IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За притваряне на уикенда.
    https://www.youtube.com/watch?v=XQ4l...5B4FE&index=24

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      http://kosmetika-wellness.cz/wp-cont.../Sle%C4%8F.jpg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Може....Щом трябва да се усвояват европейски кинти..може...

            Аз избирам да съм мечока...
            Това се казва саможертва! Може ли и аз да се включа със скромната роля менажер-усвоител. Менажер не таковата по менажерията с гадинките (бели, кафеви), ами по касата с паричките - шаренки, зеленки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Може....Щом трябва да се усвояват европейски кинти..може...

              Аз избирам да съм мечока...
              Убаво ... Да се надяваме, че мечката от ника на Колето е женска. Е ..., ако не е ще внесем една, две от остров Врангел.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                В момента разсъждавам връз концепцията. Гледам из ГИС-а къде да ги настаня, че да не се получи некоя колизия с кафявата мечка. Това е много важно.
                Ориентирала съм се към 5 до 10 мелиона лефа... щото работата е сложна и отговорна.
                Това хранителна база /че хора не останаха по селата/, това тишина и спокойствие през брачния период, мечи подлези, надлези ... Цифрата май не ще е окончателна и ще подлежи на редуциране

                П.П. Като трябва всички присъстващи в Кръчмата, не само 4i40, ще се присторвате. Важното е парите да бъдат усвоени
                Наздраве!
                Може....Щом трябва да се усвояват европейски кинти..може...

                Аз избирам да съм мечока...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Питай Чиче ще се наеме ли да играе бела мечка, ако не успееш да завъдиш такива. Все пак да усвоите деньгите, де.
                  В момента разсъждавам връз концепцията. Гледам из ГИС-а къде да ги настаня, че да не се получи некоя колизия с кафявата мечка. Това е много важно.
                  Ориентирала съм се към 5 до 10 мелиона лефа... щото работата е сложна и отговорна.
                  Това хранителна база /че хора не останаха по селата/, това тишина и спокойствие през брачния период, мечи подлези, надлези ... Цифрата май не ще е окончателна и ще подлежи на редуциране

                  П.П. Като трябва всички присъстващи в Кръчмата, не само 4i40, ще се присторвате. Важното е парите да бъдат усвоени
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    У хабитата обстановката стана подходяща за развъждане на полярни мечки. Шъ зема да спретна едно проектче по програма Околна среда, да го интродуцираме и тоз вид по наште ширини, че да повишим беологичното разнообразие на територията. Стига сме броили делфините и сме люпили костенурки
                    Наздраве!
                    Питай Чиче ще се наеме ли да играе бела мечка, ако не успееш да завъдиш такива. Все пак да усвоите деньгите, де.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Думам ти аз, че са ти по-особени фантазиите, ти не щеш да ми повярваш

                      Пий още 2Х30 Наздраве!
                      Не му сипвай още, че ште провъзгласи за подстрекател на телефонната любоф 3D включая вибрациите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Щот съм пил 2х30 в този студ навън ( малийй, колко думи за оправдание.), да попитам :
                        Телефонът да не е бил на вибрации....???

                        Думам ти аз, че са ти по-особени фантазиите, ти не щеш да ми повярваш

                        Пий още 2Х30 Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Имаш предвид стрелбата с карабината, предполагам
                          При последното посещение на ловното стрелбище, сложих GSM в задния джоб на дънките, нагласих пушката и прихванах мишената.
                          Точно преди да гръмна, телефонът иззвъня и за части от секундата се разсеех. Това ми костваше няколко седмици посиняло рамо и доста неприятна болка при движение на ръката

                          Наздраве! С вино.
                          Щот съм пил 2х30 в този студ навън ( малийй, колко думи за оправдание.), да попитам :
                          Телефонът да не е бил на вибрации....???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Според мене Тнм-то е стрелец, и то точен

                            Наздраве! В момента съм на бири...
                            Имаш предвид стрелбата с карабината, предполагам
                            При последното посещение на ловното стрелбище, сложих GSM в задния джоб на дънките, нагласих пушката и прихванах мишената.
                            Точно преди да гръмна, телефонът иззвъня и за части от секундата се разсеех. Това ми костваше няколко седмици посиняло рамо и доста неприятна болка при движение на ръката

                            Наздраве! С вино.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Аз съм везна-най убавата зодия-мир и любов братя и сестри
                              Скукааааа.

                              П.П. Единият от двамата ми най-добри приятели е Везни. Изключително търпелив и добронамерен човек
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Според мене Тнм-то е стрелец, и то точен

                                Наздраве! В момента съм на бири...

                                Коментар

                                Working...
                                X