IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Честит Имен Ден на Ивановците !
    Да са живи и здрави !

    пп Наивник, не се заяждам, но ти разби цялата зимна ситуация в БГ....

    В 14,30 тръгваш от Варна а в 18,30 ( приблизително ) си в София.....То вярно от самолета всички пътища са супер, но може някой още по-наивен да вземе да запали колата...( кът мене такъв - огледах се де е тя, но като не я различих под снега, се отказах да пътувам...)

    Наздраве !
    Не съм ходил у Варна бре. У Пловдив бях. И на работа. Иначе за колата - най-гадно е докато я изкопаеш. Ся жената ме кара да ходим до пазара, а аз още обмислям.

    Иеванеееееее!!!

    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Студ на кълбета! ..................
      Ивановден е! Наздраве!
      Къв е този обичай дето се хвърля виното....При резитбата се полива по малко за берекет, но да се хаби толкуз материал не е нормално .....

      Таз година да има вино и за поливане и за къпане....

      Наздраве !

      Коментар


      • Добро утро !
        Честит Имен Ден на Ивановците !
        Да са живи и здрави !

        пп Наивник, не се заяждам, но ти разби цялата зимна ситуация в БГ....

        В 14,30 тръгваш от Варна а в 18,30 ( приблизително ) си в София.....То вярно от самолета всички пътища са супер, но може някой още по-наивен да вземе да запали колата...( кът мене такъв - огледах се де е тя, но като не я различих под снега, се отказах да пътувам...)

        Наздраве !

        Коментар


        • Студ на кълбета! Ванчо не е ли почерпил още? Да, бе, той комунета не черпи. Пък за него комунета са всички де гледат от високо напред и наоколо. Та гледа ги сфали от покрива със снежна топка с некоя потресителна информация вътре й. Честит имен ден, Иванчо!
          Ивановден ден е! Наздраве!

          Коментар


          • Ванката да налива.
            Убаф ПуФкав сняг.
            ПиФко е.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

              Вече съм си дома. Верно не е особено приятно, но ебаси истерията. Ми зима е!!! Радвайте се, че я има!!!
              И по-едрата 1/3-та се прибра. Изпи си ракията и вече е на вино.
              Наздраве да хубавата зима!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мамун, по-едрата 1/3-та се прибира в момента. Пътува по трасето.
                На едно място го задържаха, но после го пуснаха. Сигурно, защото е с голям черен джип си мислят, че е я от Пътна агенция, я от некоя друга държавна служба. Мина покрай Омуртаг и Антоново без да го спрат.
                Направо е втрещен, що са сложили блокада - пътят е проходим при зимни условия!? Карам го да направи снимки и да ги публикуваме, ама той не ще да създава проблеми на полицаите, които са му дали възможност да продължи.
                Наздраве!
                Вече съм си дома. Верно не е особено приятно, но ебаси истерията. Ми зима е!!! Радвайте се, че я има!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                  Салатката добре, ракийката ще чака че имам прибиране по лятната магистрала
                  Мамун, по-едрата 1/3-та се прибира в момента. Пътува по трасето.
                  На едно място го задържаха, но после го пуснаха. Сигурно, защото е с голям черен джип си мислят, че е я от Пътна агенция, я от некоя друга държавна служба. Мина покрай Омуртаг и Антоново без да го спрат.
                  Направо е втрещен, що са сложили блокада - пътят е проходим при зимни условия!? Карам го да направи снимки и да ги публикуваме, ама той не ще да създава проблеми на полицаите, които са му дали възможност да продължи.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Я ..., и тук пепел от рози.

                    [ATTACH=CONFIG]n3156471[/ATTACH]

                    Наздраве!
                    Салатката добре, ракийката ще чака че имам прибиране по лятната магистрала

                    Коментар


                    • Я ..., и тук пепел от рози.

                      Click image for larger version

Name:	carska_turshiq.jpg
Views:	1
Size:	62.6 КБ
ID:	3156471

                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40

                        Преди мнооого години имаше един мач ЦСКА - Левски.....Съдията левскар, показа червен незаслужен картон на играч на ЦСКА....Тогава играч на ЦСКА ( мисля че беше Гаганелов ) взе топката и я хвърли с двете ръце ( като пас ) към съдията и си тръгна към съблекалнята.....Съдията се чуди какво да прави и му показа червен картон.....

                        И аз така - модито е толкова неадекватна, че и метнах топките и си тръгнах...( тя пък взела, че не ме баннала...засега )

                        Наздраве !

                        пп Вдигнал съм кръвното, захарта и екстрасистулите..Ако се наложи и модито ще вдигна....
                        Така е то като ходиш на таймасаж тайно от жената. Но ще те щракнем и ще й пратим покана да се поохарчи и тя. После двамата ще се церите с билкова ракипроклетница.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Честито на именниците !
                          Да са живи и здрави !
                          Дебел сняг - дебел .....комат !

                          Наздраве !
                          4i40, фънимавай да не те затисне тоя сняг у изолатора, къде мисли да те прати уважаемата модература.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Честит празник! Да са живи и здрави именниците!
                            Хубав сняг ни засипа. Половин България пътищата затворени, другата половина няма ток.
                            В такваз кофти метеорологическа обстановка мое само да се яде и пие.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добро утро !
                              Честито на именниците !
                              Да са живи и здрави !
                              Дебел сняг - дебел .....комат !

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Честито Богоявление! Хорото в Калофер както винаги много впечатляващо. Въпреки мераклийския наплив отвън. Лошо е да се превръща местен обичай с дълбоки корени в патриотарска проява. Политиканите требва се държат далеч от традициите.
                                Наздраве на Йордановците, Данчетата и други разни Божиловци.

                                Коментар

                                Working...
                                X