IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    А ве заспахте ли бре, или пак сте по банкети!?

    Я е'но поздравче за всички, и най-вече за един отскорошен клиент на кръчмата, който без да го споменавам лично почти съм сигурен че ще разбере че е за него

    https://www.youtube.com/watch?v=t8J2DqD2YpI

    Това поздравче май към мен отчасти адресирано. Де да можеше сега на топличко море нейде на Сейшелите, ама НЕ. Най-много из слънчевата планина. Айде, весели празници на целата Виртуална кръчма и да внимавате по празниците да не се увлечете, че да пропуснете част от тях. Щото и това се е случвало.

    Коментар


    • А ве заспахте ли бре, или пак сте по банкети!?

      Я е'но поздравче за всички, и най-вече за един отскорошен клиент на кръчмата, който без да го споменавам лично почти съм сигурен че ще разбере че е за него

      https://www.youtube.com/watch?v=t8J2DqD2YpI

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        За малко да кажа наздраве, (отдавна не съм се вяствало) но зачетох коментари от началото на деня и разбрах че старият Бен е махмурлия. За да не го дразним, предлагам да не казваме наздраве.
        Много хубави котета Бенджи, дори тези наедрелите, като че ли по-ми допадат )) (Черно-бялото е в по-добра форма)
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Казанче от байер - каса /както му викат в моя хабитат/, радиоточка и буркан с оплетка - 8- 10 литра., за туршия. Сега се загледах.
          Не, бе, чак пък цяло казанче, макар че и такава идея имаше. Само дърпалото там.... за спомен. Ами онова де стърчи отдолу нема го разпознаеш, щом си градско чедо. То и аз такова, та реших да експонирам некой нещица от миналото на имота. Малко по-вляво едно седало стърчи с магична сила, да не обяснявам откъде извадено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Че те некой атрибути градски. Там на четвъртата снимка у лево виси едно. А под него другите подобни. Да не се изпущам като кво, че сте преяли, препиле, вземе ви се повдигне или приповдигне.
            Казанче от байер - каса /както му викат в моя хабитат/, радиоточка и буркан с оплетка - 8- 10 литра., за туршия. Сега се загледах.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              И едно за по-после ...
              https://www.youtube.com/watch?v=APIY8x5gy7w
              Пък аз ще отговоря с нещо по-пъргаво, че утре ще се смирявам цял ден. Тежко пости ме очаква.... през цеееелия ден.
              https://www.youtube.com/watch?v=nFugPml2Nnc

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Споко, аз съм 5 поколение градско чедо ... пък може и повече. Едва ли ще позная голяма част от интериора.
                Бъркалките съм ги виждала у Чужденеция, където съм снаха.
                Благодаря за виното!
                Че те некой атрибути градски. Там на четвъртата снимка у лево виси едно. А под него другите подобни. Да не се изпущам като кво, че сте преяли, препиле, вземе ви се повдигне или приповдигне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !

                  Замечтахте се ....аааа ???

                  Браво !

                  Виждам хубавини..Едно съоръжение ми се губи от погледа....

                  Не виждам трап....Изкопал съм една яма, има половин кубик, облицовал съм я с тухли от акумулираща печка и две здрави тенекии за покривало....
                  Прави се каквото ви сака душата в тавата и се опакова във фолио...
                  Пали се огън в трапа да гори поне 1.5 ч, като се слагат и по- дебели дърва за образуване не жар......Като не можеш да се доближиш на метър от дупката, махаш останалите дърва, обличаш противопожарни дрехи и поставяш тавата в жарта.
                  Покриваш с двете тенекии и зариваш да не диша пущината...Да се мъчи и гине от жега...
                  за 5ч агне, шиле, коза ....сърна
                  за 4 ч телешко
                  за 3 ч свиня

                  Очаквам на лични кога ще се пали трапа....?

                  Малий, нещо огладнях......

                  Наздраве !
                  Има едно огнище в ниското пред Яхъра (паянтовата сграда е била яхър отпреди 125 години) покрито с ламарина, ама се не вижда добре. Там въртях едно яренце преди време, ама бавно става. Твойто трапче по-функционално.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Само бъркалки са. Съседът имаше голяма фурна за леб, ама я развали да разшири гаража. Увещавах го де не я, ама тя наистина голема, не е само за един гювеч. Надявам се да не разпознаеш всички прибори по снимките, щото ще се скъсаш от смех и ще ме скъсаш от бъзици. но към червения телефон имай респект. По него си говоря директно със старото време и неговите "вождове и учители народни". Ай, та почерпя едно голо винце, засега.
                    Споко, аз съм 5 поколение градско чедо ... пък може и повече. Едва ли ще позная голяма част от интериора.
                    Бъркалките съм ги виждала у Чужденеция, където съм снаха.
                    Благодаря за виното!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • И едно за по-после ...
                      https://www.youtube.com/watch?v=APIY8x5gy7w
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq
                        Удриииии .... да се знае ....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq
                          Баш така ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Добро утро !

                            Замечтахте се ....аааа ???

                            Браво !

                            Виждам хубавини..Едно съоръжение ми се губи от погледа....

                            Не виждам трап....Изкопал съм една яма, има половин кубик, облицовал съм я с тухли от акумулираща печка и две здрави тенекии за покривало....
                            Прави се каквото ви сака душата в тавата и се опакова във фолио...
                            Пали се огън в трапа да гори поне 1.5 ч, като се слагат и по- дебели дърва за образуване не жар......Като не можеш да се доближиш на метър от дупката, махаш останалите дърва, обличаш противопожарни дрехи и поставяш тавата в жарта.
                            Покриваш с двете тенекии и зариваш да не диша пущината...Да се мъчи и гине от жега...
                            за 5ч агне, шиле, коза ....сърна
                            за 4 ч телешко
                            за 3 ч свиня

                            Очаквам на лични кога ще се пали трапа....?

                            Малий, нещо огладнях......

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Къде е пещта? На една от снимките май се вижда фурнаджийска лопата. И бъркалки за сапун и лютеница.
                                Само бъркалки са. Съседът имаше голяма фурна за леб, ама я развали да разшири гаража. Увещавах го де не я, ама тя наистина голема, не е само за един гювеч. Надявам се да не разпознаеш всички прибори по снимките, щото ще се скъсаш от смех и ще ме скъсаш от бъзици. но към червения телефон имай респект. По него си говоря директно със старото време и неговите "вождове и учители народни". Ай, та почерпя едно голо винце, засега.
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X