IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Оптика, мерник, калибър ... УжасТ, съвсем се сбърках.
    Шъ трябва да притичам до служба КОС, че главния инспектор да ми разясни ситуацията

    Наздраве ..., с червено вино!


    Не може да ти се отрече, че имаш оригинални фантазии...

    Главният инспеткур - разбира се - ще е достатъчно млад. Със сигурност ги разбира "калибрите"...

    /правописът, както винаги ми се губи.../

    Наздраве, време е за чаша червено!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Брях ..., изкарал си акъла на човека.
      Наздраве!

      П.П. Това ми е личен рекорд. Досега все още никой не беше бягал чак зад граница от мен


      И аз се чудя ....
      Кво толкова прочете....? Нормални предпазни средства преди среща с върколак.....

      пп Надявам се, че имаш чувство за хумор....( не за друго, но колата ми е затрупана със сняг и не мога да се изнеса бързо след кинезитерапевта.)..
      Last edited by 4i40; 21.01.2016, 11:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
        Твоите - на границата ли ги среща куршума? Тоя си го пропуснала нещо... ... Така е то: който се помайва по форумите, или - докато си разресвала дългите, копринено-меки коси...

        Тююю, веднъж да си разконцентрира вниманието човек - и хоп - изтървал мерника и мушката... Кой ще гали сега тия коси?


        Всеки НОРМАЛЕН мъж знае възможностите на съвременната оптика, приложена към определен калибър...

        ПОНЕ служилите в казармата знаят тия възможности...

        Опссс, щом е служил - мани го: дъртак! Дори и с добро сърце - дъртакът си е дъртак - за какво ти е сърцето му? ... , в супера - сърцата - на кило ...

        ..., ама пък може да ти предложи някой калибър, различен от твоя... Различен, различен - колко пък да е различен, тоА "калибър"? Абе - КО ШЪ гУ мислим - дъртака си е дъртак! Калибрите - във всеки оръжеен - и навсякъде...

        Прави си пазарлък за нещо по-младо... /неангажиращо мнение/
        Оптика, мерник, калибър ... УжасТ, съвсем се сбърках.
        Шъ трябва да притичам до служба КОС, че главния инспектор да ми разясни ситуацията

        Наздраве ..., с червено вино!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Тормози ме следният въпрос: ако тук няма баби - на кого човек да честити Бабин ден?

          Някак, не е все едно - когато честитим Денят на родилната помощ...

          Аха - сетих се - на гинеколозите да им честитим празника! Да са ни здрави, защото осъществяват връзката между нас и дамите. Те са необходимата брънка в отношенията - настоящи и бъдещи. Осигуряват ЗДРАВЕТО и ЖИВОТА!

          Не без елемент на известна завист - някак..., но все пак да им пожелаем и по-малко да им треперят ръцете...


          Честит празник!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Уж си мъж с опит, а все още не си разбрал, що жените избягват подробностите


            Амииии - опит! Аз - и опит!!! Смех! Тоя виц не го бях чувал до сега - много е смешен!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Брях ..., изкарал си акъла на човека.
              Наздраве!

              П.П. Това ми е личен рекорд. Досега все още никой не беше бягал чак зад граница от мен


              Твоите - на границата ли ги среща куршума? Тоя си го пропуснала нещо... ... Така е то: който се помайва по форумите, или - докато си разресвала дългите, копринено-меки коси...

              Тююю, веднъж да си разконцентрира вниманието човек - и хоп - изтървал мерника и мушката... Кой ще гали сега тия коси?


              Всеки НОРМАЛЕН мъж знае възможностите на съвременната оптика, приложена към определен калибър...

              ПОНЕ служилите в казармата знаят тия възможности...

              Опссс, щом е служил - мани го: дъртак! Дори и с добро сърце - дъртакът си е дъртак - за какво ти е сърцето му? ... , в супера - сърцата - на кило ...

              ..., ама пък може да ти предложи някой калибър, различен от твоя... Различен, различен - колко пък да е различен, тоА "калибър"? Абе - КО ШЪ гУ мислим - дъртака си е дъртак! Калибрите - във всеки оръжеен - и навсякъде...

              Прави си пазарлък за нещо по-младо... /неангажиращо мнение/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



                ...., тия жени избягват подробностите, ама и никак не се сещат за оная реклама, в която бельото на някакъв новатор - можело да се изяде /било без шевове/...
                Уж си мъж с опит, а все още не си разбрал, що жените избягват подробностите
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Тръгна...Нещо се е объркАл, щото ми се обади от Сърбия за подробности.......

                  Наздраве !
                  Брях ..., изкарал си акъла на човека.
                  Наздраве!

                  П.П. Това ми е личен рекорд. Досега все още никой не беше бягал чак зад граница от мен
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    С шевовете отвън или с кафявото отпред





                    ...., тия жени избягват подробностите, ама и никак не се сещат за оная реклама, в която бельото на някакъв новатор - можело да се изяде /било без шевове/...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      потника или гащите... !?

                      наздраве!
                      Що питаш!?

                      П.П. Малеееей ... да не би ти да си тоз, дето ще ми го препоръчва 4i40!?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        С шевовете отвън или с кафявото отпред
                        Навсякъде започна да ти се привижда нефт....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          потника или гащите... !?

                          наздраве!
                          С шевовете отвън или с кафявото отпред

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Този, дето ще ми го препоръчаш, най-напред го накарай до си облече бельото наопаки, вържи му един червен конец със синьо мънисто на лявата ръка, закачи му една безопасна карфица на ревера на якето, тури му една връзка чесън на врата, на излизане да прекрачи прага с левия крак, преди да се качи в колата да се завърти един път по посока на часовниковата стрелка, да си плюе през дясното рамо и да пристига:cool:
                            Наздраве!

                            П.П. Писах на един хленчещ момък, че модитата си вършат работата като ги трият и никой не им е виновен, задето обърнаха тема Политика на кочина.
                            И хич нямам намерение да си цапам почистената и прибрана карабина за толку незначително провинение от страна на модературата
                            Тръгна...Нещо се е объркАл, щото ми се обади от Сърбия за подробности.......

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Този, дето ще ми го препоръчаш, най-напред го накарай до си облече бельото наопаки, вържи му един червен конец със синьо мънисто на лявата ръка, закачи му една безопасна карфица на ревера на якето, тури му една връзка чесън на врата, на излизане да прекрачи прага с левия крак, преди да се качи в колата да се завърти един път по посока на часовниковата стрелка, да си плюе през дясното рамо и да пристига
                              Наздраве!

                              П.П. Писах на един хленчещ момък, че модитата си вършат работата като ги трият и никой не им е виновен, задето обърнаха тема Политика на кочина.
                              И хич нямам намерение да си цапам почистената и прибрана карабина за толку незначително провинение от страна на модературата
                              потника или гащите... !?

                              наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Ще ти препоръчам, споко...." Трай бабо за хубост "

                                пп Разлиствам темата "До инвестор " и кво да видя - ТяНка изтрита - спам.....
                                Тнм и спам.....Малийй, не съм подстрекател, но не можеш да запалиш всъдехода, да заредиш Макаров и карабината и да въздадеш правосъдие...
                                Този, дето ще ми го препоръчаш, най-напред го накарай до си облече бельото наопаки, вържи му един червен конец със синьо мънисто на лявата ръка, закачи му една безопасна карфица на ревера на якето, тури му една връзка чесън на врата, на излизане да прекрачи прага с левия крак, преди да се качи в колата да се завърти един път по посока на часовниковата стрелка, да си плюе през дясното рамо и да пристига
                                Наздраве!

                                П.П. Писах на един хленчещ момък, че модитата си вършат работата като ги трият и никой не им е виновен, задето обърнаха тема Политика на кочина.
                                И хич нямам намерение да си цапам почистената и прибрана карабина за толку незначително провинение от страна на модературата
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X