IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колчо да извади от убавото уиски, щото повода на hemilio си струва .... Много късмет на малкото човече .....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Жив и здрав да ти е!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Наздраве дружина,наливайте чашите до горе,станах татко за втори път,този път син,наследникна фамилията,Андре.
        Честито! Слагай масата, че съседите напират. И стегай керката много да не се възгордява, че станала кака. И не се напивай така, че три дни да не мое отидеш да прибереш жената и престолонаследника.

        Коментар


        • Наздраве дружина,наливайте чашите до горе,станах татко за втори път,този път син,наследникна фамилията,Андре.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Хубаво е от време навреме човек да разнообразява сивото си ежедневие
            Наздраве и ходи да ти леят куршум против уплах!
            А тя да ходи, от къв зор!?

            Наздраве, с водка и хайвер - ма не чер

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq
              Абе лесно ви е сега да давате съвети. Ама като го пуснах и докато заобиколя колата , вече мислех къде да го копая.
              Ужас , такава простотия отдавна не бях правила.

              Смях, смях ама сериозно се изплаших . А такъв срам не помня да съм изпитвала .
              Хубаво е от време навреме човек да разнообразява сивото си ежедневие
              Наздраве и ходи да ти леят куршум против уплах!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Абе лесно ви е сега да давате съвети. Ама като го пуснах и докато заобиколя колата , вече мислех къде да го копая.
                Ужас , такава простотия отдавна не бях правила.
                Смях, смях ама сериозно се изплаших . А такъв срам не помня да съм изпитвала .
                Хубаво е човек да се посмее постфактум...Минава напрежението....

                Ако искаш, все пак един съвет от мен, гледай да не попаднеш в неговото положение, че хора всякакви....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  А мен още ме облива студена пот. Имаше червена черта на врата , като го освободих от хватката .
                  Трябваше да слезеш през другата врата и да го преджобиш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    отворих прозорецът, той провря глава
                    Тоз пък къде си пъха гагата?!Пълно е с досадници.Аз ако бях щях леко да потегля с мръсна газ!

                    Александр Буйнов, А. Маршал и С. Павлиашвили - Евро, Рубль и Бакс (Парад Звёзд 2016) - https://www.youtube.com/watch?v=blmJuAvrZKY
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq
                      Първо , Мамун да си яде ушите , за измата с жегата. Второ, сипете нещо силно и двойно, че се опитах да обезглавя човек. Реших , че имам проблем с колата . Спрях до един нищо не подозиращ човечец , отворих прозорецът, той провря глава, аз почнах да обяснявам и незнайно защо , с пръст на копчето за прозорецът. В разгара на обясненията , виждам как очите му се разширяват и си мисля "ужас, проблема явно е сериозен" и даже дъх не си поемам , за да обясня, че сигурно не е страшно, та да не вземе да откаже помощта си , ако му се види сложно. В един момент , човекът все пак изквича , та ме стресна и пръста ми се махна и разбрах , та свалих прозорецът. После пърхах около него с извинения . Оправи ми проблема , който се оказа, че дори не може да мине за такъв. Голям срам.
                      Голем смех!!! Требва напишеш кратък разказ. Още се смея.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        А аперолчето да го направя чрез измиване с парцуца на буркан от сладко от кори на портокали налЕ
                        Слагаш сухи сливки, пасираш със захарчица и до парното докато ферментира. Наздраве да ти е! Навремето в казармата компотът бързо втасваше и се хилехме доволни, та старшините се виждаха в чудо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          А аперолчето да го направя чрез измиване с парцуца на буркан от сладко от кори на портокали налЕ
                          Па ако те докопа некой талианец - мисли му.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Добрутро!
                            Едно розе с много лед!
                            Голяма жега е навън
                            3 градуса

                            Приятен ден ви желая!
                            Ама вали сняг. Без малко да си примеря височината на дължина
                            Отдолу лед, отгоре пуфкав сняг - пързалка.
                            Приятен ден и на теб!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Розето ги орезахме да преживеят зимата. Ти пийни един шприц с бело. Западносъседска рецепта.
                              А аперолчето да го направя чрез измиване с парцуца на буркан от сладко от кори на портокали налЕ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Ти не се свиди, ами немедлено прати на момчето тиквения медал.
                                Ще, ще ...
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X