закона за защита на потребителите" не действа......

                    Ще има да купува кафе машини до побъркване.....
                    Пък накрая и едно джезве, за разнообразие
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq
                      Пиши , ама с рекламациите после се обръщай , към стареца.
                      За жалост в този случай "Закона за защита на потребителите" не действа......

                      Ще има да купува кафе машини до побъркване.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                        За пръв път ще се чуе, добрият старец да носи лошотия на човек....

                        Но дето се вика - КЪСМЕТ.....!!!
                        Ся ..., нали и преди съм казвала, че на жена се случва / за мъжа и кучето няма да споменавам, че да не взема да дофтаса Анон и да ми тръсне една критика/
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Другари, Старият Бен смята да си пожелае от Дядо Мраз нова работа и нова жена.Вие к'во ше кажете по въпроса?Да го сезирам ли добрия старец с такава жалба?
                          Бенджи, съкровище! Викам да не товариш Дядо Мраз и с двете си желания, а да ги разделиш между него и Дядо Коледа

                          Наздраве!

                          П.П Пък аз мислех, че ще искам прекалено много с желанието си за разходка в късна есен до Алхамбра
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • ДОБРО УТРО
                            рано е за дед мароз,първо требе да се чекне-кой е слушал ,и кой не
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Другари, Старият Бен смята да си пожелае от Дядо Мраз нова работа и нова жена.Вие к'во ше кажете по въпроса?Да го сезирам ли добрия старец с такава жалба?


                              За пръв път ще се чуе, добрият старец да носи лошотия на човек....

                              Но дето се вика - КЪСМЕТ.....!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Сезирай го
                                Ше ви пиша тука сичките от постоянното присъствие като препоръчители .....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X