IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Баси,един път ще вали създърма и кучето вързано.
    Превод: навсякъде пълно с пияни студентки,а аз с ангажимент
    Ии, к'во...ако беше без ангажимент ... създърма ли щеше да ядеш ...? (чудя се ...обявявайки бойкот на скопените емотикони ...хмм, ...превод - к'вито емотиконите, такъв и форумъъът/
    Last edited by съни(тя); 09.12.2016, 02:33.

    Коментар


    • Баси,един път ще вали създърма и кучето вързано.
      Превод: навсякъде пълно с пияни студентки,а аз с ангажимент
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        То и затова ти казах в праф текст да не се заяждаш с моята рецепта за греяна ракия.
        Наздраве!
        ..........]
        Кой...?
        Аз..??
        Никогаш...!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Браво !
          Тва се казва жена.....
          Аз кът пия първак, направо се трупирам...Има известна опасност от метанола, бутанола и т.н да ми се е размътил мозъка и да не знае какво пишат кунките, но ще си изтърпя наказанието....( демек коняка може да е 7г а тортата шоколадова )

          Наздраве на всички студенти !
          То и затова ти казах в праф текст да не се заяждаш с моята рецепта за греяна ракия.
          Наздраве!
          Да са живи и здрави всички предишни и настоящи студенти!
          Click image for larger version

Name:	15317843_1334893909876201_7684411920034502237_n.jpg?oh=f83d6193c4f6a68ebef910f8e826286a&oe=58F0B65C.jpg
Views:	1
Size:	10.6 КБ
ID:	3148468
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ко аз пиех първак без да се усещам, щях дълбоко да се замисла, дали да пиша некви намеци, относно естеството на дадено питие.
            Наздраве!

            П.П. Честит празник дами и господа студенти!

            Браво !
            Тва се казва жена.....
            Аз кът пия първак, направо се трупирам...Има известна опасност от метанола, бутанола и т.н да ми се е размътил мозъка и да не знае какво пишат кунките, но ще си изтърпя наказанието....( демек коняка може да е 7г а тортата шоколадова )

            Наздраве на всички студенти !

            Коментар


            • добро утро.
              филтрирана вода с резени лимон и хималайска сол,престояла-8-10 часа-алкална вода
              прочистване преди... задръстването
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                "Тянка с грозде".....

                Наздраве !
                Ко аз пиех първак без да се усещам, щях дълбоко да се замисла, дали да пиша некви намеци, относно естеството на дадено питие.
                Наздраве!

                П.П. Честит празник дами и господа студенти!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  По-скоро греяна ракия с липов пчелен мед и един резен ябълка за аромат.
                  Наздраве!
                  "Тянка с грозде".....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    Добро утро ! Едно силно кафе и шоколад
                    Лелче, сутринта съм те пропуснал, но сега имаш от мен черен шоколад с портокал....

                    Да ти е сладко !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Чай липа с мед.
                      Добро утро.
                      В 12.3 , чай с мед......
                      Емо , ти да не си болен бре...? Или пак червата протестират ?

                      пп Вечер само "блага " храна - макарони с малко масло.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Пляс .....

                        Сподели бре Мамун....Каква муха ти е влезнала в главата ?
                        Last edited by 4i40; 07.12.2016, 21:48.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Добро утро !
                            Явно има за дояждане и за допиване (тва си е престъпление) от вчерашния празник, та се пази такова гробно мълчание в темата.
                            Надявам се , че не се дое....ва, щоот тая работа не требва да се отлага или свършва некачествено...

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Чай липа с мед.
                              Добро утро.
                              По-скоро греяна ракия с липов пчелен мед и един резен ябълка за аромат.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Какво става тука, бре!? СвършихалЕ галантните пианки у Кръчмата!? Няма едно кафе кой да сипи на Lelq.
                                Тя и без туй се появява от дъжд на вятър, сега ептен ще ни отсвири.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X