IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Шти кажа аз една разтривка с разкошната Табуретъчна. Ше хабиш висшия алкохол за нещо, де всяка тайландка ще ти го изпълни с радост и блясък в очите. Лошо, че после блясъкът ще изчезне като пропуснеш, забравиш, стиснеш бакшиша.


    Как можа да напишеш таквиз слова....
    Аз само по любофф се разтривам....без блясък, без радост...

    Наздраве !

    Коментар


    • За кака едно ромче домашно, демек нашенско, за де ме светна как да ви стрескам в голям формат. Наздраве до главобол!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Таман се събудих от здравословна следобедна дрямка. Ще взема да се възползвам от наздравицата.
        Наздраве )
        таз вечер мисля да комбинирам мед, вино и топлина )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Наздраве на будните хъшове )
          Таман се събудих от здравословна следобедна дрямка. Ще взема да се възползвам от наздравицата.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Наздраве на будните хъшове )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Една тръба с подвижни вратички от двете страни. Влизат но не могат да излизат....ТЕОРЕТИЧНО...
              Щот досега не съм хванал ни една гадина....
              Сега ми майсторят друг вид врата...Ако има някакъв резултат ще ти пиша или направо ще ти подаря ( срещу половинка дървена ракия, за разтривка....)

              Наздраве !
              Шти кажа аз една разтривка с разкошната Табуретъчна. Ше хабиш висшия алкохол за нещо, де всяка тайландка ще ти го изпълни с радост и блясък в очите. Лошо, че после блясъкът ще изчезне като пропуснеш, забравиш, стиснеш бакшиша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                С една дума - липсва ти мотиватор!?
                Ко е за нещо друго - да се включа, ама за работа - тцъ,
                Наздраве!
                Ахъ...
                Като моркова пред магарето...Оре и се напиня да го стигне....

                Ако може на връвчицата да е една синя слива....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Опитвам се да поумнявам..Демек да мързелувам...

                  Режа асмата, дръвчетата, храстите...Слагам капани за къртици и сляпи кучета....

                  Обръщам по 5-6 м2 и ме домързява....100 м2 все ще ги прекопая до пролетта...

                  пп Няма коя да ме пришпорва....

                  Наздраве !
                  С една дума - липсва ти мотиватор!?
                  Ко е за нещо друго - да се включа, ама за работа - тцъ,
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Това от стандартните капани ли са? При мен направиха двора на бабуни. Половин час събирах пръстта от купчините или я разпръсквах да не ми прави голи петна по моравата. Голема гад!
                    Една тръба с подвижни вратички от двете страни. Влизат но не могат да излизат....ТЕОРЕТИЧНО...
                    Щот досега не съм хванал ни една гадина....
                    Сега ми майсторят друг вид врата...Ако има някакъв резултат ще ти пиша или направо ще ти подаря ( срещу половинка дървена ракия, за разтривка....)

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Честит празник!
                      У хабитата много такива люде са се пръкнале и голямо почитане сме ги почитали на времето. Сега децата го ползват кат почивка и се радват на последните хубави есенни дни.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                        Опитвам се да поумнявам..Демек да мързелувам...

                        Режа асмата, дръвчетата, храстите...Слагам капани за къртици и сляпи кучета....

                        Обръщам по 5-6 м2 и ме домързява....100 м2 все ще ги прекопая до пролетта...

                        пп Няма коя да ме пришпорва....

                        Наздраве !
                        Това от стандартните капани ли са? При мен направиха двора на бабуни. Половин час събирах пръстта от купчините или я разпръсквах да не ми прави голи петна по моравата. Голема гад!

                        Коментар


                        • Честит празник и от мен! Все съм се имал за будител, що като пийна, рано се събуждам и нагло разбуждам останалата част от компанията. Досадник! Добре че има и духовни будители, та се намира все още кой да ни насочва. Хвала и преклон!
                          Last edited by Trakatrak'; 01.11.2016, 13:05.

                          Коментар


                          • Моргееен.
                            Де го тоя сняг,турих зимни гуми,ербап съм
                            Наздраве,хубав ден ще да е.
                            И честит празник на Будителите,важните хора в живота ни,че кой каквото научил,па и как....
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Ся..., нямам спомен някога аз да съм била виновна.
                              Наздраве!

                              П.П. И що още се моташ!?


                              Опитвам се да поумнявам..Демек да мързелувам...

                              Режа асмата, дръвчетата, храстите...Слагам капани за къртици и сляпи кучета....

                              Обръщам по 5-6 м2 и ме домързява....100 м2 все ще ги прекопая до пролетта...

                              пп Няма коя да ме пришпорва....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Но не повече......
                                В никъв случай! Рецептата е доказала своята ефективност през годините, та не виждам смисъл за внасяна на корекции.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X