IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Нощем такива цветни сънища сънувам, че чак не ми се събужда сутрин. След обед като легна да дремна - не сънувам ..., що ли така се получава!?
    Наздраве!

    Кво е туй "кашик"!?
    Долавям наченки на дзен в това ти мнение, особено ако по някое време се улавяш че се питаш кое е било сън и кое реалност
    Ку беше тука Мечо можеше да ти дръпне едно по-подробно разяснение на ситуацията в която се намираш

    П.П. Наздраве с бира Амстел!
    Last edited by kev; 11.01.2016, 14:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Къс съня за да се стигне да т. нар РЕМ-фаза, май се казваше. Макар да съм установявал, че сънувам още къде полунощ. Кашик е пехотинец, най-измъчените войничета. Това за съня е прословута казармена мисъл с много в нея мисъл.
      Кашик е лъжица на турски Пехотинците са я носели пъхната в навущата си, отстрани на прасеца
      Наздраве!

      П.П. Друг път ще ти разказвам за бащата на баща ми /тати е изтърсак/, как е изкарал на фронта Балканската, Междусъюзническата и Първата световна бойна и се е прибрал по живо, по здраво в хабитата.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Нощем такива цветни сънища сънувам, че чак не ми се събужда сутрин. След обед като легна да дремна - не сънувам ..., що ли така се получава!?
        Наздраве!

        Кво е туй "кашик"!?
        Къс съня за да се стигне да т. нар РЕМ-фаза, май се казваше. Макар да съм установявал, че сънувам още къде полунощ. Кашик е пехотинец, най-измъчените войничета. Това за съня е прословута казармена мисъл с много в нея мисъл.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          Аз съм се определилА . Не очаквах да си толко тесногръдО. Неопределените обикновено са по-толерантни
          Добре, има и изключения, някой хубав арапин може да ти се е паднал, приема се, но имам малко примес арийска кръв и едно наум с тия арапи ))
          Наздраве
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Много сте сложни в тази тема! Занимавате се с три-четири неща. Аз мислех темата за сън, как да са приспим, как да са ведри събудим, пък на сутрин ли, на обед ли пак да почваме се приспим.. "Всяко време, де не е проспано е загубено!" Народна кашишка сентенция.
            Нощем такива цветни сънища сънувам, че чак не ми се събужда сутрин. След обед като легна да дремна - не сънувам ..., що ли така се получава!?
            Наздраве!

            Кво е туй "кашик"!?
            Last edited by tnm; 11.01.2016, 13:45.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Четвъртото е третото два пъти.
              По-добре ми звучи на квадрат
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Фантазиите са за "третото"
                За "четвъртото" явно ми е бедно въображението
                Наздраве!
                Четвъртото е третото два пъти.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Много сте сложни в тази тема! Занимавате се с три-четири неща. Аз мислех темата за сън, как да са приспим, как да са ведри събудим, пък на сутрин ли, на обед ли пак да почваме се приспим.. "Всяко време, де не е проспано е загубено!" Народна кашишка сентенция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Нали имаше фантазия (и)....?
                    Фантазиите са за "третото"
                    За "четвъртото" явно ми е бедно въображението
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Фтрещих се, бре ... Какво е туй "четвъртото"!?
                      Нали имаше фантазия (и)....?

                      Коментар


                      • Добро утро....
                        В тва хубаво време, да не вземете да забравите пиенето и само да бачкате....

                        Наздраве и приятен ден !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Въх,хайде,убеди ме, хайде и четвъртото да вкараме
                          Фтрещих се, бре ... Какво е туй "четвъртото"!?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            добре де стига сме се цапали с трите н неща, а да имаме надежда и за четвърто )))
                            наздраве
                            Въх,хайде,убеди ме, хайде и четвъртото да вкараме
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Красиви . За много години
                              За много - щастливи, красиви и светли години, но не на фанатиците арабески. Арабеските не са допринесли с нищо добро, освен с изостаналостта си през европейските тъмни векове. Дано не си се залюбило с някой арабел, .. Дори ако се налага избягай в друг град, започни на чисто, пък ако ще да е в шкорпиловци )))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Явно може. 4i40 е живото доказателство
                                Наздраве!

                                П.П. Стига сме цапали хубава тема. Тук се говори за пиене, ядене ... тези три неща.
                                За другите размисли и страсти си имаме 30+
                                добре де стига сме се цапали с трите н неща, а да имаме надежда и за четвърто )))
                                наздраве
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X