IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Кой шъ сипе, че ми изгоре душата...?

    Съкровище, днес аз ще налея, щото имам хубав повод.
    Един приятел, състудент и бивш колега най-накрая се е сдобил с наследник. Радостното събитие се е състояло преди 25 дни и аз бях първата, която видя малкия хубостник.
    Да му е жив и здрав, а и той също да е дълги години в добро здраве и да го гледа, че доста закъсня с това си произведение!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Кой шъ сипе, че ми изгоре душата...?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Жажда ме мОри ..... зат'ва ......
        Наздраве на Кръчмата )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          А бе, Грахам )) напоследък много ...цеден си станал само...Сипете, та сипете
          не та помня кат такъв човек
          Жажда ме мОри ..... зат'ва ......
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Аааааа, на картинка ги умеем тия работи. Школата обаче по-мижава. На бригада в Поморие 1987 г. ходехме нарочно в най-пропадналата кръчма Барбутчето, на която се носеше славата, че вилиците и лъжиците са вързани за масата. Оказа се, че не верно. Но масите бяха от дъски с пролуки между тях 2 см., без покривка, а в средата на масата купчина сол от местните солници.
            Из Софето също търсихме такива легендарно изискани кръчми - Сивия кон. Куцата жаба, куче, коч и пр. Славни времена бяха! Западна вечерният живот в София.
            ...и замириса на морее ))
            Замечтах се такава кръчма - натурална морска сол, водорасли алангле, миди под масата ....
            Към Синеморец имаше подобно кръчме, собственика - рибар и всичко )) една от най-вкусните рибешки супи и винаги прясна риба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Бива, съкровище, бива.Наздраве!!!
              А бе, Грахам )) напоследък много ...цеден си станал само...Сипете, та сипете
              не та помня кат такъв човек

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Така си е, но женското любопитство надделява.
                При мен, водещ е мързела
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Пихте ли по едно че бфб прескочила 520 пункта хихихи!!
                  Да беше нещо по-кръгло, поне 600.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Два пъти, цели два пъти!? Това си изисква усилия, пък както знаеш, аз мразя усилията.
                    Наздраве!
                    Така си е, но женското любопитство надделява.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Френтски коняк, съкровище. Рекох да внеса малко разнообразие в менюто ти.
                      Наздраве!
                      Бива, съкровище, бива.Наздраве!!!
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Мчи, щракай отгоре два пъти, докато почне се вижда.
                        Два пъти, цели два пъти!? Това си изисква усилия, пък както знаеш, аз мразя усилията.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Ми..., язе нямам нищо против това ти моментно /надявам се/ състояние, ама ма затормозяващ. Налага се да слагам оптиките
                          Наздраве!
                          Мчи, щракай отгоре два пъти, докато почне се вижда.

                          Коментар


                          • Пихте ли по едно че бфб прескочила 520 пункта хихихи!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Прости и мръзеливи сме, та затова.
                              Ми..., язе нямам нищо против това ти моментно /надявам се/ състояние, ама ма затормозяващ. Налага се да слагам оптиките
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Малеееее ..... съкровище утепа ме с големата метла ..... к'во е това?
                                Френтски коняк, съкровище. Рекох да внеса малко разнообразие в менюто ти.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X