IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Хмм, ся ... Като знаеш каква еснафска кръв циркулира из вените ми, смяташ ли, че няма да търся най-високата цена?
    Наздраве!

    П.П. Сутринта ходихме да търсим възмездие от котарака, ама го нямаше.
    Ясно, ходили сте да искате прошка за хищническия империалистически нальот и вий да му дадете прошка за резила, на който ви е подложил с надеждата да ви се размине нова излагация.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Искаш да кажеш, че сме все една стока и в Етъра може ни продадеш като цървули, а не като трофейни рога.
      Хмм, ся ... Като знаеш каква еснафска кръв циркулира из вените ми, смяташ ли, че няма да търся най-високата цена?
      Наздраве!

      П.П. Сутринта ходихме да търсим възмездие от котарака, ама го нямаше.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        А ... за мен всички сте една и съща мишена. Няма привилегировани.
        Искаш да кажеш, че сме все една стока и в Етъра може ни продадеш като цървули, а не като трофейни рога.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Това се нарича възползване и злоупотреба с доверие. Тракалото се урежда с ракийки после гледа сеир от трибуната.
          А ... за мен всички сте една и съща мишена. Няма привилегировани.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Понякога женското начало в мен е твърде силно застъпено.
            Благодаря за почерпката!
            А ти се не приспивай от почерпката, а вземи онагледи вчерашната схватка, но тоя път с халвата, че съм се изтегнал и чакам да гледам хамкането с неколо широки зинали уста.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Тракащия хитрее.....
              Праща ме на бойното поле а той се черпи с кайсиева ракия....

              пп Хитър гарван ... Да не му се види трътката в скоро време.....
              Това се нарича възползване и злоупотреба с доверие. Тракалото се урежда с ракийки после гледа сеир от трибуната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Ми щото аз съм тълкувателя на късия разказ. Като историк знам, че който разказва историята той избира интерпретацията.
                А пък халвата така по-убава, че фъстъкът само се шмуга в междузъбията. И кога те черпат, яж, недей търси кусури на черпавката, щото все ще намериш такива и си развалиш дена.

                Понякога женското начало в мен е твърде силно застъпено.
                Благодаря за почерпката!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Тракащия хитрее.....
                  Праща ме на бойното поле а той се черпи с кайсиева ракия....

                  пп Хитър гарван ... Да не му се види трътката в скоро време.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Е, па .. що на 4i40 ами не твоята!?
                    Мани я таз халва с фъстъци.

                    Да не ти се свил смок в кесията, та не черпиш с халва с добавени орехи ил бадеми?
                    Ми щото аз съм тълкувателя на късия разказ. Като историк знам, че който разказва историята той избира интерпретацията.
                    А пък халвата така по-убава, че фъстъкът сам се шмуга в междузъбията. И кога те черпат, яж, недей търси кусури на черпавката, щото все ще намериш такива и си развалиш дена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Какви намеци? Написано е в пряк текст. Старото куче Чиче Поленденче съдрано по муцунката от мачорката Тонка Харитонка и ближе рани, докато тя облизва дългите ноктя на лапата си, напоена с кръвчица. Да я не сбъркаш с кървавица, че сама ше се ухапеш..
                      Черпа целия форум с бяла халва за хамкане. Да видим кой ще захапе късметя за борсовата година.
                      Е, па .. що на 4i40 ами не твоята!?
                      Мани я таз халва с фъстъци.

                      Да не ти се свил смок в кесията, та не черпиш с халва с добавени орехи ил бадеми?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Какви намеци? Написано е в пряк текст. Старото куче Чиче Поленденче съдрано по муцунката от мачорката Тонка Харитонка и ближе рани, докато тя облизва дългите ноктя на лапата си, напоена с кръвчица. Да я не сбъркаш с кървавица, че сама ше се ухапеш..
                        Черпа целия форум с бяла халва за хамкане. Да видим кой ще захапе късметя за борсовата година.
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Днес е ден за прошка, поради това ще подмина с пренебрежение намеците ви.
                          Простете и простено да ви е!
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Ако нещо някого съм засегнал, дано ми прости. На всички също да ви е простено, макар че съвсем не съм от обидчивите, ми във всяка нападка виждам възможност. Само дето не понасям интригантите, които действат зад гърба ми, щото нямам възможност за достоен отговор или да извлека полза от атаките.
                            Чичин, тая Тянка нещо вчера победоносно писала къс разказ за съкрушеното и унизено псе от неква си котка. Нещо намеква да не я бъзикаме, че да не подвиваме опашка. Писателка! Карабинерка!:D И на ней да й простено, задето от хладния ум и разгорещените препирни премина към вадене на хладно оръжие - приклада на карабината, и към горещи смеси във врящ котел.

                            Простено да ти е Чадо, предположението.....

                            Коментар


                            • Ако нещо някого съм засегнал, дано ми прости. На всички също да ви е простено, макар че съвсем не съм от обидчивите, ми във всяка нападка виждам възможност. Само дето не понасям интригантите, които действат зад гърба ми, щото нямам възможност за достоен отговор или да извлека полза от атаките.
                              Чичин, тая Тянка нещо вчера победоносно писала къс разказ за съкрушеното и унизено псе от неква си котка. Нещо намеква да не я бъзикаме, че да не подвиваме опашка. Писателка! Карабинерка! И на ней да й простено, задето от хладния ум и разгорещените препирни премина към вадене на хладно оръжие - приклада на карабината, и към горещи смеси във врящ котел.

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Простете и ще ви бъде простено !

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X