IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Черпъъъъъъ .... Стария Бен ще бачка днес и от утре излиза откускаааааааа ......
    Бенджи, съкровище! Кви са тез отпуски по никое време!?.
    Спомням си, че и миналата година горе долу пак по това време си беше дал почивка и беше прегърнал шишето с крушувта ракия
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Черпъъъъъъ .... Стария Бен ще бачка днес и от утре излиза откускаааааааа ......
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Добро утро.
          Каве,чай,как си му е ред!
          Хубав ден.
          Успах се. Биологичният ми часовник отказва да звъни в събота.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Ъ ъ! Освен в случаите когато си ял нон-стоп дълго време само мазнотии.

            Наздраве!

            П.П. И тоя път без голи д...та
            Що изтри лекцията!? Тъкмо щят да си я копирам на компа и да я чета по два, три пъти на ден, белким зафана да водя здравословен начин на живот
            Наздраве!

            П.П. Нещата, които пишеш са доста добри. Не ги трий.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • за мен ракийка с туршийка

              Коментар


              • Добро утро.
                Каве,чай,как си му е ред!
                Хубав ден.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                  Гледам, дискусия сте заформили на тема "каките"..., та - за какви "каки" става въпрос тук? Вероятно - не са от тоя тип, за които пее "момчето" в клипа...?

                  https://www.youtube.com/watch?v=a1ZjclTcZyM

                  Иначе - мисля, че тук говорим ЕДИНСТВЕНО за /две, три, или повече/ дами! :)



                  П.П. Музикалният поздрав ще е от Lelq, щото тя е спец е тази област
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Радвай се... .............пп И тези две каки, не са онези две "каки ". Да сме наясно !

                    ........................


                    Гледам, дискусия сте заформили на тема "каките"..., та - за какви "каки" става въпрос тук? Вероятно - не са от тоя тип, за които пее "момчето" в клипа...?

                    https://www.youtube.com/watch?v=a1ZjclTcZyM

                    Иначе - мисля, че тук говорим ЕДИНСТВЕНО за /две, три, или повече/ дами!

                    Коментар


                    • Наздраве !
                      Лека и приятна ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Кви пости търсиш при мен....Само се бъзикам със себе си, защото вкъщи спряхме да готвим вечер....Ядем каквото има....Затова на обяд се освинвам, та да ми държи.....

                        Постите са полезни, но който може да пости....Аз, ако не ям, ми пада захарта и почти припадам....Физиология...
                        За прочистване на организма е хубаво, даже наложително....
                        Ъ ъ! Освен в случаите когато си ял нон-стоп дълго време само мазнотии.

                        Наздраве!

                        П.П. И тоя път без голи д...та
                        Last edited by kev; 11.12.2015, 23:15.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          е ,да де ,искам да ми кажеш,що трябва да се пости?
                          Щото така пише някъде?
                          Щото така трябва?
                          Щото така правят всички?
                          или щото е модерно?
                          Защото аз не намирам никъде сносна причина за да го правя
                          Кви пости търсиш при мен....Само се бъзикам със себе си, защото вкъщи спряхме да готвим вечер....Ядем каквото има....Затова на обяд се освинвам, та да ми държи.....

                          Постите са полезни, но който може да пости....Аз, ако не ям, ми пада захарта и почти припадам....Физиология...
                          За прочистване на организма е хубаво, даже наложително....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Видяхте в кръчмата едно момче и го взехте на мезе
                            Радвай се... Дорде си млад !
                            Две каки те дъвчат, смучат и си пият питието с теб...Мезе да си на този свят...

                            пп И тези две каки, не са онези две "каки ". Да сме наясно !

                            пп И да купиш един коняк, два букета и една торта за ценителки !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              На пост и молитва ....( не се блажи и пие...А ти си на пълен пост....)
                              е ,да де ,искам да ми кажеш,що трябва да се пости?
                              Щото така пише някъде?
                              Щото така трябва?
                              Щото така правят всички?
                              или щото е модерно?
                              Защото аз не намирам никъде сносна причина за да го правя
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Видяхте в кръчмата едно момче и го взехте на мезе

                                Коментар

                                Working...
                                X