IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Мдаааам, един два пъти в годината, това с колите и неспортуването не важи. Един час як спорт
    Пуууу, ако не бяха минавали снегорини щше да е много по-лесно.
    Рдно конякче ако може...
    Наздраве!
    Мамун, човек лесно се не става. Кат си слязъл от клона, ще си носиш гайлето

    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Мдаааам, един два пъти в годината, това с колите и неспортуването не важи. Един час як спорт
      Пуууу, ако не бяха минавали снегорини щше да е много по-лесно.
      Рдно конякче ако може...
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Наздраве!
        Чудя се да слизам ли да копая колата. 40 санта сняг и още толкова от снегорините - тегава работа....
        Ще си сипА!
        Сипи!
        Изпратих по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието да рине снега пред гаража. Изключително работен изглежда така, както се е подпрял на гребло. Ще взема да му направя снимка
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
          За съжаление, ограничен съм от дозатора на "капкомера" ми...

          Отбелязаните деления /дози/ - нам що - се равняват точно на 33 грама. Няколко капки - и разкошът е пълен! Все ми е оная, какви са оценките на красавиците наоколо...

          ..., а и нямам претенции да съм професионалист в областта... /в духа на пословичната ми скромност: напълно достатъчни са ми останалите области.../
          Не се коси, ша ти влезем в положението.
          Все пак се изисква известна доза смелост да съ съобразиш с нечие оценки, особено пък щом съ различават от твоите
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Ся, няма да съм аз, ако не си употребя изконното право да бъда напреки на твойто мнение
            По-правилното съотношение е една чаша Ballantine`s с няколко капки от бъркоча, дето си го сътворил с Тефала
            Наздраве!

            За съжаление, ограничен съм от дозатора на "капкомера" ми...

            Отбелязаните деления /дози/ - нам що - се равняват точно на 33 грама. Няколко капки - и разкошът е пълен! Все ми е оная, какви са оценките на красавиците наоколо...

            ..., а и нямам претенции да съм професионалист в областта... /в духа на пословичната ми скромност: напълно достатъчни са ми останалите области.../

            Коментар


            • Наздраве!
              Чудя се да слизам ли да копая колата. 40 санта сняг и още толкова от снегорините - тегава работа....
              Ще си сипА!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                Ей, точно - в тоя момент - реверсивното ми Тефалче /сокоизстисквачка/ - изстиска 4 портАкала и един грейпфруКт..., стана оранжево - отвсякъде...

                Чудех се, каква точно е причината, за да съм така оранжево настроен..., а тя била елементарна - защото била в унисон с Уранжевия коТ по баирите...
                колко
                Добавят се само едни /няколко капки/ Ballantine`s - за разкош... Поезията е пълна!

                При оранжеви кодове - препоръчвам! Много ободряващо и освежаващо! Наздраве!
                Ся, няма да съм аз, ако не си употребя изконното право да бъда напреки на твойто мнение
                По-правилното съотношение е една чаша Ballantine`s с няколко капки от бъркоча, дето си го сътворил с Тефала
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Начи ... жълта ракия за жълт код, червено вино за червен код. Обаче, у хабитата кода е оранжев. Сигур ша трябва да смеся питиетата, че да достигна подходящата цветова гама
                  Наздраве!

                  Ей, точно - в тоя момент - реверсивното ми Тефалче /сокоизстисквачка/ - изстиска 4 портАкала и един грейпфруКт..., стана оранжево - отвсякъде...

                  Чудех се, каква точно е причината, за да съм така оранжево настроен..., а тя била елементарна - защото била в унисон с Уранжевия коТ по баирите...

                  Добавят се само едни /няколко капки/ Ballantine`s - за разкош... Поезията е пълна!

                  При оранжеви кодове - препоръчвам! Много ободряващо и освежаващо! Наздраве!

                  Коментар


                  • Начи ... жълта ракия за жълт код, червено вино за червен код. Обаче, у хабитата кода е оранжев. Сигур ша трябва да смеся питиетата, че да достигна подходящата цветова гама
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Тя... Тяяя... нке.. ма, ти нассссс увазавасссс ли ни, а? Сипи по едно, ако ни уважаваш, че на Чичо му приседна глътката. Срамота!
                      Е, па ... уважавам ви Пък и вече е ракиено време ..., що да не ви сипя



                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Наздраве, Lelq!
                        Не ти ли се струва, че 4i40 и Trakatrak' са навлезли здраво във фазата - "Ти мен уважаваш ли ме"
                        Тя... Тяяя... нке.. ма, ти нассссс увазавасссс ли ни, а? Сипи по едно, ако ни уважаваш, че на Чичо му приседна глътката. Срамота!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Не знам от кое точно, но се срамувам....
                          И много да пиеш, и малко да пиеш, и хич да не пиеш все си е срамота. И да се напиеш, и да не се напиеш все ще те одумват. Българска работа!

                          Коментар


                          • Ей - пияници - държте се (бe) !!! )))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Супер! Добре, че бащата е на ниво щото ако не беше,дъщерята дето само си отваря устата щеше да омаже ситуацията!

                              За последната глътка - наздраве!

                              Helloween - Hold Me in Your Arms - https://www.youtube.com/watch?v=C6GWPfZ_keE
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Я не се излагай ! Премести го вместо да си разбиваш сърцето
                                https://www.youtube.com/watch?v=opU1urLhw50
                                На чичака му се приспа от 2х30 ракия и си търси извинение
                                Па и преместването в другия крачол изисква усилие.
                                Наздраве! За Чичо!!!
                                И дано се завърне скоро

                                Коментар

                                Working...
                                X