IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро ..!

    Стоя пред компа на 50 гр смъртница и си мисля изпаднал в алкохолен делириум ... ( рядко ми се случва..)

    " Да ева и живота....В работа и пиене ли ще мине....?"

    И най - гадното е, че пиенето никакво.....Стои си в бутилките с надписи 2006, 2007, дюлева, гроздова специална, моя никаквица, смокинена..... ( Дето се вика, поне на Тракащия да дам за подобрител на дървената.... ) и чака да започна да пия кът хората....

    Дали да не взема част от 50 дни отпуска дето я имам, да отида на спа или някаква екскурзия и да се отдам на живот......?

    Пишете на воля, дайте акъл.....
    Отивай на спа в Драгоманското блато. Ти се оправят колената треперукаши от претоварване натежаване на главътъ.
    Как ще да ми оправяш Дървеняшката,бе? Тя най- висша селекция Табуретъчна, правена саму ут джуланчета табуретъчни. Ти кво ше предложиш - смачкани смокини? И това срещу превъзходното полухладно оръжие - крак от табуретка. Айде, че Димитровците и Димитраните чакат.

    Коментар


    • Добро утро ..!

      Стоя пред компа на 50 гр смъртница и си мисля изпаднал в алкохолен делириум ... ( рядко ми се случва..)

      " Да ева и живота....В работа и пиене ли ще мине....?"

      И най - гадното е, че пиенето никакво.....Стои си в бутилките с надписи 2006, 2007, дюлева, гроздова специална, моя никаквица, смокинена..... ( Дето се вика, поне на Тракащия да дам за подобрител на дървената.... ) и чака да започна да пия кът хората....

      Дали да не взема част от 50 дни отпуска дето я имам, да отида на спа или някаква екскурзия и да се отдам на живот......?

      Пишете на воля, дайте акъл.....

      Коментар


      • Отрезвиха се, че старата ракия свърши, новата още не е станала. Или пък се завтекли по предизборните митинги на Митьо П. (честит му имен ден) и Радо Ш., де обилно се лее пиво наедно с кебапчетата.
        Има ли и други Митьовци да почерпат. Май Императора беше.

        Коментар


        • Вай вай,що не пиете бре хора,да не сте болни
          Коле...
          Нещо....
          Налей де
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Моята ракия си е двоен припек, но не и загорял....Супееер е...!

            Малиййй, каква мускулна треска имам от фитнеса.....

            Наздраве !

            пп Тракащия пие дървена ракия и леко злобарства....
            Дървенящината почна да отминава дори без маскировка. След два-три месеца ще е улегнала и тогава ще мисля дали да я смекчавам или да я оставя остричка за любители на по-екстремно пиене. И не "злобарствам леко", а обилно се възхищавам как се чукаш доволно с 52 г. особа особенная. Само се чудя дали с времето тези "г." ще растат или намаляват, че да разберем що за стока е. Наздраве!

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Е, как да ме разбереш? Ти се чукаш с 52 г. незагоряли ....... и после се чудиш от какво ти се въртят главата и колената.
                Моята ракия си е двоен припек, но не и загорял....Супееер е...!

                Малиййй, каква мускулна треска имам от фитнеса.....

                Наздраве !

                пп Тракащия пие дървена ракия и леко злобарства....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  На 50 гр смъртница съм и нищо не ти разбрах....

                  Кви опашки, кви опашкари....?

                  Я викай само наздраве......
                  Е, как да ме разбереш? Ти се чукаш с 52 г. незагоряли ....... и после се чудиш от какво ти се въртят главата и колената.

                  Коментар


                  • На 50 гр смъртница съм и нищо не ти разбрах....

                    Кви опашки, кви опашкари....?

                    Я викай само наздраве......

                    Коментар


                    • Брей, опашката напънала вратнята и нахълтала в Кръчмата. Та дори наладнала винцето преди да го накръщава кръчмаря. И почнали интервентите му да буйстват. Младото вино май им замътило главите на опашкарите да се държат кат бежанци в Харманли. Ама вместо да излазят искат да влязат. В избата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Кой бил Божоле в главата?
                        Мани го това божоле..Само рекламата му голяма....Кисело и диво като френски гал....

                        Нашите млади каберне, мерло или мавруд са много по-качествени.....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Кой бил Божоле в главата?
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Каквот му се откъсне на Колето от сърцето /ако става дума за виното, де/.
                            Наздраве!
                            Душата да е млада....Виното също...."Другото" е за предпочитане, но ценителите си знаят работата.....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Младо....???
                              Каквот му се откъсне на Колето от сърцето /ако става дума за виното, де/.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                За мен нека да е вино.
                                Наздраве!
                                Младо....???

                                Коментар

                                Working...
                                X