IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


    Да не го дъвчеш зрънце по зрънце .....Тогава идва мъката....
    На сварен ориз китайче му е майстора. Може зрънцата едно по едно до едно с пръчици да изяде. Особено ако преглъща с оризово винце.

    Коментар


    • стига бе чичо, направи си салата с моркови )))) замислих се каква ли музика би ни предложила леля тази вечер ака беше тук!?!?!?
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Ама с канела ли? Неколко поста надоле Тянка набучила канелени пръчки в блудкаво чайче. Вземай и хрускай, че ориза не го е сварила. Много трябвало го брои и оглежда зърно по зърно. Така е със старото поколение, уставно чистят ориза.

        Да не го дъвчеш зрънце по зрънце .....Тогава идва мъката....

        Коментар


        • Добро утро ... !
          Бахти деня....
          .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......
          Колкото точки, толкова ядове....

          Добре , че има 30 гр дюлева и бутилка сангрия за двама......( все повече ми допада туй питие...) Кът съ знам що за ебач.....пардон пияч съм....очаквам 2 дни махмурлук.....

          Наздраве !

          Хич нямам намерение да ви прегръщам и цункам по челата....

          Лека ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Сутлаш?
            Ама с канела ли? Неколко поста надоле Тянка набучила канелени пръчки в блудкаво чайче. Вземай и хрускай, че ориза не го е сварила. Много трябвало го брои и оглежда зърно по зърно. Така е със старото поколение, уставно чистят ориза.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Няма крем-карамел. Тук изискана Кръчма - Колето забъркал брюле.
              Наздраве!
              Сутлаш?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Страхотен мач, който може да те държи на тръни постоянно. Поздравления за Григор! С тази игра и този треньор може да постигне много, явно.
                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Наздраве, за здравето на Григор!
                  Е, наздраве! Още много години да ни радва с победи и купи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Каква е таз сладкарница?
                    Един крем-карамел за мен.
                    Гришо-Браво на момчето.
                    Наздраве за него.
                    Няма крем-карамел. Тук изискана Кръчма - Колето забъркал брюле.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Остави, още ме е яд! Наздраве от мъка!
                      Наздраве, за здравето на Григор!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Каква е таз сладкарница?
                        Един крем-карамел за мен.
                        Гришо-Браво на момчето.
                        Наздраве за него.
                        Остави, още ме е яд! Наздраве от мъка!

                        Коментар


                        • Каква е таз сладкарница?
                          Един крем-карамел за мен.
                          Гришо-Браво на момчето.
                          Наздраве за него.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Легендарен петчасов мач! За нас е утешителната награда. Жалко!

                            Коментар


                            • Айде и десерта от мен за сета на Григор, че ми се оправи настроението.

                              Коментар


                              • Гледам, само яблуки дивачки ти се намират. Сервирам се подхраниш малце. Голем аванс от мен, шо ме фана яд за пропуснатите четири сетбола във втория сет на Гришо и едва ми се поддаде тая гъска да я пожаля, наместо изям от нерв.

                                Коментар

                                Working...
                                X