IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Що не писа, че ще ходиш, можеше и аз да се примъкна...
    Отзивите са положителни, доколкото се разбира..

    пп Тва брюле с биричка ми прилича на моето - ягоди с биричка ( викам си..щом кралицата пие шампанско с ягоди, що аз да не пробвам с биричка - все мехурчета...) !!
    Не беше лошо, особено след 3 чаша....

    Наздраве !
    Ще рече човек, че на заколение ще ходите. То не бяха съмнения, то не бяха заяждания.


    П.П. С една дума - изглежда си изтървал събитието на месеца
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Ай ва почерпа крем брюле, да не кажете, че само аз съм плюскал на срещата на спекулантите и не съм сетил за вас:
      П.п. Кога хапвах сладкото кремче със студена биричка изобщо не се сещах за вас.
      Що не писа, че ще ходиш, можеше и аз да се примъкна...
      Отзивите са положителни, доколкото се разбира..

      пп Тва брюле с биричка ми прилича на моето - ягоди с биричка ( викам си..щом кралицата пие шампанско с ягоди, що аз да не пробвам с биричка - все мехурчета...) !!
      Не беше лошо, особено след 3 чаша....

      Наздраве !

      Коментар


      • Ай ва почерпа крем брюле, да не кажете, че само аз съм плюскал на срещата на спекулантите и не съм сетил за вас:
        П.п. Кога хапвах сладкото кремче със студена биричка изобщо не се сещах за вас.
        Attached Files

        Коментар


        • Сипете ...
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Добро утро !

            Навън е чудно, прохладно, ветровито, свежо време.....Само за бира !

            Наздраве и успешна седмица !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq
              На лелките , това им е работата . На Леля е друга . Наздраве !
              Брей, много си зачестила с посещенията. Оня ден и днес пак. Наздраве с изпитата кръвчица!
              П.п. Вампир също не съм бил. Имаше друг с такъв прякор от долния випуск.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Айран баце,хем засища хем утолява жажда,на вода не мога се напия,днес 4литра изпих,ще се пръсна,щото имах много ходене пеш по жегата,не е работа.

                П.С.Мамуне от зарзали с бира нема се пръснеш,може само да продухаш линиите

                На паяка мога да му кажа,че формулата си тъй лесно не давам,що съм бъхтил 5 години у Вуза?
                Емилио, ти за един ВУЗ ли си? Я не се излагай. Вузовете са в миналото. Алкохолното споделяне е актуално в тая тема. Пускай формулата, шо и без това нема я разберем. Нали искаш да си алхимик, та ще я закодираш. Да видим кой ще я декодира?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  На мен винаги ми е приличал на кърлеж. Може би разминаването във възприятията се дължи на различното количество изпит алкохол.
                  Наздраве, пиянки и лека нощ !
                  Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Паяците и кърлежите са от един и същи разред. Така че, не си в голяма грешка.
                  Пък и на Trakatrak' "кърлеж" май повече му подхожда от "паяк"
                  Наздраве!
                  Какъв кърлеж, бе? Кърлежа е нобелов лауреат, а аз сигурно чак като остарея. Тия в Нобеловата комисия акъл немат. А това, че моите прякори пият кръв, не значи щото точно на кърлеж са ме оприличавали навремето си. В моите младини кърлежите не бяха толкова популярни, що и уличните кучета малко.

                  Нооооооо, ше се бъзикаме значи? Я да видя на мен Леля на кво ми мяза? Ами на заспала лелка, която веднъж седмично се пробужда и влиза в Кръчмата да види кой е паднал под масата, та да го одумва на следващата седмица.
                  А тЯнка? Тянка наподобява на дива козичка, де волно подрипва по скали и диалози, но Чичин я дебне през бинокуляра и ще я щракне някой ден в летяща поза.
                  Когат се бъзикате с момък с неколко десетки прекора, се замислете и той да не ви лепне некой. А сега наздраве и да е здраве!

                  Коментар


                  • Добро утро !

                    Наздраве !

                    пп Жега - време в което трябва да си пуснеш климатика, за да ти върви бирата...
                    Last edited by 4i40; 19.06.2016, 12:39.

                    Коментар


                    • УжасТ! Изпих всичкият чай на Иран, Ирак, Арабския полуостров и Магреб взети заедно и пак ми е жега. А е само 8 часа сутринта. Въобще не ми се помисля какви температури ще настанат около обяд
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Не се трае. Отивам на високопланински кебапчета

                        Коментар


                        • Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            На мен винаги ми е приличал на кърлеж. Може би разминаването във възприятията се дължи на различното количество изпит алкохол.
                            Наздраве, пиянки и лека нощ !
                            Паяците и кърлежите са от един и същи разред. Така че, не си в голяма грешка.
                            Пък и на Trakatrak' "кърлеж" май повече му подхожда от "паяк"
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Добра вечер!
                              Кво пиете в тази жега баси
                              Бира не ща, че изядох кило зарзали и ще се пукна
                              Айран баце,хем засища хем утолява жажда,на вода не мога се напия,днес 4литра изпих,ще се пръсна,щото имах много ходене пеш по жегата,не е работа.

                              П.С.Мамуне от зарзали с бира нема се пръснеш,може само да продухаш линиите

                              На паяка мога да му кажа,че формулата си тъй лесно не давам,що съм бъхтил 5 години у Вуза?
                              Last edited by hemilio; 17.06.2016, 22:21.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Добра вечер!
                                Кво пиете в тази жега баси
                                Бира не ща, че изядох кило зарзали и ще се пукна

                                Коментар

                                Working...
                                X