IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Извинете, русенско варено, имате ли ...?

    Оцеляхте ли бре, пияници ?

    След 3 часа дремване, съм готов да почерпя с боза....

    Наздраве !
    Я не се излагай! Сипи нещо с по-висок градус!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Извинете, русенско варено, имате ли ...?

      Оцеляхте ли бре, пияници ?

      След 3 часа дремване, съм готов да почерпя с боза....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Не бре...
        Панирам се кога тя ми отвърне усмихнато на погледа....

        Викам си ...ами сега ...???

        Наздраве !
        Ааааааа, веднага питаш "Ще пиете ли една боза?" Ако е трезвеничка, може да приеме, ако си пада по лекия алкохол, може да приеме, а щом е по твърдия, бегай, що ще изпие твоя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Паническата атака вероятно започва кога съгледаш некоя хубавица и се панираш дали не си забравил инструмента.... за далечно виждане. После чак се сещаш, че е винаги с теб.
          Не бре...
          Панирам се кога тя ми отвърне усмихнато на погледа....

          Викам си ...ами сега ...???

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Тц....
            Наздраве !

            Аз на всяко прибиране спирам за проверка на съдържанието в чантата...
            Почти паническа атака.... Засега се оправдавам със жегата.....

            пп От утре се водя в отпуска, но ще прескоча за 3-4-5 часа...
            Паническата атака вероятно започва кога съгледаш некоя хубавица и се панираш дали не си забравил инструмента.... за далечно виждане. После чак се сещаш, че е винаги с теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              И у Русе е жега, но снощи в Букурещ беше леко прохладно, дори по едно време се появиха облаци и леко препръска, но всъщност времето нямаше никакво значение в случая

              Чувството което те обзема когато се разхождаш по улиците на една чужда столица, когато си седнал да пиеш бири в един местен бар в компания от 12 човека облечени в едни и същи черни тениски с еднакви лога и посветени на една и съща кауза, когато навсякъде край теб преминават групи от хора - татуирани, с дълги коси или обръснати, някои с дънки други с обеци, но всеки от тях с подобна черна тениска със същите надписи - поздравявате се, кефите се и виждаш в очите им същият оня плам и ентусиазъм който те е обхванал още преди дни... Това е велико!!!

              А малко по-късно заедно с твоите приятели, заедно със същите тези хора, които си срещнал из града, и заедно с още двайсет хиляди като тях, на площада пред двореца на един бивш комунистически диктатор, посрещащ едни от най-великите творци, артисти и шоумени живяли в последните два века. И те за два часа и половина не те оставят да си поемеш дъх, и всички вкупом пеят, викат, пляскат и скачат, слушайки любимите песни, които от деца са ни носили толкова много емоции и с които сме израстнали... Това е безценно!!!

              Вчера лично ми се сбъдна една от мечтите, за което съм безкрайно благодарен и щастлив!!! А Мейдън наистина са ГОЛЕМИ!!!

              UP THE IRONS!!!

              https://www.youtube.com/watch?v=rMwz87uTv0E



              И наздраве!

              П.П. А, братята от Румъния вече качили и клипове. Аз смартфона не си го взех с цел, предпочетох да изпитам изцяло и напълно удоволствието...

              https://www.youtube.com/watch?v=0gYpsA4F628 - това беше малко след началото

              https://www.youtube.com/watch?v=jttLRAM3xbo - това по средата

              https://www.youtube.com/watch?v=3xftFpIrUUM - а това към края
              Понеже не си падам по униформите и не ходя с щамповани музикални величия, взех та на първия софийски концерт на Металика (на пловдивския не съм ходил) се цапнах сред черното множеството по жълта фанелка, малко по случайност. И на клиповете сигур си личи къде бода в очи - некъде в началото на Б сектор, до А. О, свещена простота! Блазе ти за концерта!

              Коментар


              • Добро утро !

                Евала Kev !

                Добре, че даде друга насока на Кръчмата ...

                То не бяха домати, изгубени памети, болки в рамената и куп други неволи на възрастта...
                Да тръснем в такт глави...!!!

                Приятен ден !

                Коментар


                • И у Русе е жега, но снощи в Букурещ беше леко прохладно, дори по едно време се появиха облаци и леко препръска, но всъщност времето нямаше никакво значение в случая

                  Чувството което те обзема когато се разхождаш по улиците на една чужда столица, когато си седнал да пиеш бири в един местен бар в компания от 12 човека облечени в едни и същи черни тениски с еднакви лога и посветени на една и съща кауза, когато навсякъде край теб преминават групи от хора - татуирани, с дълги коси или обръснати, някои с дънки други с обеци, но всеки от тях с подобна черна тениска със същите надписи - поздравявате се, кефите се и виждаш в очите им същият оня плам и ентусиазъм който те е обхванал още преди дни... Това е велико!!!

                  А малко по-късно заедно с твоите приятели, заедно със същите тези хора, които си срещнал из града, и заедно с още двайсет хиляди като тях, на площада пред двореца на един бивш комунистически диктатор, посрещащ едни от най-великите творци, артисти и шоумени живяли в последните два века. И те за два часа и половина не те оставят да си поемеш дъх, и всички вкупом пеят, викат, пляскат и скачат, слушайки любимите песни, които от деца са ни носили толкова много емоции и с които сме израстнали... Това е безценно!!!

                  Вчера лично ми се сбъдна една от мечтите, за което съм безкрайно благодарен и щастлив!!! А Мейдън наистина са ГОЛЕМИ!!!

                  UP THE IRONS!!!

                  https://www.youtube.com/watch?v=rMwz87uTv0E



                  И наздраве!

                  П.П. А, братята от Румъния вече качили и клипове. Аз смартфона не си го взех с цел, предпочетох да изпитам изцяло и напълно удоволствието...

                  https://www.youtube.com/watch?v=0gYpsA4F628 - това беше малко след началото

                  https://www.youtube.com/watch?v=jttLRAM3xbo - това по средата

                  https://www.youtube.com/watch?v=3xftFpIrUUM - а това към края
                  Last edited by kev; 01.08.2016, 00:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Вчера останах зяпнал с пръст в ..з пред домашната врата като установих, че съм забравил ключовете на вилата. Тази сутрин спешно прескочих дотам. Положението става сериозно. Дали редовното пиене ще помогне? Щото нередовното досега влошава работите. Наздраве за лечебното пиене!
                    Тц....
                    Наздраве !

                    Аз на всяко прибиране спирам за проверка на съдържанието в чантата...
                    Почти паническа атака.... Засега се оправдавам със жегата.....

                    пп От утре се водя в отпуска, но ще прескоча за 3-4-5 часа...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      само една ли?
                      Ми до вчера жулих узото по тва време, ама утре съм на тръстиката и не ща да прекалявам.
                      Много горещо. За пръв път изпадам в обратен температурен шок, връщайки се от Малякия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Да ви имам "проблемите" със забравянето...
                        Аз кът забравя кога съм правил някои семейни задължения, кво да правя....?
                        Миии, искам си катъ вечер ....

                        Наздраве !
                        Вчера останах зяпнал с пръст в ..з пред домашната врата като установих, че съм забравил ключовете на вилата. Тази сутрин спешно прескочих дотам. Положението става сериозно. Дали редовното пиене ще помогне? Щото нередовното досега влошава работите. Наздраве за лечебното пиене!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Добра вечер!
                          Една биричка, баси жегата
                          само една ли?

                          Коментар


                          • След планински панорамни почерпки и аз ще се възвися от обикновен пияч до пиянде с класа. Ама от коя класа не знам. Най-вероятно от тая на лентяите, тунеядците и лумпените. Наздраве!
                            http://vbox7.com/play:09ee4b33d9
                            Last edited by Trakatrak'; 31.07.2016, 21:27.

                            Коментар


                            • Добра вечер!
                              Една биричка, баси жегата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Ти да не си забравил да излезеш от минералния жабуняк? Треперат ли ти коленете? Наздраве със злорадство, щот след минералната баня и 2х30 много щети се видят.
                                Таз година го прескочих...
                                Жегата бе достатъчно голяма за да издевателствам над крехкото си туловище....
                                Но нощите бяха хладни и алкохолни а сутрините смълчани....
                                След две седмици пак.....

                                Коментар

                                Working...
                                X