IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Тази вечер-класика-шопска с гроздова!!
    Да бъде.
    Доне, изчакай да изкъпете бебето, че може да се ужаси преди заспиване от гроздовите изпарения
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Добра вечер на механата
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Тази вечер-класика-шопска с гроздова!!
        Да бъде.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Тянкееееее, Тянкеееее, прочетох я таз Арахна, Сега се сетих за арахнофобията. А ти знаеш ли, че някои си гледат паяци като домашни любимци? Всъщност това е един от прякорите ми от детството (имах множество такива), който доста случайно сложих за никнейм тук, щото имах рисунка на паяче. Утвърденият ми прякор е много по-изразителен и популярен. Дори имаше такъв герой сред образите на НЛО. Наздраве за елинофилската ти изява! А друг път като минаваш с легендарни номера, разяснявай се, щото сме стари хора и забравяме.
          Професор по зоология води скучна лекция за разни нисши организми с разни трудни латински имена. У един момент улавя блуждаещия поглед на аудиторията, не изтрезняла от снощния купон. Как да налее малко мозък в канчетата на клетите изтерзани души!?
          След кратък размисъл се обръща към древногръцката митология и започва да разказва легендата за Арахна. Забелязва леки проблясъци на интерес в помътнелите очи на студентите. Улавяйки мига, завършва лирическото отклонение с пояснението, че латинското наименование на разреда произлиза от името на дамата от легендата с прибавена латинска наставка към древногръцката думичка.
          Наздраве, за готините професори!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Не съм се съмнявал в теб никогаж, съкровище!!!Тенкю от сърце.
            Хората, които употребяваме тоз еликсир, трябва да се уважаваме. Така че, дет се вика - удоволствието е изцяло мое.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=mdrAdcxFB9c
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Това да ви е за урок. И да не се повтаря повече!
                http://www.dnes.bg/index/2016/03/16/...at-fakt.296109

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Чувай, сине на Арахна! Тез кунструктивни критики баш тука не минават.
                  И да вметна за твое сведение - срядата ич не е почитан ден у Кръчмата!
                  Наздраве!

                  П.П. С почуда забелезах, че не си много в час с произведенията на сладкарството. Не правиш разлика между кифла и френско кроасанче
                  Тянкееееее, Тянкеееее, прочетох я таз Арахна, Сега се сетих за арахнофобията. А ти знаеш ли, че някои си гледат паяци като домашни любимци? Всъщност това е един от прякорите ми от детството (имах множество такива), който доста случайно сложих за никнейм тук, щото имах рисунка на паяче. Утвърденият ми прякор е много по-изразителен и популярен. Дори имаше такъв герой сред образите на НЛО. Наздраве за елинофилската ти изява! А друг път като минаваш с легендарни номера, разяснявай се, щото сме стари хора и забравяме.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Видях къде са Тодорините Кукли...
                    Далеч сме....
                    Аз се отклонявам наляво към Годеч, а ти продължаваш направо....

                    пп Над мен бди на Тянка куклата.....

                    Поет- наивист може, но историк - никога.....
                    Значи верно сме съседи. Надясно от Бучин проход на 10 км има самичка една Кукла, а повечкото са верно Тодорините, но още не съм ги стигал. Веднъж в настъпващ фронт с ниска облачност ги наближихме, но се отказахме, щото явно нямаше да видим Дунава оттам. А ти да не си шумкарин?
                    Колкото до историците наивисти, от тях в тоя форум с лопата да ринеш. Почвам с моя приятел Марандето и другите си ги добави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Тянката е омъжена. И понеже съм фен на баланса у семейните взаимоотношения, парите ги изкарва по-едрата 1/-та пълноправен член на фамилията, пък аз ги харча.
                      Наздраве!

                      П.П. В родата има легенда, че веднъжка дружината, която подавала сигнал за сигурността на прохода си замълчала. И съответно кервана бил обран. Дали е било плата за аскера или нещо друго, не се знае, ама всичките 5 или 6 човека били осъдени и заровени живи в земята - за назидание.
                      От тогава мъжете в рода ми имат страх да не бъдат погребани живи и кога могат си поръчват аутопсия. Дядо ми е накарал баба си да му обещае, че ще му направи.
                      Ама проходът си е бил далавера. И сега ще стане - ако направят тунела
                      Аааааааа, ма това не е инцидент, ми редовно тия де пазели кога могли обирали. Явно обаче твоите хора много са скофтарили, та са ги закопали приживе. Но гледам, кръвта вода не става. Мъжът ти бачка, ама ти дебнеш по прохода и носиш парите в къщата. Щото у нас кой с работа си изкарва ляба? Всеки гледа да заварди някъф проход, па бил той артистичен или художествен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Дяконе, така и не разбрах в коя долчинка си направил комитет и има ли некоя Кукла отгоре да бди. Може и на лс да пишеш. И не се подвеждай по Тянка в бездействие и почивка, щото тя с карабината и песа си лежи до прохода и чака некоя заблудена заплата със стократна премия да премине през прохода и да се разтовари случайно покрай нея с разтреперани нозе и подмокрени потури, докато такива като теб подмокрят морната риза на полето.
                        Тянката е омъжена. И понеже съм фен на баланса у семейните взаимоотношения, парите ги изкарва по-едрата 1/-та пълноправен член на фамилията, пък аз ги харча.
                        Наздраве!

                        П.П. В родата има легенда, че веднъжка дружината, която подавала сигнал за сигурността на прохода си замълчала. И съответно кервана бил обран. Дали е било плата за аскера или нещо друго, не се знае, ама всичките 5 или 6 човека били осъдени и заровени живи в земята - за назидание.
                        От тогава мъжете в рода ми имат страх да не бъдат погребани живи и кога могат си поръчват аутопсия. Дядо ми е накарал баба си да му обещае, че ще му направи.
                        Ама проходът си е бил далавера. И сега ще стане - ако направят тунела
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Дяконе, така и не разбрах в коя долчинка си направил комитет и има ли некоя Кукла отгоре да бди. Може и на лс да пишеш. И не се подвеждай по Тянка в бездействие и почивка, щото тя с карабината и песа си лежи до прохода и чака некоя заблудена заплата със стократна премия да премине през прохода и да се разтовари случайно покрай нея с разтреперани нозе и подмокрени потури, докато такива като теб подмокрят морната риза на полето.
                          Видях къде са Тодорините Кукли...
                          Далеч сме....
                          Аз се отклонявам наляво към Годеч, а ти продължаваш направо....

                          пп Над мен бди на Тянка куклата.....

                          Поет- наивист може, но историк - никога.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Въъх, май съм преписвал от Тянка....
                            Дяконе, така и не разбрах в коя долчинка си направил комитет и има ли некоя Кукла отгоре да бди. Може и на лс да пишеш. И не се подвеждай по Тянка в бездействие и почивка, щото тя с карабината и песа си лежи до прохода и чака некоя заблудена заплата със стократна премия да премине през прохода и да се разтовари случайно покрай нея с разтреперани нозе и подмокрени потури, докато такива като теб подмокрят морната риза на полето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Чувай, сине на Арахна! Тез кунструктивни критики баш тука не минават.
                              И да вметна за твое сведение - срядата ич не е почитан ден у Кръчмата!
                              Наздраве!

                              П.П. С почуда забелезах, че не си много в час с произведенията на сладкарството. Не правиш разлика между кифла и френско кроасанче
                              Драга Тянке, писах "като кифлите", което ще рече, че и френските кроасанчета си позволяват от време на време да се фръцкат като да са изпълнени с мармалад. Тоя Арахна не го познавам, ако и да съм историк. Нещо си затънала в архаизъм. А сряда е много важен и централен ден. И понеже един познат поет-наивист писал ода за тоз хубав ден, та ще го цитирам:

                              Пияна сряда
                              Сряда - вечно си пияна.
                              Погледни към Понеделник,
                              това е трудов, труден делник.
                              Виж чиновниците с черни папки
                              под ръка, власт солидна стискат
                              и се радват с тъпата глава.
                              Ами погледни към Вторник.
                              Малкият злосторник
                              пак ще строши джама
                              и ще яде пердах.
                              Твоят стар любовник - тъжният Четвъртък,
                              ще отвори пък някъде война.
                              Петък ще се пъчи: "За пазар е време.
                              Бързо дайте стоки, да ги пренесеме,
                              да ги продадеме, да подрънкаме с пари!
                              В банките да ги внесем,
                              лихвите да обереме!"
                              Съботата дива мисли се за мързелива.
                              Знае тя, че е почивен ден,
                              за глупаци отреден.
                              Сряда, Сряда, виж и майка си Неделя.
                              Тя за вас тъжи.
                              Тя за вас се мъчи.
                              Иска в бъдещето да ви уреди.
                              Сряда, право да ти кажа:
                              "Лоша си, но си поне пияна,
                              по си оправдана."

                              Коментар


                              • Въъх, май съм преписвал от Тянка....

                                Коментар

                                Working...
                                X