IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Така си беше....
    Затова и прескачах през темата и не вдянах, че организацията и хората са сериозни....
    Оня паяк, ако беше ми писал , че ще ходи, щях да се подготвя психически..

    пп При толкова пропуски в живота, какво значи тук някаква си среща на съмишленици....

    Наздраве !
    Оная вечер по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието следеше някакъв мач с интерес. Подметнах му, че на 17.06 ще има среща на инвеститори у Голямото село.
    Последва едно "Ъъъъ" и погледа отново у талавизора.
    Рекох му, че ще го пратя на срещата - кат виден инвеститор. Последва пак някво "Ъъъ", ама след около минута се осъзна и запита той като какъв инвеститор точно се явява
    Наложи се да му обяснявам надълго и нашироко, че за толку години брак бая инвестиции е направил в моите фризури, маникюри, педикюри и редица козметични процедури.
    Оставих го дълбоко замислен над думите ми
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      При мен в последния момент се изясни, че ще съм без задръжки и така си отидох - без задръжки. Пък и кво да се навиваме, който иска - ходи, който го пропуска - другия път. Не си много пропуснал, щото малко време беше. Подемат се вече призиви за по-обширни форми, та да може се разговорим. А това ягодите с биричка хич не го разбирам. В краен случай, ако са с много пудра захар.
      То не е до разбиране а до вкус....
      Отивам към вилата и гледам едно бабе продава ягоди в селото...Купих кило за проба и ги оставих в хладилника...Вечерта, като си пиех бирата на верандата, се сетих за тях и ги изкарах за проба....И така половин кило с литър бира...СТАВА ...На сутринта останалото с кисело мляко...На връщане взех 2 кила, за да стресирам жената, каква реколта съм извадил.....Тъкмо почна да ме 'фали и аз си признах....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Преглеждам си оптиката на карабината. Зацапала се е нещо, ама ще свърши работа.
        Наздраве!
        Избърши я с козя вълничка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Каке, пое ли си новия-стар прекор? Дивата козичка тЯнка.
          Преглеждам си оптиката на карабината. Зацапала се е нещо, ама ще свърши работа.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Ще рече човек, че на заколение ще ходите. То не бяха съмнения, то не бяха заяждания.


            П.П. С една дума - изглежда си изтървал събитието на месеца
            Наздраве!
            Така си беше....
            Затова и прескачах през темата и не вдянах, че организацията и хората са сериозни....
            Оня паяк, ако беше ми писал , че ще ходи, щях да се подготвя психически..

            пп При толкова пропуски в живота, какво значи тук някаква си среща на съмишленици....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Сипете ...


              Наздраве, съкровище! И аз ще пия едно питие, че днес ми беше незнам си колко критичен ден. Напрайх един тигел на България по диагонал и още бера душа.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Ще рече човек, че на заколение ще ходите. То не бяха съмнения, то не бяха заяждания.


                П.П. С една дума - изглежда си изтървал събитието на месеца
                Наздраве!
                Каке, пое ли си новия-стар прекор? Дивата козичка тЯнка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Що не писа, че ще ходиш, можеше и аз да се примъкна...
                  Отзивите са положителни, доколкото се разбира..

                  пп Тва брюле с биричка ми прилича на моето - ягоди с биричка ( викам си..щом кралицата пие шампанско с ягоди, що аз да не пробвам с биричка - все мехурчета...) !!
                  Не беше лошо, особено след 3 чаша....

                  Наздраве !
                  При мен в последния момент се изясни, че ще съм без задръжки и така си отидох - без задръжки. Пък и кво да се навиваме, който иска - ходи, който го пропуска - другия път. Не си много пропуснал, щото малко време беше. Подемат се вече призиви за по-обширни форми, та да може се разговорим. А това ягодите с биричка хич не го разбирам. В краен случай, ако са с много пудра захар.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Що не писа, че ще ходиш, можеше и аз да се примъкна...
                    Отзивите са положителни, доколкото се разбира..

                    пп Тва брюле с биричка ми прилича на моето - ягоди с биричка ( викам си..щом кралицата пие шампанско с ягоди, що аз да не пробвам с биричка - все мехурчета...) !!
                    Не беше лошо, особено след 3 чаша....

                    Наздраве !
                    Ще рече човек, че на заколение ще ходите. То не бяха съмнения, то не бяха заяждания.


                    П.П. С една дума - изглежда си изтървал събитието на месеца
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Ай ва почерпа крем брюле, да не кажете, че само аз съм плюскал на срещата на спекулантите и не съм сетил за вас:
                      П.п. Кога хапвах сладкото кремче със студена биричка изобщо не се сещах за вас.
                      Що не писа, че ще ходиш, можеше и аз да се примъкна...
                      Отзивите са положителни, доколкото се разбира..

                      пп Тва брюле с биричка ми прилича на моето - ягоди с биричка ( викам си..щом кралицата пие шампанско с ягоди, що аз да не пробвам с биричка - все мехурчета...) !!
                      Не беше лошо, особено след 3 чаша....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Ай ва почерпа крем брюле, да не кажете, че само аз съм плюскал на срещата на спекулантите и не съм сетил за вас:
                        П.п. Кога хапвах сладкото кремче със студена биричка изобщо не се сещах за вас.
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Сипете ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Добро утро !

                            Навън е чудно, прохладно, ветровито, свежо време.....Само за бира !

                            Наздраве и успешна седмица !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              На лелките , това им е работата . На Леля е друга . Наздраве !
                              Брей, много си зачестила с посещенията. Оня ден и днес пак. Наздраве с изпитата кръвчица!
                              П.п. Вампир също не съм бил. Имаше друг с такъв прякор от долния випуск.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Айран баце,хем засища хем утолява жажда,на вода не мога се напия,днес 4литра изпих,ще се пръсна,щото имах много ходене пеш по жегата,не е работа.

                                П.С.Мамуне от зарзали с бира нема се пръснеш,може само да продухаш линиите

                                На паяка мога да му кажа,че формулата си тъй лесно не давам,що съм бъхтил 5 години у Вуза?
                                Емилио, ти за един ВУЗ ли си? Я не се излагай. Вузовете са в миналото. Алкохолното споделяне е актуално в тая тема. Пускай формулата, шо и без това нема я разберем. Нали искаш да си алхимик, та ще я закодираш. Да видим кой ще я декодира?

                                Коментар

                                Working...
                                X