IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от i_hristov Разгледай мнение
    Момчета сега разбирам смисъла на тази тема. Днес като гледах БФБто и направо ми се плачеше. Толкова умряла работа, че няма на къде. То на женския пазар на ден се сключват повече сделки със зарзавад и се оборотът е по-голям. Ще взема да си сипя едно да удавя мъката и аз.
    Сетил се. Сядай тука и чакай ред за лифта.

    Коментар


    • Момчета сега разбирам смисъла на тази тема. Днес като гледах БФБто и направо ми се плачеше. Толкова умряла работа, че няма на къде. То на женския пазар на ден се сключват повече сделки със зарзавад и се оборотът е по-голям. Ще взема да си сипя едно да удавя мъката и аз.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Не е от преумора...Затопли го малко за проба...Налей си бутилка от кола или бира ( щот са по здрави ) с топла вода и легни върху нея....Може да те отпусне....

        пп И това, че започнах с хахаха, не значи, че не ти съчувствам....Преди 10 дни ми мина болежката...Вече с нетърпение чакам следващата....

        пп Ако тези болежки бяха от преумора, Тнм никога нямаше да боледува от тях...
        Ми тя боледува от пе.. пе.. периатрит, бе. Той се получава кога паднеш... от леглото шо си загубил ориентация от залежаване.

        Коментар


        • Последно за лекове и изчезвам...

          Тази седмица на вилата се изгърбих да скубя един плевел.....Минавам след работа по улиците и гледам една баба го продава.....Викам за кво е ?
          - за всичко.....- прочети интернет за тученицата....
          Бах тия интелигентни баби, дето само в интернет киснат.....( си мисля )

          Прочитам и то лек на лековете - 100 болести лекувал, тоз моя плевел....

          Ще набера една торба тази неделя и ще муцам, раздавам и даже в една саксия за вкъщи ще засадя....

          пп Знам един лек , дето лекува 200 болести....Изкъпвам се и отивам на лечение....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Както и да е. И с почивка ще пробвам другата седмица. Дано мине

            Наздраве!
            Първо пробвай с Фелоран. Може бързо да мине.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Ай ся,няма перфектни хора
              Перфектните хора са толкова скучни...
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Не е от преумора...Затопли го малко за проба...Налей си бутилка от кола или бира ( щот са по здрави ) с топла вода и легни върху нея....Може да те отпусне....

                пп И това, че започнах с хахаха, не значи, че не ти съчувствам....Преди 10 дни ми мина болежката...Вече с нетърпение чакам следващата....

                пп Ако тези болежки бяха от преумора, Тнм никога нямаше да боледува от тях...
                tnm няма плексит, а периартрит. А периартрита е следствие от спортни травми или от падане.
                Аз мразя да спортувам, ама от време на време падам.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Не е от преумора...Затопли го малко за проба...Налей си бутилка от кола или бира ( щот са по здрави ) с топла вода и легни върху нея....Може да те отпусне....

                  пп И това, че започнах с хахаха, не значи, че не ти съчувствам....Преди 10 дни ми мина болежката...Вече с нетърпение чакам следващата....

                  пп Ако тези болежки бяха от преумора, Тнм никога нямаше да боледува от тях...
                  Ще се изгърбя бре

                  Ае, ще карам жената да ме масажира с дяволски нокът или конски кестен. Едно от двете беше

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Както и да е. И с почивка ще пробвам другата седмица. Дано мине

                    Наздраве!
                    Не е от преумора...Затопли го малко за проба...Налей си бутилка от кола или бира ( щот са по здрави ) с топла вода и легни върху нея....Може да те отпусне....

                    пп И това, че започнах с хахаха, не значи, че не ти съчувствам....Преди 10 дни ми мина болежката...Вече с нетърпение чакам следващата....

                    пп Ако тези болежки бяха от преумора, Тнм никога нямаше да боледува от тях...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      УжасТ - то не бяха кариери за инертни материали, то не бяха газови находища
                      Наздраве!
                      Ай ся,няма перфектни хора
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Както и да е. И с почивка ще пробвам другата седмица. Дано мине

                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Къв невролог бре...Невролога е като кожен дофтур - проба- грешка, проба- грешка,.докато налучка лекарството.....

                          пп Всичко де е свързано с нервите съм го хванал .... Много малко съм луд и рядко ме връзват.........
                          Не мое да обиждаш дерматолозите. Много са готини. Един такъв го тормозя години наред. От страф чак си отвори клиника в София / преди беше в Стара Загора/.
                          Мисли, че ще ми е далеч да го посещавам на два, три месеца, ама не е познал
                          Наздраве!

                          П.П. По-едрата 1/3-та надникна в екрана на лаптопа и рече, че ми спира пиенето. Сипайте нещо виртуално, щото реалното свърши
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • По невролози ходих миналата година. Окуцях, два месеча не вървях, проходих, оздравях, те така и не разбраха какво ми е.

                            У Павел баня трябва пак, ама няма време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Може ти е настинал мускул или по-лошото - плексит. За него си трябва невролог.
                              Къв невролог бре...Невролога е като кожен дофтур - проба- грешка, проба- грешка,.докато налучка лекарството.....

                              пп Всичко де е свързано с нервите съм го хванал .... Много малко съм луд и рядко ме връзват.........

                              Кво му е лошото на плексита....Седиш на някаква среща и изведнъж ти се забие шиш в гърба..Скачаш от болка и другите се чудят да се хилат или да подписват протокола и да бягат....
                              Last edited by 4i40; 19.07.2016, 22:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Изотзадзе на плешката и по надолу, като схванато От време навреме прорязва
                                Със сигурност не е периартрит. По.- прилича на плексит.
                                При периартрита болката е в рамото - много силна и въртелива. Една сутрин ставаш и не можеш да си движиш ръката. Точният термин е "замръзнало рамо". Стигнеш ли до тази фаза, лечението е само артоскопия.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X