IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сипете .... докато не се е почнАло ....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Добро утро
      Палачинки правя за челядта
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Ми ..., то айряна нарушава поста. Пробваш се начи, да ни въведеш в изкушение!?
        Наздраве!
        Фана ме къф съм подъл. Да си немаш работа с интелигентни жени. Писах ти вече, квото черпят - консумирай, не се офлянквай. Ама ти като кифлите, това не може, другото не ми става, третото не мий в стила. Я кво хубаво яйрянче, даже на мен ми се припи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Брях, много притихнахте в постите. Да не ви избъзика човек. Ще си река, че сте потънали в пост и молитва и дори до форума не пристъпвате. За утешение ще ви почерпя айрян със зеления, щото и тая година се фанахме за зеленото. Днес подстригах тревата и набелязах находища на копривка и лапад. Другия път може си начукам копривена чорба ве дразня. Особено веганите.
          Ми ..., то айряна нарушава поста. Пробваш се начи, да ни въведеш в изкушение!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Брях, много притихнахте в постите. Да не ви избъзика човек. Ще си река, че сте потънали в пост и молитва и дори до форума не пристъпвате. За утешение ще ви почерпя айрян със зеления, щото и тая година се фанахме за зеленото. Днес подстригах тревата и набелязах находища на копривка и лапад. Другия път може си начукам копривена чорба ве дразня. Особено веганите.
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !

              И яденето, и пиенето, и убавините били забранени......

              За да се примирим с Господа, трябва поне едно ограничение да спазваме.....

              Кой се отказва от ядене и пиене...

              Тракащия, нещо моя район ми описваш.....Да не излезнем съседи по вили.

              Приятен ден !
              Зависи в коя долчинка си. Над моята стърчи кукла, пък ти може да си с три и повече куклички отгоре ти. В Шоплука се намират доста такива - долчинки и куклета.
              Аз понеже не мога да поста с едене и пиене, реших да са откажа от лоши помисли. И си седа вече два дена, па се усещам, че само седя. Кво ще правя тези петдесетина дена без помисли не ми се мисли, щото нема как след като заобикалям лошите помисли.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Понеже се пробуждам полека с мисълта какво да закуса, та се сетих да питам, вие постите ли и какво закусвате, обядвате и навечервате, ако да. Признавам, поради стомашни неуредици не постя, но се чудя как минава денат на увълчил се от вегетарианство индивид. Седмицата след Сирни заговезни била на строг пост. Ракийката влиза ли в него?
                Добро утро !

                И яденето, и пиенето, и убавините били забранени......

                За да се примирим с Господа, трябва поне едно ограничение да спазваме.....

                Кой се отказва от ядене и пиене...

                Тракащия, нещо моя район ми описваш.....Да не излезнем съседи по вили.

                Приятен ден !

                Коментар


                • Понеже се пробуждам полека с мисълта какво да закуса, та се сетих да питам, вие постите ли и какво закусвате, обядвате и навечервате, ако да. Признавам, поради стомашни неуредици не постя, но се чудя как минава денат на увълчил се от вегетарианство индивид. Седмицата след Сирни заговезни била на строг пост. Ракийката влиза ли в него?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Akо може една греяна кайсиева ракия...
                    Щото като отворих входа на пещерата, направо се изцъклих от студ....Забравил съм прозореца отворен и една бяла мечка е влезнала през него....

                    Тракащия, спасихме реколтата от плодове таз година.....
                    Тоя студ ще ги стопира с 2 седмици......Добрее ...
                    Чичин, тоя студ здравословен за овошките, но най-голямата кайсия днес цъфна първи цвят, та се боя да не е много напреднала и се смръзне. Пък още не съм пръскал, та забавянето ми дава малка отсрочка. Щом при мен гаден студен вятър в закрита долина в Запада (Шоплука), къф ли мразилник е по полетата на Източна България. Но тоя студ си е нормална компенсация за топлата зима. Само де ми скофтари престоя на вилата, че работа по двора има. Особено тревичката от дъждовете порасна.

                    Коментар


                    • Akо може една греяна кайсиева ракия...
                      Щото като отворих входа на пещерата, направо се изцъклих от студ....Забравил съм прозореца отворен и една бяла мечка е влезнала през него....

                      Тракащия, спасихме реколтата от плодове таз година.....
                      Тоя студ ще ги стопира с 2 седмици......Добрее ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Твърде интересно тълкуване. За деня на числото Фи да вземеш да направиш нова разработка. Там грамажите са къде двойни или петорни, в зависимост от кой край на връвчицата се намираш..
                        Наздраве!
                        :Май не си чувала за Фирфорио и неговото числи Фи. Като се наФиркаш достатъчно и започваш да го цитираш цифра по ;цифра и така до безкрай, но като изтрезнееш не мож си го спомни. И все още го издирват това число, даже награда има обявена. Само дето се питам Фирфория как е успял да го установи. Сигурно е бил постоянно фиркан.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Споко бе Тянке...
                          Генетичния материал ще си го съхраня.......

                          Наздраве !
                          Що!? Искаш да кажеш, че вече не отместваш камъка от входа на пещерата, не зафърляш копието и лъка и не допринасяш за генетичното разнообразие на популацията
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Ама, хич никак за нищо ли / да му се не види и неустойчивата Y хромозома/!?
                            Наздраве!
                            Споко бе Тянке...
                            Генетичния материал ще си го съхраня.......

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Добрутро! Кой захапа вчера белата халва, та да се е нарочил за късметлията на БФБ. Да се не крие, ми да почерпи. Не е тотомилионер все пак. Засега.
                              А денят Пи идва от името на един математик ли беше, философ ли? А сетих се - Пирон. Та като забиеш пирона, вържеш се с връвчица за него и удариш ударно 314.... грама и кусур в период (а май даже не беше и в период) силно ободряващо, та тогава почваш да се въртиш около пирона и да очертаваш окръжности според колкот си се килнал в стойката на всека обиколка, а радиусът все един и същ -връвчицата вързана за врата ти. Сложно нещо е това числото Пи.
                              Твърде интересно тълкуване. За деня на числото Фи да вземеш да направиш нова разработка. Там грамажите са къде двойни или петорни, в зависимост от кой край на връвчицата се намираш..
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Днес за мен е денят ню-ню...Демек за нищо не ставам....

                                Но за вас да е приятен и успешен !
                                Ама, хич никак за нищо ли / да му се не види и неустойчивата Y хромозома/!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X