IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е айде сипете ....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Аз питах какви следи и сенки се забелязват по теб на плажа. Щото на Чичо потникът му стигааааа... до гърдите, да кажем. А на теб? Гаааааа....
      Имам тен само на показалеца и средния пръст на дясната ръка. Те са подават изпод чадъра, кога викам сервитьора от плажното капанче, да ми донесе следващата чаша с Бакарди.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Какво има да казвам - същинска нимфа на морския бряг. Метър и пейсе, седемдесе кила, тъмнокоса, тъмноока, с няколко слънчеви бани по рождение
        Наздраве!
        Аз питах какви следи и сенки се забелязват по теб на плажа. Щото на Чичо потникът му стигааааа... до гърдите, да кажем. А на теб? Гаааааа....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          На юг са хубавите плажове там, щото крайбрежието, което стърчи, препречва студеното течение.
          Тянка образно описала Чичо на плажа, ама що за себе си нищо не казва, като как се излага на пясъка. Както казваше покоен вече доцент (Мир на праха му), колега изложете си тезата, но гледайте себе си да не изложите.
          Какво има да казвам - същинска нимфа на морския бряг. Метър и пейсе, седемдесе кила, тъмнокоса, тъмноока, с няколко слънчеви бани по рождение
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !
            Тнм, няма как да съм изгорял "на потник" март месец.....Шъ сложа потника, за да се приготвя за срещата.... Какви са ми параметрите, че се притесних за изложението си...?
            Аз съм традиционалист - откъде и накъде духат ветрове, за мен няма значение...Така че, с вестника няма да ме объркаш...( но десетина години не съм го чел...)
            Объркал съм се в писането - не е коняк, а бренди онова питие...
            Грую, всеки с вкусовете си..Не съм бил, но ми разказваха описателно.....
            Много морски дарове, но им липсва вкуса на приготвянето.
            И да пускаш Моцарт на бебоците, за да не плачат !

            пп Започнахме да си мечтаем за почивки...Това е убаво ( като помисли).
            Става за мезе за пиенето....
            Наздраве !

            Днес е тежък ден .....
            Е, как какви!? Висок, строен, очи цвят "аквамарин", на възраст /по думите на мацето от метрото/, облечен с потник, държащ вестник у ръка ...
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Излежавате ли се на плажа?
              Следите от потника да не са от този бански костюм?
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Грую, Грую, ти ако бебонките ги откърмиш с "Нещо ке те питам бабо, право да ми кажеш...", още от 14-годишни ше фанат Балкана, пардон, Пирина. Я се замисли кой ще те гледа на старини? Наздраве и да е живот и здраве!
                абе и ти си прав, ама по-добре да хванат Пирина, отколкото да идат в чужбина - глей как го изримувах Пък аз ще намеря кой да ме гледа - баба едно време ни казваше - деца, аз ще си направя една снимка, пък вие ще ме гледате, де да знае баба, че идеята й отпреди 30 години ще се развие от едно еврейче и ще стане СуратТефтер и милиони деца и внуци така ще гледат родителите и бабите/дядовците си.... Бабо, бабо, мир на праха ти, колко умна си била...

                Та наздраве за хубавите спомени, баба обичаше домашно вино с домашно мезе, приготвено от домашно прасе. Наздраве

                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  , та затова ги уча малките с песните за Тодор Александров, Гоце Делчев и т.н., щото и аз съм си малко харамия, в кръвта им, а и не isкам да забравят дедите си.

                  Грую, Грую, ти ако бебонките ги откърмиш с "Нещо ке те питам бабо, право да ми кажеш...", още от 14-годишни ше фанат Балкана, пардон, Пирина. Я се замисли кой ще те гледа на старини? Наздраве и да е живот и здраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    бе туй за Портомангалията не е баш тъй Плажовете им хич ги няма, в смисъл че океанът е кучи студ дори в най-голямата жега,
                    На юг са хубавите плажове там, щото крайбрежието, което стърчи, препречва студеното течение.
                    Тянка образно описала Чичо на плажа, ама що за себе си нищо не казва, като как се излага на пясъка. Както казваше покоен вече доцент (Мир на праха му), колега изложете си тезата, но гледайте себе си да не изложите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Тнм, няма как да съм изгорял "на потник" март месец.....Шъ сложа потника, за да се приготвя за срещата.... Какви са ми параметрите, че се притесних за изложението си...?
                      Аз съм традиционалист - откъде и накъде духат ветрове, за мен няма значение...Така че, с вестника няма да ме объркаш...( но десетина години не съм го чел...)
                      Объркал съм се в писането - не е коняк, а бренди онова питие...
                      Грую, всеки с вкусовете си..Не съм бил, но ми разказваха описателно.....
                      Много морски дарове, но им липсва вкуса на приготвянето.
                      И да пускаш Моцарт на бебоците, за да не плачат !

                      пп Започнахме да си мечтаем за почивки...Това е убаво ( като помисли).
                      Става за мезе за пиенето....
                      Наздраве !

                      Днес е тежък ден .....
                      А че що да е тежък, вторник е, не е понеделник, освен ако и ти, както едни приятели, не празнуваш всеки понеделник т. нар. от тях "понеделнишка депресия", т.е. напиване до безпаметност в кварталната кръчма в понеделник, за да си лекуват депресията и да не мислят за нея

                      Разликата между бренди и коняк не беше ли само географското обозначение, т.е. нещо като шампанско, пенливо вино и фраголино, които реално са почти едно и също Лаик съм, та затова питам.

                      А за Портокалията, ако ти се отвори път натам, то няма директен полет от София, но има от Букуреш, за тези, които са по в северна България, но има и с прекачвания на добри цени с Луфтханза през Франкфурт или с нискотарифките през Милано, та иди задължително - много са близки до нас като темперамент и на фона на западна европа са си евтини, т.е. малко по-скъпи от нас. Пълно е с интересни неща, които все още не са съвсем налазени от туристи.

                      За бебоците засега няма Моцарт, щото едната им баба се е наслушала на симфониите му като гледа племенника в щатите 6 месеца и сега е твърдо против, пък без нея и майка ми съм за никъде, та затова ги уча малките с песните за Тодор Александров, Гоце Делчев и т.н., щото и аз съм си малко харамия, в кръвта им, а и не isкам да забравят дедите си.

                      От сутринта съм на чай от нар - едно девойче в офиса ми го прави, харесва ми, та и аз съм се размечтал за почивка, акаквато едва ли ще имам преди септември, но поне мечтите са безплатни

                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Добро утро !
                        Тнм, няма как да съм изгорял "на потник" март месец.....Шъ сложа потника, за да се приготвя за срещата.... Какви са ми параметрите, че се притесних за изложението си...?
                        Аз съм традиционалист - откъде и накъде духат ветрове, за мен няма значение...Така че, с вестника няма да ме объркаш...( но десетина години не съм го чел...)
                        Объркал съм се в писането - не е коняк, а бренди онова питие...
                        Грую, всеки с вкусовете си..Не съм бил, но ми разказваха описателно.....
                        Много морски дарове, но им липсва вкуса на приготвянето.
                        И да пускаш Моцарт на бебоците, за да не плачат !

                        пп Започнахме да си мечтаем за почивки...Това е убаво ( като помисли).
                        Става за мезе за пиенето....
                        Наздраве !

                        Днес е тежък ден .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Така си и помислих..Вместо да почерпиш ти искаш да ни затриеш.....

                          Преди време ми донесоха от Португалия, вино и коняк в дървени кутии( за ценители ....)
                          Нито едното, нито другото питие ми харесаха.....
                          И яденето е било такова - блудкаво и безвкусно...

                          Но плажовете и мацките са трепач.....Слагам потника, сламената шапка, вестник "Дума' в ръка и напред....
                          Дай сега да се уточним! Последно: с потник или изгорял на "потник" /както ми рече през 2012г./!?
                          Питам, щот дан стане инфекция както през 2014, кога на Корфу се обърках и се загледах по един господин с твойте параметри, ама с вестник "Демокрация" у ръка!?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Така си и помислих..Вместо да почерпиш ти искаш да ни затриеш.....

                            Преди време ми донесоха от Португалия, вино и коняк в дървени кутии( за ценители ....)
                            Нито едното, нито другото питие ми харесаха.....
                            И яденето е било такова - блудкаво и безвкусно...

                            Но плажовете и мацките са трепач.....Слагам потника, сламената шапка, вестник "Дума' в ръка и напред....
                            бе туй за Портомангалията не е баш тъй Плажовете им хич ги няма, в смисъл че океанът е кучи студ дори в най-голямата жега, а за жените - спорна работа, ама поне са слабички, повечето. Црънкичи почти нямат, ама едно цигане направо ми събра очите - така въртеше дупарата, че и Джей Ло-то можеше да й завиди Ама пусто бях с жената, та си останах само с пълните очи и дотам.

                            А за храната пък хич не е тъй - много им е хубава храната, а колко вида сирене имат, тук и всичките ни разноводности с растителна химия да я сложиш цялата, пак едва ли ще сме им и наполовина. За морски дарове да не отварям реч, само бакаляото, дето толкова му се радват не ми хареса, ама то е бял кахър. И вино си имат, доста добро - вино вердето им (уж зелено вино, т.е. младо) никак не е лошо, а си имат и бели, и червени (е, червените им не са добри като нашите - лично мнение, субективно ). Та за Портокалия - с две ръце ЗА, чиче, има много какво да видиш, особено с вестник Дума под мишница, те там са си яко комунисти

                            Айде, наздраве, че моите пак се разреваха
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Така си и помислих..Вместо да почерпиш ти искаш да ни затриеш.....

                              Преди време ми донесоха от Португалия, вино и коняк в дървени кутии( за ценители ....)
                              Нито едното, нито другото питие ми харесаха.....
                              И яденето е било такова - блудкаво и безвкусно...

                              Но плажовете и мацките са трепач.....Слагам потника, сламената шапка, вестник "Дума' в ръка и напред....
                              Твърдо Нье! Ще се задоволиш с "Юманите" и то, ако си минал през Марсилия и тя все още се управлява от французи, а не от араби. "Дума" става дефицитна, антикварна, ще е грехота за плажа да се хаби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Но плажовете и мацките са трепач.....Слагам потника, сламената шапка, вестник "Дума' в ръка и напред....
                                И цвеке зад ухото ....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X