IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Начи ... жълта ракия за жълт код, червено вино за червен код. Обаче, у хабитата кода е оранжев. Сигур ша трябва да смеся питиетата, че да достигна подходящата цветова гама
    Наздраве!

    Ей, точно - в тоя момент - реверсивното ми Тефалче /сокоизстисквачка/ - изстиска 4 портАкала и един грейпфруКт..., стана оранжево - отвсякъде...

    Чудех се, каква точно е причината, за да съм така оранжево настроен..., а тя била елементарна - защото била в унисон с Уранжевия коТ по баирите...

    Добавят се само едни /няколко капки/ Ballantine`s - за разкош... Поезията е пълна!

    При оранжеви кодове - препоръчвам! Много ободряващо и освежаващо! Наздраве!

    Коментар


    • Начи ... жълта ракия за жълт код, червено вино за червен код. Обаче, у хабитата кода е оранжев. Сигур ша трябва да смеся питиетата, че да достигна подходящата цветова гама
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Тя... Тяяя... нке.. ма, ти нассссс увазавасссс ли ни, а? Сипи по едно, ако ни уважаваш, че на Чичо му приседна глътката. Срамота!
        Е, па ... уважавам ви Пък и вече е ракиено време ..., що да не ви сипя



        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Наздраве, Lelq!
          Не ти ли се струва, че 4i40 и Trakatrak' са навлезли здраво във фазата - "Ти мен уважаваш ли ме"
          Тя... Тяяя... нке.. ма, ти нассссс увазавасссс ли ни, а? Сипи по едно, ако ни уважаваш, че на Чичо му приседна глътката. Срамота!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Не знам от кое точно, но се срамувам....
            И много да пиеш, и малко да пиеш, и хич да не пиеш все си е срамота. И да се напиеш, и да не се напиеш все ще те одумват. Българска работа!

            Коментар


            • Ей - пияници - държте се (бe) !!! )))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Супер! Добре, че бащата е на ниво щото ако не беше,дъщерята дето само си отваря устата щеше да омаже ситуацията!

                За последната глътка - наздраве!

                Helloween - Hold Me in Your Arms - https://www.youtube.com/watch?v=C6GWPfZ_keE
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Я не се излагай ! Премести го вместо да си разбиваш сърцето
                  https://www.youtube.com/watch?v=opU1urLhw50
                  На чичака му се приспа от 2х30 ракия и си търси извинение
                  Па и преместването в другия крачол изисква усилие.
                  Наздраве! За Чичо!!!
                  И дано се завърне скоро

                  Коментар


                  • Така-а-а...Утешихме Чичото и веднага се насочвам към Лелята,понеже е фрий!

                    Michael Kiske - I WANT OUT (FullHD) Loud Park 2011 (Unisonic) - https://www.youtube.com/watch?v=9_8ubYz9GhY
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      и се замислям с болка, да спра да пиша....
                      Айде сега - заради едното моди ли?!Я виж навън как хубаво се лъзгат индексите!

                      Стегни се малко от кръста надолу!

                      Клип за клипа - Н Расторгуев и ЛЮБЭ, А Филатов и офицеры группы “Альфа“ “А зори здесь тихие тихие“ - https://www.youtube.com/watch?v=bgkOzAD9y1Q
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Искам да ви споделя с болка,( причинена от недостатъчното пиене),че съм ужасно ядосан на модито ( да го д...а) за отношението към мен в "политиката" и се замислям с болка, да спра да пиша....
                        За жалост сте много готини и с разбито сърце ще го направя....
                        Да сте живи и здрави !
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Чшшшшш .... кой пие без да се обади, алооооо....?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Ами аз предпочитам Капитан Морган.

                            Заинтригувахте ме с тоя ром.

                            Поразрових и прочетох за него: Captain Morgan е алкохолна напитка No. 3 по обем в САЩ и No. 7 в света. Captain Morgan Original Spiced е 100% Ямайски ром, който се получава след смесването на меласа, вода, малц и мая в специални спиртоварни.
                            След като мине през процес на дестилиране, чистия алкохол отлежава в дъбови бурета поне една година, добивайки златист цвят и мекота - едни от характерните белези на рома. След това към отлежалият ром се прибавя комбинация от различни натурални аромати и висококачествени билки.
                            Знаете ли, че: Captain Morgan Original Spiced получава своя забележителен богат вкус и кехлибарен цвят и благодарение на използването на тайна патентована рецепта в неговото производство.
                            Сервирайте: Изсипете в хайбол чаша, пълна с лед, една мярка ром Capitan Morgan Spiced и допълнете с Coca Cola. Украсете с парче зелен лимон.

                            Ще опитам! Наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Добър вечер и наздраве на целокупната Кръчма !

                              https://www.youtube.com/watch?v=yYYp5-mGQRI
                              Наздраве, Lelq!
                              Не ти ли се струва, че 4i40 и Trakatrak' са навлезли здраво във фазата - "Ти мен уважаваш ли ме"
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Срамота! Не знам кое точно, но си е срамота.
                                Не знам от кое точно, но се срамувам....

                                Коментар

                                Working...
                                X