IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Леля къде държи точилката? Под ръка ли й е?
    Наздраве?
    Пак бях неразбран...
    Мноого убаво танцува, не за друго....Иначе лелята е като две Кимчета взети заедно...( на кила ... - да ме извинява Слънцето, бъзикам се с нея....)

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Ъъъъ...
      Начи, единият ген е кафяв а другия син....Разбрах...
      Природата кът един млад Пикасо ги меша на палитрата.....Ъхъ...
      И на всеки според предпочитанията на бъдещия партньор....Уааууу...Господ си знае работата.....


      пп Що не ме запозна с Ким Бейсинджър бре, Младенец...?
      Леля къде държи точилката? Под ръка ли й е?
      Наздраве?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Пийни една студена биричка, може да мине. Аз така лекувам болно гърло, със студенко. Ако не мине, обругай онова тракащото, де те подвежда, та поне ще ти олекне на душата.
        Така, така ..
        Преди 2 дни ( май ) точно това направих ...Взех една двулитрова от хладилника и си лекувах нервите с витамини Б..Така си излекувах нервите че ми се схвана гърлото...

        Студено може би, но не и газирано....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Не мога да пия бира от три дни и ме боли сърцето.....
          Досега се чудех защо....

          пп Хванала ме е една ангина - мурталис, не мога да дишам...

          Наздраве !
          Пийни една студена биричка, може да мине. Аз така лекувам болно гърло, със студенко. Ако не мине, обругай онова тракащото, де те подвежда, та поне ще ти олекне на душата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Навремето, когато аз учех генетика, бяха открити само две гена, отговорни за цвета на очите - кафяв и син. Всички други цветове бяха комбинация от тези два гена. Но ... генетиката е динамична наука. Възможно е да са открили някой нов ген. Четох нещо за съществуването на ген за зелени очи, но не съм се много впечатлила, пък и информацията не беше от научна публикация.
            Без да се задълбавам в Законите на Мендел, кафявия ген е доминантен над комбинацията за зелени очи и над синия ген, комбинацията за зелени очи е доминантна над синия ген, а синия ген е рецесивен. Обаче винаги има изключения
            Думата ми е - да са ти живи и здрави принцесите, какъвто и цвят на очите да им е отредила Природата!
            Наздраве!
            Ъъъъ...
            Начи, единият ген е кафяв а другия син....Разбрах...
            Природата кът един млад Пикасо ги меша на палитрата.....Ъхъ...
            И на всеки според предпочитанията на бъдещия партньор....Уааууу...Господ си знае работата.....


            пп Що не ме запозна с Ким Бейсинджър бре, Младенец...?

            Коментар


            • Не мога да пия бира от три дни и ме боли сърцето.....
              Досега се чудех защо....

              пп Хванала ме е една ангина - мурталис, не мога да дишам...

              Наздраве !

              Коментар


              • В биричката е добрата Форма:
                http://www.dnes.bg/mish-mash/2016/05...azdrave.302221

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Те баш ме описа с 3 думи - жената вика, че баш зарад тез зелени очи ме била взела, да съм ги бил предал на поколението - ще видим, още е рано да се каже, но май има подобни заложби в децата
                  Апропо, немалко мангали са точно със зелени очи - ние не го забелязваме, тъй като и тях гледаме да не ги забелязваме, но си е факт, само дето тяхните са едни такива воднисто зелени като жабуняк, а моите са като росна тревица - що момини трепети са отразили вътре, пу-пу, да не чуе жената
                  Уф, размечтах се, а сивата реалност си чака неумолимо - бляк. Както казваше дядо, Бог да го прости, ще направя една вътрешна промивка със спирт за дезинфекция.
                  Наздраве
                  Много кралска почерпка тука! Аз дето виски не пия се заоблизвах.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Режеш бутилка от 2-3 л и ги покриваш .....Минипарник ....

                    Кво ли те уча.....Цял живот учиш и само до доцент го докара....
                    Видях сутринта по тв-то как в Смолянско ги нападнали голите охлюви, та покриваха дребосък-разсада с рязани бутилки. Сега обаче съм далеч от нивата, та като си отида ще заваря вероятно бойно поле. Но имам един колега от Варна, който като дойде на гости провежда прочистване на охлюви и ги бухва в тенджерата. Май му приличат на миди. Та ще има охлюцид за отмъщение. Лошо, че голите не стават за кльопане.
                    Нямам никакви научни степени, титли, рангове, що съм свободна душа, пък и изповядвах странни идеи за онова време. Е, вече нещата се понаместват, та тия неща де ги разправях преди четвърт век почнаха да се случват на практика или да излазят от архивите като по истинска история, ама кво ме грее като не съм бил оправен конформист навреме.. Хората кариера направиха, ейййй, с измишльотини.
                    Last edited by Trakatrak'; 12.05.2016, 16:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Те баш ме описа с 3 думи - жената вика, че баш зарад тез зелени очи ме била взела, да съм ги бил предал на поколението - ще видим, още е рано да се каже, но май има подобни заложби в децата
                      Апропо, немалко мангали са точно със зелени очи - ние не го забелязваме, тъй като и тях гледаме да не ги забелязваме, но си е факт, само дето тяхните са едни такива воднисто зелени като жабуняк, а моите са като росна тревица - що момини трепети са отразили вътре, пу-пу, да не чуе жената
                      Уф, размечтах се, а сивата реалност си чака неумолимо - бляк. Както казваше дядо, Бог да го прости, ще направя една вътрешна промивка със спирт за дезинфекция.
                      Наздраве
                      Навремето, когато аз учех генетика, бяха открити само две гена, отговорни за цвета на очите - кафяв и син. Всички други цветове бяха комбинация от тези два гена. Но ... генетиката е динамична наука. Възможно е да са открили някой нов ген. Четох нещо за съществуването на ген за зелени очи, но не съм се много впечатлила, пък и информацията не беше от научна публикация.
                      Без да се задълбавам в Законите на Мендел, кафявия ген е доминантен над комбинацията за зелени очи и над синия ген, комбинацията за зелени очи е доминантна над синия ген, а синия ген е рецесивен. Обаче винаги има изключения
                      Думата ми е - да са ти живи и здрави принцесите, какъвто и цвят на очите да им е отредила Природата!
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        В генетика като еталон за една от най-често срещаните комбинации на гени са представени зелените очи, червеникава коса,прозрачно бяла кожа и лунички. Генът за червената коса е най-често срещан в Ирландия. В този порядък и зелените очи би трябвало да са най-многобройни там, но не било баш тъй
                        Явно на Балканите комбинацията е зелени очи, кестенява или златиста коса и светла кожа.
                        Наздраве!
                        Те баш ме описа с 3 думи - жената вика, че баш зарад тез зелени очи ме била взела, да съм ги бил предал на поколението - ще видим, още е рано да се каже, но май има подобни заложби в децата
                        Апропо, немалко мангали са точно със зелени очи - ние не го забелязваме, тъй като и тях гледаме да не ги забелязваме, но си е факт, само дето тяхните са едни такива воднисто зелени като жабуняк, а моите са като росна тревица - що момини трепети са отразили вътре, пу-пу, да не чуе жената
                        Уф, размечтах се, а сивата реалност си чака неумолимо - бляк. Както казваше дядо, Бог да го прости, ще направя една вътрешна промивка със спирт за дезинфекция.
                        Наздраве
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Отидоха доматките. И с кво ще си мезя на август? Ще си събирам охлювчетата, де са ми изяли доматките и хоп в тенджерката. Пък да крещят отвътре, че са невинни до доказване на противното и че го правили за препитание и оцеляване.
                          Режеш бутилка от 2-3 л и ги покриваш .....Минипарник ....

                          Кво ли те уча.....Цял живот учиш и само до доцент го докара....

                          Коментар


                          • Ха ха...

                            Третото е мноого гот !!!

                            Коментар


                            • Я, да го оздравим Чичин. Той си пада по кабаретни убавици. Нале?
                              https://www.youtube.com/watch?v=5QS1l1mSDSo
                              https://www.youtube.com/watch?v=chdpiSX2ino
                              https://www.youtube.com/watch?v=I8P80A8vy9I
                              https://www.youtube.com/watch?v=udmjmfp98Sw
                              https://www.youtube.com/watch?v=lxmz3RcNNBE
                              https://www.youtube.com/watch?v=hBlB8RAJEEc
                              https://www.youtube.com/watch?v=VgskuTUY--o
                              https://www.youtube.com/watch?v=mEhHeILa3HE
                              https://www.youtube.com/watch?v=BRTmvjXs1i0
                              https://www.youtube.com/watch?v=tzBTqLy7gkY
                              Last edited by Trakatrak'; 12.05.2016, 17:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Махмурлук ме гони....Прбрах се рано - бира от хладилника, после ракийка с лед...Сега гърло с цитросепт..

                                Главата ме боли а навън пак вали......

                                Наздраве !
                                верно ужаст
                                после жените ...все "глава ги боляло"

                                Изпий една чаша топла вода с малко лимон и си нов )

                                Коментар

                                Working...
                                X