IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Точно като за клиентелата на Кръчмата - бавни и пестеливи движения, без видимо напрягане и големи усилия
    Ами, вий сте с остеопороза, невроза, фруктоза все от гроздови сокове. Требва ви пазим.
    Last edited by Trakatrak'; 25.01.2016, 13:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Добрутрооо..... по обед.
      https://www.youtube.com/watch?v=6IUG-9jZD-g
      Малко гимнастика нема ви излишна. Като подготовка за черпнята.
      Точно като за клиентелата на Кръчмата - бавни и пестеливи движения, без видимо напрягане и големи усилия
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Добрутрооо..... по обед.
        https://www.youtube.com/watch?v=6IUG-9jZD-g
        Малко гимнастика нема ви излишна. Като подготовка за черпнята.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Два скорпиона в едно ли...?

          Не, не, не е такъв човек....

          Добро утро !

          Приятен ден и дано най-после малко да отпусне този кучешки студ !!!
          Ехааа ..., що не споделиш какво точно имаш навпредвид
          Наздраве!

          Слънцето изплува иззад облаците. Май температурите ще се повдигнат.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq
            Според мен е Близнаци
            Два скорпиона в едно ли...?

            Не, не, не е такъв човек....

            Добро утро !

            Приятен ден и дано най-после малко да отпусне този кучешки студ !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              красотност
              The strongest stand last.

              Коментар


              • За притваряне на уикенда.
                https://www.youtube.com/watch?v=XQ4l...5B4FE&index=24

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  http://kosmetika-wellness.cz/wp-cont.../Sle%C4%8F.jpg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Може....Щом трябва да се усвояват европейски кинти..може...

                        Аз избирам да съм мечока...
                        Това се казва саможертва! Може ли и аз да се включа със скромната роля менажер-усвоител. Менажер не таковата по менажерията с гадинките (бели, кафеви), ами по касата с паричките - шаренки, зеленки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Може....Щом трябва да се усвояват европейски кинти..може...

                          Аз избирам да съм мечока...
                          Убаво ... Да се надяваме, че мечката от ника на Колето е женска. Е ..., ако не е ще внесем една, две от остров Врангел.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            В момента разсъждавам връз концепцията. Гледам из ГИС-а къде да ги настаня, че да не се получи некоя колизия с кафявата мечка. Това е много важно.
                            Ориентирала съм се към 5 до 10 мелиона лефа... щото работата е сложна и отговорна.
                            Това хранителна база /че хора не останаха по селата/, това тишина и спокойствие през брачния период, мечи подлези, надлези ... Цифрата май не ще е окончателна и ще подлежи на редуциране

                            П.П. Като трябва всички присъстващи в Кръчмата, не само 4i40, ще се присторвате. Важното е парите да бъдат усвоени
                            Наздраве!
                            Може....Щом трябва да се усвояват европейски кинти..може...

                            Аз избирам да съм мечока...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Питай Чиче ще се наеме ли да играе бела мечка, ако не успееш да завъдиш такива. Все пак да усвоите деньгите, де.
                              В момента разсъждавам връз концепцията. Гледам из ГИС-а къде да ги настаня, че да не се получи некоя колизия с кафявата мечка. Това е много важно.
                              Ориентирала съм се към 5 до 10 мелиона лефа... щото работата е сложна и отговорна.
                              Това хранителна база /че хора не останаха по селата/, това тишина и спокойствие през брачния период, мечи подлези, надлези ... Цифрата май не ще е окончателна и ще подлежи на редуциране

                              П.П. Като трябва всички присъстващи в Кръчмата, не само 4i40, ще се присторвате. Важното е парите да бъдат усвоени
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                У хабитата обстановката стана подходяща за развъждане на полярни мечки. Шъ зема да спретна едно проектче по програма Околна среда, да го интродуцираме и тоз вид по наште ширини, че да повишим беологичното разнообразие на територията. Стига сме броили делфините и сме люпили костенурки
                                Наздраве!
                                Питай Чиче ще се наеме ли да играе бела мечка, ако не успееш да завъдиш такива. Все пак да усвоите деньгите, де.

                                Коментар

                                Working...
                                X