IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Лошо ми е на очите....
    ш си отвора една бирка... пък да става каквото щЕ !!!
    И при мен така - всяка сутрин. Промивките с бира вършат ли работа!?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Лошо ми е на очите....
      ш си отвора една бирка... пък да става каквото щЕ !!!
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Кака,какво е станало в 30+ темата????
        Позволихме добрият тон да бъде заместен от арогантност, избиване на комплекси и липса на уважение към инакомислещите. И това скапа като цяло атмосферата на темата.
        Или както обичам да казвам - липсата на етика, доведе до загуба на естетика.

        Малко музика за събуждане
        https://www.youtube.com/watch?v=HKzRygDTllM
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Съкровище, имам удоволствието да ти съобщя, че Капитана Моргана, дет го спечелих на оня облог, вече е домА. Шъ са напиваме с теб



          Наздраве!
          Мале, малеее, малееееееее .......
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Влизаш, за да водиш Lelq до склада и да прайте инвентаризация ... на некои работи
            Наздраве

            П.П. Коле, Кръчмата остана единствения оазис в тоз форум. Дръж здраво фронта, че да не стане същата работа като в Поколението на 30 +.
            Пак наздраве!
            Кака,какво е станало в 30+ темата????
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Майтап няма....
              Представяш ли си каква веселба ще настане, ако се сберем около една маса.....
              Малиййй....
              Да се позатопли може да минем от виртуалното към реалното. Тя Тянка се нареди вече. Само ако нямате цивилизационни задръжки, де, щото шоково ще ви се разбият.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Сипете ....
                Съкровище, имам удоволствието да ти съобщя, че Капитана Моргана, дет го спечелих на оня облог, вече е домА. Шъ са напиваме с теб



                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Там в Балканя, сме високоентелигентни и прибираме парите на полендаците. После си купуваме и клюпачка и пиячка
                  Наздраве!

                  П.П. Градината е още млада, тепърва дръвчетата започват да дават плод. Ама с кайсиева винаги мога да почерпя
                  Полендаци? Тая думичка требва си я запиша. Тоя чичин май полендак, а? Шъ съ смей, ама ше си плати един ден на дервенджиите, за да премине от долната в горната България.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Много тий весело нещо!? /изречението трябва да ти прозвучи кат заплаха/
                    Вади карабината! Не му се помайвай. Ше се хили той!!!

                    Коментар


                    • Сипете ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Много тий весело нещо!? /изречението трябва да ти прозвучи кат заплаха/


                        Така е в моят живот...Мен ме плашат а другите пият кайсиева ракия.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                          На Здраве и на забързаните и на забавилите темпо сладури!
                          Ама много сте се забързали с тези фалшиви концентрати, бре...и за къде?
                          У наш'то село пият, пият и бързат за едното място още ненавършили 50-така.
                          **********
                          Вчера тук на село, де ми е вилата, гледам поменик за 40 дни. Като се вглеждам в лицето младежко се стрескам. Един съселанин на 46, де със съседи идваше понякога да запиваме. Че и от история си имаше представа. Почти като Марандето. Като разпитах и ме светнаха, че у големите студове се нафиркал, паднал и замръзнал. Бог да го прости! Тук пълно с некролози на хора под 65-годишна възраст. Май повечето от редовно поркане. Та аз затова на пресекулки, тук-таме, отвреме-навреме. А пък в тая тема може и по неколко пъти на ден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Много тий весело нещо!? /изречението трябва да ти прозвучи кат заплаха/
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Знаем, знаем, там в Балкана белите кората на габъра, правите си каша, а останалото слагате в огъня да сварите кашата. И като ви заплющят ушите от глад, прескачате до Добруджа да фанете некое добро момче му ядете прасковите. Уаааа... Наздраве с добруджанска кайсиева..... ако почерпиш.
                              Там в Балканя, сме високоентелигентни и прибираме парите на полендаците. После си купуваме и клюпачка и пиячка
                              Наздраве!

                              П.П. Градината е още млада, тепърва дръвчетата започват да дават плод. Ама с кайсиева винаги мога да почерпя
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !

                                Поздрави, Тракащия ! Да ти се хванат всички зелененки !
                                То не може само с рязане, трябва и нещо да се сади....

                                Тянка - душевадка с тези снимки....Но, който НЕ работи, той има какво да снима....

                                Мене ме боли ръката от лакътя до рамото ...Не мога да пиша на компа...

                                Може да е от времето...оххх...

                                Лека .....охххххх..
                                Благодаря! От 7 години правя градина, режа старото, слагам ново, но почна вече да дава от мойто, че досега само завареното мухах. А пък ракията си правя само от наследеното, щото бавно нещата стават, а лози трудно нещо ми се фащат. Студено! Наздраве с моята гроздова, щото плодова досега не съм правил. Пия на съседите.

                                Коментар

                                Working...
                                X