IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Подлааа си ти, добавяш сол, пепел и пушиляк в раната. Наздраве за злосторствата, дето стават повод за наздравици.
    А ти черпи една рикия сега...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


      [ATTACH=CONFIG]n3164568[/ATTACH]


      Наздраве!

      П.П. С тоз жив огън и ний да допренесем са пушилката, дет се е спуснала над Големо село.
      Подлааа си ти, добавяш сол, пепел и пушиляк в раната. Наздраве за злосторствата, дето стават повод за наздравици.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Къде сте, бе, ценители и оценители? Днес докато гледах тениса и ските в Политиката ми взеха здравето ги светкам по некои въпрози. Та сега може пийна едно на по-сладки приказки. Ако не сте се успале и още ви рано за наздравици.

        Click image for larger version

Name:	Greena-rakia.jpg
Views:	1
Size:	95.7 КБ
ID:	3164568


        Наздраве!

        П.П. С тоз жив огън и ний да допренесем са пушилката, дет се е спуснала над Големо село.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Къде сте, бе, ценители и оценители? Днес докато гледах тениса и ските в Политиката ми взеха здравето ги светкам по некои въпрози. Та сега може пийна едно на по-сладки приказки. Ако не сте се успале и още ви рано за наздравици.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            каквото се получило, такова
            Днес и без това чез ми спряха тока за 4 часа, та добре че беше алкохола, иначе не знам какво щехме да правим, щото се топля с климатици. Дано винаги има алкохолец, че иначе лошо ни се пише. Наздраве за всички майки, жени и дъщери чешки!
            Днес се размотавахме с един съсед от старата махала по Ринг мола и преди малко се обажда жена му да го издирва. Като я успокоих, че пътува към нея, ми се оплака, че от четири часа ток няма с няколко неуспешни пуска. И понеже изключили парното, та се греят на ток и сега седи на студено. Май има бая голяма авария в Източна София или си некъде наблизо около махлата. Погодили са ти номер за празника, но както знаем, живителната течност помага срещу всекакви аварии. Наздраве за чааветата и да се каляват в тез изнурителни преживелици в крехка възраст.

            Коментар


            • каквото се получило, такова
              Днес и без това чез ми спряха тока за 4 часа, та добре че беше алкохола, иначе не знам какво щехме да правим, щото се топля с климатици. Дано винаги има алкохолец, че иначе лошо ни се пише. Наздраве за всички майки, жени и дъщери чешки!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • много чавета бе Груйчо, и двете на рожден ден едновременно, еми наздравиЙ поне))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  сипаха ми червено винце и искам да кажа на здраве, ама май нема никой у кръчмата колчо да земе да проверти слкада да не стане зян некое мезе)))))
                  Има, има, аз пия от обяд - зер на две чавета требва да се празва РД-то. Та наздраве от наш'та маса
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • сипаха ми червено винце и искам да кажа на здраве, ама май нема никой у кръчмата колчо да земе да проверти слкада да не стане зян некое мезе)))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Ена голема греяна грозданка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Morgen.
                        Сутлаша си чакам кака.
                        Click image for larger version

Name:	2s9w39f.jpg
Views:	1
Size:	81.7 КБ
ID:	3164292


                        Да ти е сладко!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Morgen.
                          Сутлаша си чакам кака.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Сипете ....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Ама с канела ли? Неколко поста надоле Тянка набучила канелени пръчки в блудкаво чайче. Вземай и хрускай, че ориза не го е сварила. Много трябвало го брои и оглежда зърно по зърно. Така е със старото поколение, уставно чистят ориза.
                              Вземам чаша с ориза и я фърлям в голямата цедка, една, две води и у тенджерата.... Напосле всички ядат с повишено внимание и си вардят зъбите, че ще им трябват.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Сутлаш?
                                Става.

                                П.П. Добре ме подсети. Утре това ще е десерта.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X