IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Начи,не че са фаля,ама няма убава бира в България,има тук таме внос,ама....

    Или много съм вдигнал летвата

    Флат тайър,блу муун еххх
    Коронката е ок
    На Паметника на съветската армия се провежда бирфест. Има десетина все добри бири. А за стомашни мъченици като мен Шоферхофер Грейпфрут. Мезетата също стават. Само дето много задушно под шатрите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Ми фиркайте си и си трайте
      Кво сипи, че сипи...
      Бира бол, само дето хладилникът ми дома се прецака.
      20 годишен. Еваларката
      Утрото по-мъдро от вечерта. Сега като се загледах и замислих, осъзнах, че призива Сипете на Грахчо никой не го оспорва, но после отдолу той му сложи точка, което ще рече край на пиенето. Правилно модератора го затри това греховно становище. Противно на темата е. И мен затри кога с питанка изразих своето учудване наместо решително да възроптая. Правилно се обслужва темата, не може в средата на вечерта се слага точка на съществената дейност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Мерси за почерпката ! Кроасанът е супер...усеща се вкуса.....

        пп Нищо не си изтървала...Погледнала си се в огледалото и си компенсирала.....
        Ехааа..., това се казва начало на деня
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


          Наздраве!
          П.П. Снощи пълнолуние, лятно слънцестоение, "ягодова луна" ... спах като пън и изтървах всички красоти на Природата
          Мерси за почерпката ! Кроасанът е супер...усеща се вкуса.....

          пп Нищо не си изтървала...Погледнала си се в огледалото и си компенсирала.....

          Коментар


          • Алекс 262, нещо си се пообъркала.....Тука няма заяждане, лош тон или теми извън темата.....
            Ако ти се трие,, вихри се в Политиката, Русия или имотите.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !

              Кой вдигнал, кой смъкнал няма значение....Бирата си е убава. Вярно, че е по - сладичка( дамска), но всичко е въпрос на вкус.....
              Лелчето черпи а Хемилио капризничи.....Ехх, младост, младост...Да те черпят, а ти да се мръщиш...

              Наздраве !

              пп Глей мъ мен ...С карабина "подарък" ми пращат и пак съм доволен...


              Наздраве!
              П.П. Снощи пълнолуние, лятно слънцестоение, "ягодова луна" ... спах като пън и изтървах всички красоти на Природата
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Добро утро !

                Кой вдигнал, кой смъкнал няма значение....Бирата си е убава. Вярно, че е по - сладичка( дамска), но всичко е въпрос на вкус.....
                Лелчето черпи а Хемилио капризничи.....Ехх, младост, младост...Да те черпят, а ти да се мръщиш...

                Наздраве !

                пп Глей мъ мен ...С карабина "подарък" ми пращат и пак съм доволен...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  Старопрамен
                  Начи,не че са фаля,ама няма убава бира в България,има тук таме внос,ама....

                  Или много съм вдигнал летвата

                  Флат тайър,блу муун еххх
                  Коронката е ок
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    На бира съм , но щом черпиш - наздраве !
                    Каква, ако не е тайна?

                    Коментар


                    • Въъъх, какво става тука!? Рекох, че пиенето ми дошло в повече и погрешка съм отворила тема Политика.
                      Що сте сторили, че са ви толкоз много трили?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Кой туй нещо бре,как не дават наздраве????
                        Сух режим ли що????
                        Малии не отива на добре тази държава,казвам ви
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Наздраве!
                          Ще ни изтрият
                          Наздраве!
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham
                            Да кажеш "Сипете" в Кръчма и "да не е по темата".....!?!?!?!?!?
                            Ебаси тъпия модератор, ебаси ........
                            В Кръчмата всичко би трябвало да е по темата

                            Сори Греъме, най-вероятно стана неволна жертва на нашите препинателни знаци, които за една кръчма са си абсолютно не на място признавам

                            Айде един спортен бонус от мен да замажем полужението, поне за тази вечер: победи на двете Империи, и всички доволни - от Владивосток до Ливърпул

                            Наздраве!

                            Коментар


                            • Ми фиркайте си и си трайте
                              Кво сипи, че сипи...
                              Бира бол, само дето хладилникът ми дома се прецака.
                              20 годишен. Еваларката

                              Коментар


                              • Нещо не мога се сетя с какво съм нарушил добрия тон, но щом Алекс казва. Шегичка некоя сигур.

                                Коментар

                                Working...
                                X