IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Поздрави, Тракащия ! Да ти се хванат всички зелененки !
    То не може само с рязане, трябва и нещо да се сади....

    Тянка - душевадка с тези снимки....Но, който НЕ работи, той има какво да снима....

    Мене ме боли ръката от лакътя до рамото ...Не мога да пиша на компа...

    Може да е от времето...оххх...

    Лека .....охххххх..
    Благодаря! От 7 години правя градина, режа старото, слагам ново, но почна вече да дава от мойто, че досега само завареното мухах. А пък ракията си правя само от наследеното, щото бавно нещата стават, а лози трудно нещо ми се фащат. Студено! Наздраве с моята гроздова, щото плодова досега не съм правил. Пия на съседите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Знаем, знаем, там в Балкана белите кората на габъра, правите си каша, а останалото слагате в огъня да сварите кашата. И като ви заплющят ушите от глад, прескачате до Добруджа да фанете некое добро момче му ядете прасковите. Уаааа... Наздраве с добруджанска кайсиева..... ако почерпиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Тянкята не руча габъра, а го слага в камината ..., чи прай хубав пламък.
        Отварата от корени от трънка я пия, щот ми повдига нивото хемоглобина, а глогът го тургам в чая, чи да ми действа като приспивателно
        А това е поздрав от Чужденеция. Снимките са от 2015 година.
        http://prikachi.com/images/269/8279269f.jpg
        http://prikachi.com/images/264/8279264g.jpg
        http://prikachi.com/images/702/8245702J.jpg
        Знаем, знаем, там в Балкана белите кората на габъра, правите си каша, а останалото слагате в огъня да сварите кашата. И като ви заплющят ушите от глад, прескачате до Добруджа да фанете некое добро момче му ядете прасковите. Уаааа... Наздраве с добруджанска кайсиева..... ако почерпиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          бЯха ...
          мноооо глупак се навъди... остаат ге да си развяват байрака...
          ся, форума остана жааалка сянка ...
          ас, съмия ням идея що още влизам...
          Влизаш, за да водиш Lelq до склада и да прайте инвентаризация ... на некои работи
          Наздраве

          П.П. Коле, Кръчмата остана единствения оазис в тоз форум. Дръж здраво фронта, че да не стане същата работа като в Поколението на 30 +.
          Пак наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Няма значение минало и бъдеще, защото то просто го няма.
            Това, което е важно е Сега и нито зациклянето в миналото, нито претрепията за светлото бъдеще има някакво значение. Както казва една мъничка мравка, когато я попитали:
            "-Кой е най-важният момент в живота?
            -Сегашният.- рекла.
            -Кое е най-важното нещо, което трябва да бъде свършено?
            -Да се заемеш с това, което е пред теб.
            -Кое е най- голямото благоденствие?
            -Да стъпваш по земята."

            Из трилогията Мравките
            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Хубави времена бяха.
              бЯха ...
              мноооо глупак се навъди... остаат ге да си развяват байрака...
              ся, форума остана жааалка сянка ...
              ас, съмия ням идея що още влизам...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Майтап няма....
                Представяш ли си каква веселба ще настане, ако се сберем около една маса.....
                Малиййй....
                Ас, ВИНАГЕ съм бил ЗА подобни изстъпления ...
                дА !
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                  На Здраве и на забързаните и на забавилите темпо сладури!
                  Ама много сте се забързали с тези фалшиви концентрати, бре...и за къде?
                  У наш'то село пият, пият и бързат за едното място още ненавършили 50-така.
                  **********
                  Много голям сантимент имам към този форум, защото вие ми дадохте началния шут към самопознание. И за Мечо съм се затъжила също с неговата философска софистика.
                  Влезнах в Инвестора уж да ставам инвеститЪр, и по някое време се усетих, че парите не са всичко и не на всяка цена трябва да се драпа за тях.

                  Кевчок, къде намери този спомен, чак сълза ми предизвика......
                  Хубави времена бяха.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Е па..
                    Че завъртим сваДба за чудо и прикас...
                    нема дерт !!!
                    Е па, вий у Голямо Село сте твърде далеч. Що да блъскате толку път, че и да минавате от Южна в Северна България.. !?
                    Предлагам да ма упълномощите и аз да представлявам всичката клиентела на Кръмчата в предстоящото събитие
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Ти изпълни Форума с оптимизъм...
                      Замислих се, че човек и добре да живее( като за последно ), над 50 + е вече за киреча....
                      Нещо топло и приветливо да се намира...
                      Не за друго, но от състрадание към пътниците....
                      Те много веселяци и оптимисти бяха....
                      Страха да се премахне и ще ти настане една душевна топлота, чак се зачервяват бузките.
                      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Е па..
                        Че завъртим сваДба за чудо и прикас...
                        нема дерт !!!
                        Майтап няма....
                        Представяш ли си каква веселба ще настане, ако се сберем около една маса.....
                        Малиййй....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                          На Здраве и на забързаните и на забавилите темпо сладури!
                          Ама много сте се забързали с тези фалшиви концентрати, бре...и за къде?
                          У наш'то село пият, пият и бързат за едното място още ненавършили 50-така.
                          **********
                          Много голям сантимент имам към този форум, защото вие ми дадохте началния шут към самопознание. И за Мечо съм се затъжила също с неговата философска софистика.
                          Влезнах в Инвестора уж да ставам инвеститЪр, и по някое време се усетих, че парите не са всичко и не на всяка цена трябва да се драпа за тях.

                          Кевчок, къде намери този спомен, чак сълза ми предизвика......
                          Ти изпълни Форума с оптимизъм...
                          Замислих се, че човек и добре да живее( като за последно ), над 50 + е вече за киреча....
                          Нещо топло и приветливо да се намира...
                          Не за друго, но от състрадание към пътниците....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !

                            Скоро май ще кумуваме на Kev...А дано !
                            Поне ще имаме повод за пиене !

                            Приятен ден !
                            Е па..
                            Че завъртим сваДба за чудо и прикас...
                            нема дерт !!!
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • На Здраве и на забързаните и на забавилите темпо сладури!
                              Ама много сте се забързали с тези фалшиви концентрати, бре...и за къде?
                              У наш'то село пият, пият и бързат за едното място още ненавършили 50-така.
                              **********
                              Много голям сантимент имам към този форум, защото вие ми дадохте началния шут към самопознание. И за Мечо съм се затъжила също с неговата философска софистика.
                              Влезнах в Инвестора уж да ставам инвеститЪр, и по някое време се усетих, че парите не са всичко и не на всяка цена трябва да се драпа за тях.

                              Кевчок, къде намери този спомен, чак сълза ми предизвика......
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Скоро май ще кумуваме на Kev...А дано !
                                Поне ще имаме повод за пиене !

                                Приятен ден !

                                Коментар

                                Working...
                                X